حضور انتشارات قاف با 10 عنوان کتاب مذهبی در نمایشگاه تهران

انتشارات قاف مشهد‌الرضا (ع) با 10 عنوان کتاب جدید حوزه دین و مذهب در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهد یافت. کتاب‌های این انتشارات در غرفه «نور‌الکتاب» عرضه خواهند شد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انتشارات قاف مشهد‌الرضا (ع) تاکنون افزون بر یکصد عنوان کتاب دینی و مذهبی را به چاپ رسانده است که 15 عنوان آن به قلم مدیر‌مسوول انتشارات تحقیق، تالیف و تصنیف شده‌اند.

از این تعداد کتاب بیش از بیست عنوان چاپ‌های دوم به بعد هستند. یکی از این آثار، کتاب «‌فرهنگ نام و اسماء هم‌نام» است که بهمن ماه 91 از شبکه قرآن در برنامه «خانه محبت» به ‌عنوان کتاب ارزشمند و منحصر به‌فرد معرفی شد. چاپ پنجم این کتاب در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در غرفه «نور‌الکتاب» عرضه می‌شود.

از جمله کتاب‌های این انتشارات برای ارایه در نمایشگاه می‌توان به «سایه‌سار نیایش» و چند عنوان کتاب دیگر تالیف دکتر حسین رزمجو اشاره کرد.

انتشارات قاف مشهد‌الرضا (ع) از سال 1383 با هدف نشر معارف اسلامی و علوم قرآنی به‌ویژه آثار مدیر‌مسوول این انتشارات مهدی قربانی فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون نزدیک به یکصد عنوان کتاب دینی و مذهبی چاپ و منتشر کرده است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 11 تا 21 اردیبهشت 92 در مصلای تهران برگزار می‌شود.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.