گشایش کارها(بخت و اقبال) -۱

امروزه بسیاری از مردم (زن و مرد، پیر و جوان) را می‌بینیم و یا از آنها می‌شنوییم که می‌گویند: کارهای ما بسته شده، و یا بخت من را بسته اند، یا به هر دری می زنم درها به رویم بسته است و…، سئوال این جاست که این امر را چگونه می‌توان برطرف نمود، قبل از هرچیز باید با مصادیق حق الناس آشنا شوید و آنها را بشناسید و از ارتکاب آن خوداری و به شدت پرهیز نمایید…..
حال هرکس بخواهد در کارهایش گشایش بوجود آید و موجبات گشایش بخت و اقبال او فراهم شود دستورالعمل ذیل را انجام دهد به اذن الله آن چه حق تعالی روزی و نصیب او کرده بوده باشد به دست خواهد آورد و به مطلوب خود خواهد رسید، و چنانچه نرسید بداند که خداوند عادل است و نتیجه سعی و تلاش او را در جهت گشایش در کارها و بخت و اقبال بی پاسخ نخواهد گذاشت.

دستورالعمل گشایش کارها (بخت و اقبال):

اول چون نیت کرد که در این وادی قدم گذارد با اطمینان قلبی و یقین واثق به آن چه خداوند برای او مقدر نموده غسل کند و لباس پاکیزه بپوشد و بوی خوش استعمال نماید و به مسجد و یا حرم امامزادگان و یا دیگر اماکن مقدس منسوب اهل بیت عصمت و طهارت صلوات الله علیهم اجمعین رفته و چهار رکعت نماز بیدین شرح بجای آورد:
رکعت اول: حمد + سوره قل هوالله احد ۲۵ بار
رکعت دوم: حمد+ سوره قل هوالله احد ۵۰ بار
رکعت سوم: حمد+ سوره قل هوالله احد ۷۵ بار
رکعت چهارم: حمد+ سوره قل هوالله احد۱۰۰ بار
چون نماز را سلام گفت: بگوید بارالها صواب این نماز را تقدیم می‌کنم برای کسانی که بر عهده‌ی من حقی(حق الناس) دارند و من خبر ندارم، البته باید آن چه از حق الناس را میداند و می‌شناسد آن را بپردازد و دین خود را ادا نماید و مراقبت نماید منبعد حق الناس بر ذمه او نباشد و متواند حداقل ماهانه یکبار این نماز را بجا آورد.
بعد از این نماز که حدوداً کمتر از دو ساعت به طول می‌انجامد برنامه ریزی کند که همیشه با وضو باشد و هروز صبح را با ۱۱۰ صلوات کامل آغاز نماید و شب هنگام خواب ۱۱۰ بار استغفرالله ربی و اتوب و الیه بگوید و بخواب رود. ان شاالله تعالی به مطلوب خواهد رسید.
البته در کتاب معراج المومنین و بحار الانوار این نماز را چهار رکعت بیان نموده، اما علما می‌فرمایند هرجا نماز مستحبی چهاررکعتی بود بصورت دو تا دورکعتی خوانده شود، اما حقیر و چندین نفر دیگر این نماز را با یک سلام خوانده‌ایم و نتیجه هم گرفته‌ایم حال شما مخیر هستید که چگونه بخوانید .

156 thoughts to “گشایش کارها(بخت و اقبال) -۱”

 1. آیا صاحب کتاب معراج المومنین و بحار الانوار در مورد چگونگی سلام دادن نماز که آیا به یک سلام تمام کنند و یا دو سلام چیزی گفته اند؟

  1. سلام خانم مینا
   هرکس با اعتقاد کامل و داشتن زمینه قبلی متوسل شود بی تردید نتیجه میگیرد- اما بدون پیشینه و یک شبه جواب نمی دهد

 2. سر خودتون رو با چی گرم میکنی؟ نه تنها این بلکه گنده تر از اینم دیگه جواب نمیده.خیلی امتحان کردم.

