کتاب سنگ بست مشهد آرامگاه ایاز عارف

ayaz2

کتاب حاضر اولین اثر مستقل در باره سنگ بست و شخصیت مدفون در این مقبره است که بزودی توسط انتشارات قاف مشهد الرضا علیه السلام به زیور طبع اراسته می شود.

قرن هاست که اهل قلم، درآثار و متون تاریخی در باره نام و نشان شخصیت مدفون در این آرامگاه نوشته اند: ارسلان جاذب عمید خراسان، ایاز سلطان محمود غزنوی، و ایاز، اما این اثر در حال انتشار راز نهفته و ناگفته ای را بیان می کند که تا کنون هیچ جا نوشته و مستند نشده است.
آری! سال 1364 خورشیدی توسط غارتگران میراث فرهنگی قبر شخصیت مدفون در این آرامگاه شکافته می شود و غارتگران با جسد تر و تازه مدفون روبرو شده و چون دفینه ای نمی یابند یک پای میت را از مچ قطع کرده و با قطعه ای از کفن بسرقت می برند و….
نویسنده در سال 1383 با کسانی که به دفن مجدد میت پرداخته اند از جمله ؛آقای حاج شیخ محمد فهیمی مصاحبه و این واقعه را مستند نموده و نهایتاً با دلایل و اقوال و مستندات دیگر اثبات می کند که شخصیت مدفون در این ارامگاه ایاز عارف است که مرحوم عطار نیشابوری در تذکره اولیاء از او یاد می کند……
این اثر که طرح جلد آن را مشاهده می کنید در 64 صفحه در قطع رقعی مصور برای سال 1395 با قیمت 5000 هزار تومان در ویترین کتابفروشی ها قرار خواهد گرفت. ان شاالله تعالی.
سرمایه گذاران، کتابفروشان و دیگرعلاقه مندان می توانند از هم اکنون درخواست خود را از طریق ایمیل و یا تلفن با انتشارات مطرح کنند.0517661255 – mehdi.qr.786@gmail.com

2 thoughts to “کتاب سنگ بست مشهد آرامگاه ایاز عارف”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.