شرم زمین از پذیرفتن جسد قصاب صبرا و شتیلا !

شرم زمین از پذیرفتن جسد قصاب صبرا و شتیلا !
آریل شارون

جسد آریل شارون، جنایتکاری که از ۱۴ سالگی به گروه تروریستی هاگانا به عنوان نیروی ویژه کشتار خانواده‌های فلسطینی برای بیرون راندن آن‌ها از منازلشان، پیوست و تا پایان عمرش از ریختن خون ساکنان سرزمین فلسطین دست برنداشت، دیروز در ویلا و مزرعه شخصی‌اش در صحرای نگو دفن شد.

در تشییع جنازه این قصاب شرکت کنندگان به صد نفر هم نرسید به طوری که حاضران شوکه شدند چون انتظار آمدن هزاران نفر را داشتند.
وی که جنایت صبرا و شتیلا در کارنامه‌ی سیاهش ثبت شده است در لحظه قرار دادن جنازه شارون درون قبر، تمام منطقه با صدای مهیبی شروع به لرزیدن کرد به طوری که مراحل دفن به علت وحشت حاضرین، برای دقایقی متوقف شد.
پایگاه‌های زلزله نگاری جهان، وقوع زمین لرزه ای به قدرت ۳٫۵ ریشتر را ثبت کردند و نکته جالب این زلزله آن است که، مرکز زلزله، منطقه دفن شارون گزارش شده است.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز وقوع زمین لرزه را در زمان دفن شارون گزارش کردند و جالب آنکه حتی کاربران یهودی ساکن در سرزمین‌های اشغالی نیز در کامنت ها و پیام‌هایی که برای این خبر گذاشته‌اند، نوشته‌اند که حتی زمین فلسطین نیز حاضر به پذیرفتن جسد این جنایتکار نبود و مقامات، به زور او را دفن کردند.
آریل شارون سال ۲۰۰۶ و درحالی‌که هنوز ۱ سال از نخست وزیری وی باقی بود بر اثر سکته مغزی شدید به اغما رفته بود که سرانجام پس از ۸ سال درگذشت
فجیع‌ترین جنایت شارون مربوط به سال ۱۹۸۲ هنگامی‌که وی وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس بود در اردوگاه‌های صبرا و شتیلا رخ داد که منجر به مرگ هزاران فلسطینی شد
بی شک این جنایت کار خون‌خوار را می‌توان یکی از منفورترین شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی جهان دانست که بام رگش هزاران نفر شاد شدند


2 thoughts to “شرم زمین از پذیرفتن جسد قصاب صبرا و شتیلا !”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.