  1. دوست عزیز : بسیاری تا بحال جواب گرفتن و ایمیل زدن شما چه مشکلی دارید که جواب نگرفتید؟؟؟

 3. خیر با عوض کردن اسم که کلاه شرعی گذاشتن است -باید آن دو نفر که قصد ازدواج دارند تا مراحل توافقات اولیه نامزدی پیش بروند می توانند قبل از عقد و دوران نامزدی این مورد با اهلش مشورت کنند و راه حل آن را بروند

 4. از خدا که دور میشم روحم انگار عذاب میکشه مشکلات سمتم میان
  همیشه سعی کنید با خدا باشید.التماس دعا

 5. سلام
  من به تازگی ای میلی براتون فرستادم و خیلی هم منتظر جوابتون شدم اما الان اصلا دیگه شک کردم که دیده باشید …فکر کنم باید دوباره ارسال کنم ..آی دی شما همونه که بالای سایت هست دیگه….امیدوارم اینبار بی جوابم نگذارید.
  ممنون

 6. سلام
  ببخشید این نماز ساعت خاصی داره خوندنش؟مثلا صبح ظهر یا شب؟؟
  بعد من برای ازدواجم چله ی یس رو شروع کردم.ومدتی هست که دعاهای دیگه هم میخونم.اشکال نداره این نمازو الان بخونم؟؟
  یکبار یه حاج اقایی به من گفتن این نمازو شب بخونم و 37 شب بعد از اون(که روی هم می شود 38 شب. با احتساب شبی که نمازو میخونم)سوره یس بخونم.ولی من نخوندم و فقط چله یس برداشتم(ازعاشورا تا اربعین).الان ب نظرتون ب روش حاج اقا عمل کنم.یا نه؟
  چیکار کنم؟

  1. سلام خانم هستی
   نماز را هروقت بخوانید خوب است در مورد عمل به ختم مورد نظر هم مختاریددر انجام آن

 7. توروخدا برام خیلی دعا کنید.
  دعا کنید خدا توان جبران حق الناسی که برگردنم هس رو بهم بده.
  خیلی پشیمونم.

  1. خانم سوگند
   خداوند متعال خیلی شما را دوست دارد که خیلی زود شما را به یاد جبران انداخته است این موهبت را قدر بدانید و بدانید که بنده منتخب حق تعالی هستید ؛الصبر مفتاح الفرج

 8. سلام اقای قربانی
  در جهت اینکه فرمودید باید حق الناسی که بر گردنم هست رو ادا کنم،به دوستم پیام دادم و گفتم من میدونم کی طلاهای شمارو برداشته و الان متوجه اشتباهش شده و زندگیش داره از هم میپاشه و ایام سختی رو میگذرونه،شما بررگواری کنید ببخشیدش و حساب و کتاب کنید تا شرایط زندگیش که بهتر شد پول رو خورد خورد بهتون برگردونه ،دوستم و خانوادشم بزرگواری کردن بخشیدن و حلال کردن،خودشونم حساب و کتاب کردن و پول طلاها رو گفتن.
  حالا که ازشون مهلت گرفتم،چیکار کنم؟هنوز ما در خم کوچه اولیم،تو خرج اولیه زندگیم موندم،چطوری پولشون رو برگردونم؟شوهرم هنوز بیکاره.به شوهرمم گفتم رفتی سرکار من این مقدار که مساوی با پول طلاها هست نذر دارم،که شوهرمم قبول کرد.
  حالا ابروم در خطره،اگه زود پولشون رو بخوان چیکار کنم؟

  1. سلا م خانم سوگند
   نماز مخصوصی که در موضوع گشایش کارها برای ادای دین آمده انجام دهید
   فقط باید کارکنید من نمی دانم بعنوان مثال بروید در باغستان میده جمع آوری کنید خرما پرتقال و…
   ولی یقین داشته باشید با رفتن سرکار مشکلات برطرف میشود

 9. سلام..نیت این نماز چی هست؟منظورم اینه که بگم 4 رکعت نماز به چه نیتی می خونم؟ و اینکه میشه این نماز رو در خونه خوند؟ و چند بار در ماه میشه این نماز رو خوند؟

