اثر وضعی لواط

آن چه در پی خواهد آمد برگرفته از کتاب «آثار فسق و توبه» است که تا کنون چندین بار به چاپ رسیده و به گفته صاحب نظران موجبات توبه بسیاری از زندانیان را فراهم نموده است :….
« رسول خدا(ص) : مَن يَعمَلْ مِن اُمّتي عَملَ قَومِ لُوطٍ ثُمّ يَموتُ على ذلكَ فهُو مُؤَجَّلٌ إلى أن يُوضَعَ في لَحدِهِ ، فإذا وُضِعَ فيهِ لَم يَمكُثْ أكثَرَ مِن ثَلاثٍ حتّى تَقذِفَهُ الأرضُ إلى جُملَةِ قَومِ لُوطٍ المُهلَكينَ فيُحشَرَ مَعَهُم »
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : هر فردى از امّت من كار قوم لوط را انجام دهد و بر اين كار بميرد، مهلت داده مى شود تا در لحد گذاشته شود. زمانى كه در لحد گذاشته شد، بيش از سه روز نمى پايد كه زمين او را به ميان قوم هلاك شده لوط پرت مى كند و روز قيامت با آن ها محشور مى شود.
چنین آورده اند: « غلامی را نزد عمر آوردند، غلام، مولای خودرا کشته بود،عمر دستورداد او را بکشند. امیرالمؤمنین(ع) از قضیه خبردارگردیده غلام را به حضور طلبید و به او فرمود: آیا مولایت را کشته ای؟
غلام:آری.
امیرالمؤمنین(ع) :چرا؟
غلام: با من عمل خلاف نمود.
امیرالمؤمنین(ع) – از اولیای مقتول پرسید؛آیا کشتة خود را به خاک سپرده اید؟
گفتند: آری.
فرمود: چه وقت؟
گفتند: همین الآن .
حضرت امیرالمؤمنین(ع) به عمر روکرده و فرمود: غلام را بازداشت کن و او را عقوبت نده و به اولیای مقتول بگو از سه روز دیگر بیایند.
چون پس از سه روز آمدند، علی (ع) – دست عمر را گرفت و به اتفاق اولیای مقتول به گورستان رهسپار شدند، چون به قبر آن مرد رسیدند،آن حضرت به اولیای مقتول فرمود: این قبر کشتة شماست؟ گفتند: آری .
فرمود: آن را حفر کنید! آن را حفر کردند تا به لحد رسیدند آن گاه به آنان فرمود: میت خود را بیرون بیاورید، آن ها هرچه نگاه کردند جز کفن میت چیزی ندیدند. جریان را به آن حضرت عرضه داشتند.
امیرالمؤمنین(ع) دو بار تکبیر گفت و فرمود: به خدا سوگند نه من دروغگو هستم و نه کسی که به من خبر داده است، شنیدم از رسول خدا(ص)که فرمود: هرکس از امتم که کردار قوم لوط را مرتکب شود،پس از مردن سه روز بیشتر در قبر نمی ماند و زمین او را به قوم لوط که به عذاب الهی هلاک شدند می رساند و در قیامت با آنان محشور می گردد. »
در کافی از حضرت صادق(ع)روایت کرده فرمود: حرمت لواط اعظم از حرمت زنا است، زیرا خداوند قوم لوط را در اثر ارتکاب این عمل هلاک و نابود کرد و کسی را تا به حال از جهت ارتکاب زنا هلاک ننموده و فرمود لواط کننده :
• روز قیامت به حالت جنابت محشور می شود.
• آب دنیا گناه او را پاک نکند.
• مورد لعن و غضب خداوند واقع می شود.
• دوزخ مکان اوست زیرا در وقت لواط عرش الهی بلرزه درآید.
• مفعول را در حبس جهنم حبس کنند تا مردم از حساب او فارغ شوند.
• سپس در اَسفل طبقات دوزخ او را اندازند و حّد او مانند حّد زنا است.
• خداوند متعال هم جنس بازان را این گونه معرفی می کند:
« إِنَّکُمْ لَتَأْتُونَ الرِّجالَ شَهْوَةً مِنْ دُونِ النِّساءِ بَلْ أَنْتُمْ قَوْمٌ تَجْهَلُونَ »
ترجمه: آیا شما به جای زنان، از روی شهوت به سراغ مردان می روید؟! شما قمی نادانید.
در کافی از حضرت صادق(ع) روایت کرده فرمود حّد لواط کننده رجم و سنگسار است اگر صاحب عیال باشد و غیر آن یکصد تازیانه است.
و از حماد روایت کرده گفت سئوال نمودم از حضرت صادق(ع) حد لواط چیست؟
فرمود کشتن است چنان چه صاحب عیال باشد والا یکصد تازیانه به او زده می شود،مجدداً عرض کردم حّد مفعول چگونه است؟
فرمود او را در تمام احوال به قتل می رسانند عیال داشته باشد یا نداشته باشد.
لواط وعواقب مرگبار آن در جامعه غربی:
کلیسای پروتستان در ایالت براندبورگ آلمان با به رسمیت شناختن هم جنس بازی اعلام کرد که این عمل گناه نیست. به گزارش واحد مرکزی خبر از بُن به نقل از گزارش نهائی که به مجلس اعیان فرستاد. بعد از ده روز مجلس لردهای انگلیس قانون هم جنس بازی را در شور دوم تصویب کرد .
این در حالی است که چند همسری در انگلیس ممنوع شده ولی هم جنس بازی جایز است. از دنیای غرب که غرق در فساد است انتظاری بیش از این نیست ولی تعجب از کسانی است که می خواهند از این دنیای غربیها تقلید کنند .
شبکه سی ان .ان آمریکا با استناد به آخرین تحقیقات وزارت بهداری آمریکا اعلام کرد در هر سیزده دقیقه یک نفر در آمریکا به ویروس مهلک ایدز مبتلا می شود. براساس این تحقیقات از هریک صد مرد و هشتصد زن آمریکایی در حال حاضر یکی حامل ویروس ایدز است. ویروس ایدزبا ورود به بدن انسان پس از یک دوره دو تا هشت ساله بروز کرده، سیستم دفاعی فرد را از کار می اندازد و بدن را در برابربیماری های عفونی بی دفاع می کند و در نهایت، قربانیان این ویروس که عمدتاً از طریق بی بند باریهای جنسی مبتلا می شوند از شدت بیماریهای عفونی هلاک می شوند.
وزارت بهداری آمریکا با اشاره به وجود بیش از 550 هزار حامل ویروس ایدز در آمریکا، نسبت به شیوع اپیدمی ایدز در اوایل قرن آینده در این کشور هشدار داد و خواستار بسیج مرکز بهداشتی و نهاد های آموزشی آمریکا برای ارتقای سطح آگاهی مردم خصوصاً نوجوانان و جوانان نسبت به راههای جلوگیری از آلوده شدن این ویروس خطرناک شده است.
براساس این تحقیق شهر سانفرسیسکو در کالیفرنیا که به پایتخت هم جنس بازان درآمریکا شهرت یافته است از بالاترین درصد مبتلایان به ویروس ایدز برخورداراست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.