«اسماءالحسني» از انتشارات قاف مشهد مي‌آيد

مدير مسوول انتشارات قاف مشهدالرضا(ع) از آماده‌سازي كتابي با عنوان «اسماء‌الحسني» خبر داد و گفت: در اين كتاب نام هاي مبارك خداوند با ترجمه و تاثير آن‌ها در زندگي افراد آمده است.

مهدي قرباني در گفت‌وگو خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، اظهار كرد: «اسماء‌الحسني» كتابي هنري ـ عرفاني است كه براي نخستين بار به اين شكل تهيه شده است.

وي افزود: شايد در گذشته نيز كتاب‌هايي به چاپ رسيده‌اند كه اسماءالحسني در آن‌ها با خط‌هاي گوناگون منتشر شده اما در اين كتاب سعي شده شرح كاملي درباره هر يك از اين اسماء و خواص آن آورده شود. همچنين درباره ختم‌هاي آن و تأثيرات آن در زندگي افراد نيز توضيحاتي آورده شده است كه مي‌تواند يكي از مصاديق بارز نشر معارف اسلامي و فرهنگ ديني باشد.

اين نويسنده و پژوهشگر عنوان كرد: اين كتاب توسط يكي از خوشنويسان مشهور خراسان «احمد تعريفي» تحرير شده است كه خوشنويسي‌هاي آستان مقدس رضوي را نيز انجام مي‌دهد. جنبه‌هاي هنري يكي از ويژگي‌هاي اين كتاب به شمار مي‌آيد.

قرباني بيان كرد: درباره صفحه‌آرايي نيز تلاش كرده‌ايم تا اين كار به شكلي زيبا انجام شود كه از نظر بصري نيز براي مخاطب جذابيت داشته باشد.

مدير مسوول انتشارات قاف افزود: اين كتاب به صورت چهار رنگ، در قطع A4 و جلد گالينگور منتشر مي‌شود كه قيمت‌گذاري آن پس از چاپ و با توجه به هزينه تمام شده آن، صورت مي‌گيرد.

وي ادامه داد: تصحيح و حروف‌چيني اين كتاب به پايان رسيده و براي انتشار آن به دنبال تأمين اعتبار و جذب مخاطبيم. اين كتاب احتمالاً پاييز امسال منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.