 10. من چند جا بذهی ذارم قصد چرذاخت ذارم اما بعذ از اینکه بختم باز شذ اایا میشه؟؟ الان قذرت پرذاخت نذارم

  1. سلام خانم فریده
   آره میشه مشروط به این با شخص طلبکار صحبت کنید و رضایت او را جلب کنید که بداند قصد پرداخت دارید

  1. سلام خانم فریده
   من نمی دانم چطوری میتونید بهرحال وقتی طلبکار زنده و در قید حیات است اولویت دارد حضوری تلفنی نامه ای ایمیل با واسطه و…رضایتش را جلب کنید، نیت پرداختن قرض و بدهی خوب است اما رفع اثر وضعی آن نمی کند

 11. با سلام آیا به نیت فرد دیگری( که مشکل کاری یا ازدواج دارد) میشه خوند؟یا خود فرد باید انجام دهد؟

  1. سلام خانم ناهید
   این گونه امور باید خود فرد انجام دهد مگر آن شخص ناتوان باشد از نظر جسمی و خواندن مطالب و….

 12. سلام خسته نباشید.
  از وقتی سایتتونو خوندم افسردگی گرفتم من از لحاظ رفتاری حالا خواسته یا ناخواسته خیلی حق خوری کردم مدام که به اعمالم نگاه میکنم متوجه میشم یه گندی زدم.
  ولی وقتی از لحاظ رفتاری حق کسیو خورده باشیم بازم باید معذرت خواهی کنیم؟
  آخه خیلی چیزای ساده این،واقعا روم نمیشه چطوری معذرت خواهی کنم؟اگرم عذر خواهی کنم در نظرشون یه آدم دیگه میشم آخه آدما هیچ وقت خودشونو نمیبینن فقط بقیه رو میبینن مثه خودم!!!
  حاضرم واسه افرادی که حقشونو خوردم ولی ضرری بهشون نرسوندم هر چقدر که لازم باشه نماز و قرآن بخونم…
  یعنی اون افراد حقشونو اینطوری میبخشن که خدا هم ازم بگذره؟
  حالم خیلی بده توی مهمونیا به حرفا که توجه میکنم میبینم همش داریم حق کسیو ضایع میکنیم دیگه نمیدونم چیکار کنم.
  اگه راه حلی دارید بگید حالم واقعا بده با این شرایط دیگه حتی نمیخوام زندگی کنم!!!!!
  چیکار کنم؟

  1. سلام سحر خانم
   شما باید راه و روش حلالیت طلبیدن را از دیگران بیاموزید و بعد هم آن نماز مورد نظر را انجام دهید و بعداز آن مراقبت و مواظبت کنید اعمال گذشته تکرار نشود، یقین داشته باشید و امیدوار که مشکل برطرف میشود

 13. سلام
  شرمنده که دوباره سوال میپرسم راه و روش حلالیت طلبیدن چطوریه؟
  به تک تک آدمایی که غیبتشونو کردم یا… زنگ بزنم و حلالیت بطلم؟

  1. سلام سحر خانم
   این رو که من نباید یاد بدهم ، به مناسبت و یا بهانه ی رفتن به سفر و….، تلفنی یا حضوری صحبت کنید و بگویید ما را حلال کنید عازم هستیم و..

 14. سلام خانم نویسنده
  فرمودند : موضوع ابطال السحر را در وب سایت هست مرور کنید و انجام دهید- این گونه موارد هم از ایمیل ارسال کنید

 15. سلام خسته نباشید یه هفته هست که براتون کامنت گذاشتم اما متاسفانه جواب ندادید.
  میشه لطفا پاسخ رو به جیمیلم ارسال کنید.
  باور بفرمایید خیلی برام مهم هست.

