تماس با کارشناس

قابل توجه کاربران محترم- سخنی با شما را بخوانید
از آن جا که سؤالات خانم‌ها توسط کارشناس خانم و سؤالات آقایان را توسط کارشناس آقا رسیدگی و با مدیریت هماهنگ و مشورت می‌شود در طرح سؤالات خود توسط جیمل نکات زیرا (از جمله این که خانم هستید یا آقا) اشاره نموده و ذیلاً /سخنی با شما/ را نیز مطالعه تا پاسخگویی را تسهیل نماید:
کدام شهر هستید و شغل شما چیست؟
نام و نام مادر «طبق شناسنامه»

modir.mqr@gmail.com
آیدی تلگرام Anisgh@ ( جهت ارسال موارد خصوصی )

لینک کانال تلگرام: https://telegram.me/marefat_god
عنوان کانال تلگرام: **به سوی معرفت الله**

سخنی با شما
بدین‌وسیله به اطلاع مخاطبین محترم می‌رسانیم: طی چند سالی که این سایت آغاز به کار کرده و به ارائه خدمات فرهنگی عام‌المنفعه؛ در امور دینی، تاریخی و مذهبی پرداخته، هیچ گونه بودجه و یا حمایتی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی؛ اعم از دولتی و بخش خصوصی و…، دریافت نکرده و نمی‌کند و به هیچ حزب و گروه و جریان سیاسی و…وابسته نیست.
بارها؛ بسیاری از بازدیدکنندگان قدرشناس از داخل و خارج کشور اظهار لطف نموده و از آثار و خدمات پربار و مجرب این سایت قدردانی نموده‌اند که برخی از کامنت های عزیزان ذیل مطالب آمده و برخی از طریق ایمیل و تلگرام بوده که در جایی نیاورده‌ایم.
مدیریت سایت و همکاران سعی کرده‌اند هرآن چه مورد نیاز عامه مخاطبین بوده و برای رفع مشکلات روز مره کاربرد دارد را با عناوین مختلف در سایت قرار داده که به سهولت قابل مطالعه است. به نحوی که روزانه به‌طور متوسط بعضاً بالغ بر ۱۵۰۰۰ مورد از عناوین سایت مطالعه یا کپی‌برداری می‌شود.
اما از آن جایی که برخی از عزیزان خواستار بررسی مشکلات خود در خصوص ازدواج، کار، رفع همزاد، اختلاف فی‌مابین خانواده، قهر و آشتی وبی مهری، خرید و فروش، و…. می‌باشند، طبعاً همکاران باید با صرف وقت اضافه؛ خاصِ، برای درخواست کننده به مطالعه و تحقیق و استخراج دستورالعمل بپردازند که تأمین هزینه صرف وقت و اینترنت و… از عهده مدیریت سایت خارج می‌باشد. لذا برای ارائه ی این‌گونه درخواست‌ها مستند به؛
قانون مدنی ماده ۳۳۶ که تصریح دارد:«هرگاه کسی بر حسب امر دیگری، اقدام به عملی نماید که عرفاً برای آن، اجرتی بوده و یا آن شخص، عادتاً، مهیای آن عمل باشد؛ عامل، مستحق اجرت عمل خود خواهد بود، مگر این که معلوم شود که، قصد تبُّرع، داشته است». هزینه‌ای ناچیز در نظر گرفته شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.