سال فرهنگ با سازمانهای موازی

بدون قصد و نیتی مبنی بر تشویش اذهان عمومی و یا تضعیف نهادهای فرهنگی، صرفاً با هدف دلسوزی،حسب فرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری که فرمودند نقد سازنده داشته باشید می گویم:…
خداوند را شاکرم که مسئولان معزز در دهه چهارم انقلاب اسلامی به فکر فرهنگ هم افتادند مشروط به این که فقط به حرف و سخنرانی بسنده نشود ،چه خوب است همان طوری که دیگر وزارتخانه را با هم ادغام نموده اند تا هزینه ها کاسته شود. در این سال برای ادغام سازمانهای موازی که همه با هدف فرهنگی فعالیت می کنند وانصافاً خروجی مفید، مؤثر و با کیفیتی هم ندارند و هزینه های مضاعفی صرف می شود چاره اندیشی نمایند،از جمله :
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
دفتر تبلیغات اسلامی
سازمان تبلیغات اسلامی
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی
مجمع جهانی اهل بیت (علیهم السلام) ، و….دیگر نهادهای مشابه
جالب است بدانید از قضای روزگار در تاریخ 5 /11 /1392 نامه ای برای مجمع جهانی اهل بیت (ع) ارسال و کتابی را در آن معرفی نمودم که دقیقاً با اهداف آن مجمع منطبق بود ، این نامه در تاریخ 6 /1 /1393 – به معاون مجمع در قم ارجاع شده بود و هنوز هم نتوانسته ام تماس بگیرم ببینم نتیجه چه می شود زیرا تلفن آن مرکز تا امروز(22 /2 /1393) قطع است .
براستی نهادی که ارجاع یک نامه سه ماه طول بکشد یعنی مدیریت فشل و نا کارآمد البته این گونه مراکز حتماً از شمول بازرسی مراکز نظارتی هم معاف هستند طبعاً مدیران و کارکنان هم می بینند سفره ای پهن است و لقه نانی حاصل می شود چه کار دارند به نامه ی دیگران که پاسخ بدهند و یا دلسوزی داشته باشند.؟!
آری ! دشمنان اسلام با تمام امکانات رسانه ای و با طرح ضعیف ترین مباحث مغز جوانان مسلمان را شستشو می دهند و یک پاسخ از سوی این همه نهاد فرهنگی ندیده ایم.
نتیجه فشل بودن مدیریت و ناکارآمدی مراکز فرهنگی عریض طویل این است که امروزه بهائیت ومسیحیت و ….آزادنه حتی در سطح مدارس جولان می دهند و نیرو جذب می کنند. گر مسلمانی از این است که حافظ دارد ، وای اگر از پس امروز بود فردایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.