 16. محضر برادر بزرگوار جناب قربانی

  ضمن عرض خدا قوت و خسته نباشی

  1. برای در مان امراض و مشکلات جسمی و روحی فی المثل کوتاهی قد بعد از دوران بلوغ ایا راه حلی وجود دارد؟

  2. راجع به اعتبار این وبلاگ که با نام درمان وعلوم غریبه در قسمت پیوند ها سایت معرفی شده ؟ ایا مواردی عینی در در درمان یا سایر موارد امتحان گردیده ؟یا فقط جنبه معرفی داشته؟:http://darman7shafa.blogfa.com/

  یا علی

  1. درود بر آقا کامران عزیز
   برای کوتاه بودن قد فقط تحت نظر پزشک متخصص بروید تا کنون من دعا و دستورالعملی ندیده ام
   درمان نتایجی عملی و عینی داشته استغ البته باز هم بستگی به بیماری و طول درمان دارد برخی افراد به دستورات درست عمل نمی کنند بعد می گویند نتیجه نداد و..

 17. با سلام اقای قربانی با اجازه شما روز پنجشنبه برای خوا ستگاری خواهر زاده ام میرویم دلم میخواهد که به امید خدا این وصلت سر بگیرد چه دعایی میتوانم بخانم البته هر طور که خدا بخواد

  1. سلام ، روز پنجشنبه قبل از رفتن غسل کنید قربت الی الله ، دو رکعت نماز بخواندی و هدیه به ارواح طیبه شهدا و ارواح بی وارث بفرستد و هنگام خروج از منزل چهار قل و آیه الکرسی بخواندی و به اطراف بدمید و از خداوند بخواهدی آن چه خیر و صلاح است به بهترین وجه ممکن در مسیرتان قرار دهد.

 18. سلام
  من یه انتقاد بزرگ از شما دارم اونم این که چند بار ازتون خواستم ادعیه مربوط به ابطال السحر رو به جیمیلم بفرستید اما نفرستادید و فقط فرمودید آنچه مقدور بوده را گفته اید در صورتی که هیچ پاسخی نداده بودید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. فرمودند : من هم انتقاد دارم از بازدید کنندگانی که بلد نیستند از وب سایت مطلب استخراج کنند و وقت ما را بیهوده می گیرند جستجو کنید در وب سایت از طریق دسته ها و ….قرار نیست لقمه کامل حاضر باشد تلاش شما برای جویدن لازم است؟

 19. معذرت میخوام قصدم بی ادبی و ناراحت کردن شما نبود.
  تو قسمت دسته فقط یه مطلب راجع به ابطال سحر پیدا کردم که اونم راجع به آقایون بود.
  من خانم هستم.
  معذرت میخوام که وقتتونو میگیرم آخه این مطلب خیلی مهم هست.
  اگه برایتان مقدور هست لطفا بیشتر راهنماییم کنید.
  ممنون.

 20. سلام .متاسفانه طی چند سال اخیر هر از گاهی با پدرم مشاجره داشتم و صدایم را رویش بلند میکردم و با عصبانیت فریاد میزدم جرو بحث میکردم و بنا به دلایلی ازش متنفر بودم و او را مسبب مشکلات زندگی ام میدانستم و البته همان موقع پشیمان میشدم و عذاب وجدان میگرفتم اما بهر حال بین ما اختلافاتی بوده و چون ایشان ناگهانی از دنیا رفتند نتوانستم حلالیت بگیرم و الان به شدت پشیمانم و نمیدونم باید چیکار کنم خیلی عداب وجدان دارم من چیکار کنم تا مراببخشد و حلالم کند؟این نمازبرای من هم موثر هست چون الان دستم از ایشان کوتاهه چیکار کنم توروخدا راهنماییم کنید

  1. سلام بر نادم
   اکنون باید بروید و بر مزارش طلب عفو و بخشش کنید ، خیرات و مبرات و ادای نماز و روزه های قرضی که داشته است

  1. سلام جناب امید
   وقتی قرار است در در رکعت دوم نماز تما شود با تشهد پایان می پذیرد و بلافاصله دو رکعت بعد اقامه میشود

 21. ضمن عرض سلام
  امکانش هست لطف کنید مرحله 3 که ختم قرآن کریم و ختم بسم الله میباشد، آیا باید حتما از جمعه شروع شود؟
  ضمنا از همکاریتان کمال تشکر و آرزوی موفقیت را دارم.

