ختم و خواص سوره ۵۰ «ق»

ختم و خواص سوره ۵۰ «ق»
بعد از دوره تزکیه نفس، اگر کسی خواسته باشد که درِ دولت و نعمت به روی او گشاده گردد و ابواب خیر و برکت بر او گشاده شود، با وضو و رو به قبله هر روزی سه مرتبه با ترتیل متصل به هم سوره «ق» را بخواند و از خدا بخواهد که رزق و روزی او را زیاد گرداند.

نگارنده به تجربه می گوید؛ که سوره «ق» ۴۵ آیه دارد، و عدد ابجدی آدم =۴۵ است، هرکس بخواهد سوره «ق» را ختم کند و از خواص آن به خوبی بهره مند شود، بدین ترتیب سوره«ق» را ختم کند:

الف: ابتدا در صبح اول ماه قمری نیت ختم سوره «ق» به مدت ۴۰ روز قربتاً الی الله را در دل بگذراند و غسل کند و یک قرص نان به مستحق صدقه بدهد و بعد از نماز صبح ۱۵ مرتبه سوره «ق» را بخواند. بعد از نماز عصر نیز ۱۵ مرتبه و بعد از نماز عشاء هم ۱۵ مرتبه سوره «ق» را بخواند، یعنی در روز ۴۵ مرتبه به عدد آدم.
ب: سعی کنید حتماً هر روز یک قرص (هر نانی باشد؛ بربری، لواش، سنگک، تافتون وغیره) بخرید و خودتان به دست خود به مستحق بدهید.
ج: خانم ها در مدت عذر شرعی در صبح و ظهر و شب بعد از اذان وضو بگیرند و دست کش داشته باشند و آیات را مس نکنند و طبق دستور العمل به ختم سوره ادامه بدهند.
توجه و تذکر: برای این که سوره را صحیح و با ترتیل بخوانید، هنگام ختم؛ نوار صوتی سوره را به آرامی برای خودتان پخش کرده و شما از روی قرآن سوره را خط ببرید و تکرار کنید.
بدانید که؛ اگر چه این روش تجربه شده ، امّا؛ هیچ ختم، نذر، ذکر، اعمال و…. نتیجه آنی، فوری، شرطی، تضمینی و… ندارد و هیچ کس نمیتواند قول نتیجه قطعی بدهد زیرا؛ نتیجه آن فقط و فقط با خداست.
ان شاالله که حاجت روا باشید.

مهدی قربانی«انیس الکتاب»
چهارم فروردین ۱۴۰۲ / دوم رمضان ۱۴۴۴ هجری قمری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.