کتابِهای ؛ ازدواج موافق، فرزند صالح و…

کتابِهای ؛ ازدواج موافق، فرزند صالح و…
همان طوری که بارها در این سایت و کانال اهداف خود را شفاف و روشن بیان کرده ، ….

وگفته ایم: همانا ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی اولویت ماست، و اصراری نداریم حتماً کتابهای مارا بخوانید؛ اما سئوالات مکرر عزیزان و کثرت تشابه درخواستها موجب شد مجدداً نکاتی را بشرح ذیل مورد تاکید و یادآوری قرار دهیم:
الف: برای پیدا کردن شغل و ازدواج و رفع همزاد و….، در کتابهای : – ازدواج موافق، فرزند صالح – گنجینه های پنهان- دستورالعمل های مجرب دارد، و به علاقه مندان اجازه انجام آنها با رعایت شرایط لازم نیز داده شده است. لذا مطالعه و مراجعه به این آثار از طریق کتابخانه های عمومی و یا مراکز خرید بسیار آسان و ارزان است. و ضرورتی نیست حتماً به دعا نویس و فال قهوه و…مراجعه و متوسل شوید.زیرا مطالعه کتاب یقیناً آثار معنوی بسیار و انرژی مثبت برای شما بدنیال دارد و اما رفتن به مکانهایی که اشاره شده قطعاً آثار وضعی دارد که به سود و صلاح شما نیست.
ب: بدانید و آگاه باشید که برداشتن ختم قرآن و نماز و ذکر و…، وتوسل به چهارده معصوم پاک علیهم السلام و ذکر اعظم عام و خاص و …؛ حتماً باید قربتاً الی الله باشد و هیچ کس نمیتواند از جانب خداوند و ائمه ی اطهار (ع) قول بدهد و یا قبول و استجابت دعا و… اعمال را تضمین نموده و برای برآورده شدن آن مدت و زمان تعیین کند . نتیجه آن فقط و فقط با خداست وبس. و اساساً نماز خواندن و قرآن خواندن و….نباید جنبه ی معامله پایا پای و شرط تضمین با خدا و رسول داشته باشد.
لذا عزیزان باید با این نگاه، و قبول این حقیقت، بدنبال بر طرف کردن موانع کار و ازدواج و…باشند و انتظارمعجزه و بروز نتایج خارق العاده و …نداشته باشند. ان شاالله آنچه خیر و صلاح شما باشدبا بهترین وجه ممکن از سوی حضرت باریتعالی نصیب خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.