سخنی با شما

سخنی با شما
طی چند سالی که این وب‌سایت آغاز به کار کرده و به‌صورت رایگان بدون هیچ حمایتی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی؛ بسیاری از بازدیدکنندگان قدرشناس از داخل و خارج کشور اظهار لطف نموده و از آثار و خدمات مجرب این وب‌سایت قدردانی نموده‌اند.
اما انتظار نداشته باشید برای شما اعمال خلاف شرع و عرف انجام دهیم،مثلاً اصرار نکنید که کسی را که دوست دارید با دعا عاشق و شیفته‌ی شما کنیم؛ هرگز این‌گونه اعمال از ما صادر نخواهد شد.
وقتی با ما مشورت می‌کنید که فلان دختر را می‌خواهید خواستگاری کنید و یا فلان پسر برای خواستگاری آمده طالع شما بررسی شود، اگر موافق نبود انتظار نداشته باشید آنچه شما می‌خواهید پاسخ دهیم.
از تقاضای ذکر هم نام نیز خودداری نمایید؛ زیرا شرح آن را باید حتماً در کتاب بخوانید
ما در این وب‌سایت هرآن چه مورد نیاز عامه برای رفع مشکلات روزمره بوده گذاشته‌ایم باید بتوانید جستجو کنید و دستورالعمل مورد نیاز خود را به دست آورید.
کسانی که برای مشاوره ازدواج و…ایمیل می‌زنند حتماً تلفن تماس و محل سکونت خود را مشخص کنند تا بتوانیم در صورت ضرورت شماره تلفن اساتید دیگر را برای آنان ارسال کنیم.
در غیر این صورت به منظور تأمین هزینه دستمزد کارشناسان و همکاران وب سایت به تقاضای شما برای ارائه خدمات مشاوره‌ای فقط با پرداخت حق مشاوره پاسخگو خواهیم بود. شماره کارت:
۶۰۸۱ ۲۳۹۳ ۹۹۷۱ ۶۰۳۷

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.