 22. ضمنا”
  من نماز را همانطور که گفته شده بود دو رکعت دورکعت نخواندم. یک 4 رکعتی خوانده شد. آیا صحیح میباشد!؟؟؟

 23. سلام
  ضمن عرض خسته نباشید. آیا امکانش هست نمازی که عنوان شده در منزل خوانده شود؟
  با تشکر

  1. سلام دنیای من
   اشکال ندارد ؛ امکاکن یاد شده به استجابت نزدیکتر است ولی اگر کسی ناتوان است و معاذیر دارد در خانه بخواند

 24. سلام
  راستش من چهارکعتی که خوندم نگرانم خدا قبول نکنه رفتم باز امامزاد. مجددا” به خاطر رضایت خدا دو تا دو رکعتی به جا آوردم. التماس دعا

 25. سلام خانم roghayeh2222
  این گونه موارد را باید ایمیل بزنید-نواربالای وب سایت-تماس باما- و سخنی با شما – را مرور کنید

 26. سلام خانم زهره
  این گونه موارد : نوار بالای وب سایت – تماس باما – ایمیل بزنید- سخنی با شما – را بخوانید

 27. باسلام اقای قربانی مدتی هست که هرچه به خدا نزدیکتر میشوم در زندگی بیشتر سختی
  میکشم نمیدانم نتیجه اعمالم هست یا چیز دیگری چیکار کنم با تشکر

  1. سلام خانم زهره
   گفته اند : هرکه مقرب تر است ؛ جام بلا بیشترش می دهند
   درصورت تمایل به استفاده از خدمات مشاوره ای میتوانید ایمیل بزنید- نوار بالای وب سایت – تماس باما –

 28. سلام خانم سحر
  برای این امر همه ی ختم ها و دعاها را بهتر است با هم انجام ندهید ترتیب و روش خاص خودش را دارد –

 29. سلام خانم سحر
  لطفا ایمیل بزنید – نوار بالای وب سایت(تماس باما) – اینجا برای پاسخگویی موارد خصوصی مناسب نیست

 30. سلام من بسیار ممنونم که توجه داشتید چشم حتما ایمیل میزنم و منتظر راهنمایی شما استاد ارجمند هستم .

 31. سلام استاد من ایمیل شما رو دریافت کردم از لطفتون بسیار ممنونم حتما انجام میدهم ففط برای دعای شیخ بهایی عذر شرعی مانعی دارد یا خیر وختم صلوات برای فاطمه زهرا رو نفرمودید کی وچگونه لطفا لطفتونو از من دریغ نفر مایید و سوالم رو جواب بدید ممنونم

  1. سلام خانم سحر
   بذارید در دوران پاک بودن ختم و دعای شیخ بهایی را انجام دهید
   ختم صلوات به نیت حضرت زهرا سلام الله علیها ؛ را میتوانید 14000 مرتبه توسط چندین نفر طی یک روز انجام دهید- البته کمتر از این هم میسر است بستگی به شرایط و توان شما دارد

 32. باتشکر از شما استاد گرامی،من تازه با این سایت آ شنا شدم،سایتهای زیادی بوده سرزدم اما واقعا از ته دل میگم خیلی حس خوب گرفتم،امید گرفتم،
  خدا خیرتون بده

 33. سلام استاد منظور از بالاترین جا در منزل برای دستوری که بهم دادین برا سوره اخزاب کجاست؟تو خونه بذارم؟یا رو پشت بام؟

 34. سلام .من برای رزق وروزی ختم چهل ویک روزه ایات 2وسه سوره طلاق ومن یتق الله تا اخر رو بر داشتم والان وسط هاش هستم میتونم همزمان با اون بخت وگشایش 1و2 که مربوط به حق الناس وپدر ومادر هست رو انجام بدم نمازو دعاش رو؟ چون امن قبل از اشنایی با سایت شما بود که این ختم رو شروع کردم ولی فکر میکنم این دو هم پیش نیاز باشه . با تشکر

 35. سلام
  بعد از خواندن سوره حمد فقط یکبار بسم الله الرحمن الرحیم میگوییم وبعد 25 قل هوالله تا اخر یا در هر بیست وپنج بار هم باید بسم الله گفته شود این مورد همیشه برای من سواله.با تشکر

  1. سلام خانم لعیا
   بسم الله الرحمن الرحیم جز سوره است ؛ هر بار باید گفته شود ،سوره بدون بسم الله ناقص است

 36. سلام،من همه ی مراحل رو انجام دادم،از امروزم ختم قرآن رو انجام میدم فقط یه موضوع من نماز صبح بیدار نمیشم ساعت میذارم اما باز خواب میمونم،ذکری،دعایی هست برا این مورد،ممنون

 37. سلام حاج آقا یعنی من میمیرم؟؟؟؟اسم اعظممو فقط مامانم فهمید البته الان دیگه یادش نیست،راه حلش چیه؟؟؟؟

 38. یه سوال دیگه هم داشتم یادم رفته بود اینکه یه کتاب استخاره اصل میخوام که توضیح بده درباره عاقبت کارم. وسرانجامشو بگه کتاب استخاره آسان از سیدبن طاووس سرچ کردم نیومد نمیدونم کجا تهیه اش کنم شما چه پیشنهادی میدید.؟

 39. با سلام مطالب مربوط به ازدواج رو خواندم خودمن الان در دهه سی زندگی هستم و دوست دارم سرو سامون بگیرم اما مثل اینکه مصلحت نیست و قسمت نمیشه حتی پیش دعا نویس رفتم دعاها نمازها خوندم چله ها گرفتم اما نشد که نشد الان هم میخوام که این بختی که شامل 1234 هست رو شروع کنم آیا همه موارد 1234 باید انجام بشه؟ اما خیییلی ناامیدم احساس میکنم اینها هم جواب نمیده شاید هم در پس این هم دعا که حتما تا خدا نخواد نمیشه التماس دعا

  1. سلام زهرا خانم
   از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید
   نا امید نباشید- شرایط شما وبالغ بر شش میلیون دختر مشابه است

 40. سلام
  من ندانسته در ایام قمر در عقرب سوره احزاب را برای ازدواج نوشتم. بعد متوجه شدم که در این ایام دعا ها اثر معکوس دارند. آیا این مسئله درست است و اینکه برای جلوگیری از این امر باید کاری انجام دهم؟

  1. سلام baran bahari
   این گونه موارد را در صورت تمایل از نوار بالای سایت – تماس باما – ارسال کنید – اینجا نمیتوان پاسخ گفت.

 41. سلام من خیلی جاها رفتم برای گشایش بخت اما بی فایده بوده .دعا هم گرفتم .به نظر شما چیکار کنم یه میشه یه نفر برای همیشه اقبال ئ بختش بسته باشه.خانم هستم

  1. سلام دختر پرتلاش
   ازدواج هم مثل بقیه مواهب الهی نوعی روزی است از طرف خداوند
   کسی بخت کس دیگر را نمی بندد
   مایل باشید نوار بالای تماس باکارشناس ایمیل بزنید

 42. سلام در قسمت جستجو ابطال السحر را جستجو میکنم چیزی در این رابطه نمیاد , راهنمایی بفرمایید لطفا, و اینکه ایا میشه فهمید چه چیزی و یا چه کسی انسان را سحر کرده است؟؟؟

  1. سلام خانم فاطیماه
   در این خصوص میتوانید از طریق نوراب الای سایت – تماس باکارشناس – مشورت کنید زیرا برای بررسی مشخصات لازم دارد

 43. با سلام
  من به دو نفر بدی کردم و حق الناس به گردن دارم. در حال حاضر هیچ دستر سی به اون دو نفر ندارم.یکی از این افراد مربوط میشه به چهارده سال قبل و یکی دیگه حدودا یک سال قبل. باید چیکار کنم؟ آیا با قرآن خوندن و هدیه ثوابش به اون دو نفر این مشکل حل میشه؟ لطفا راهنماییم کنید. ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام خانم فاطمه
   نماز ادای دین را در موضوع گشایش کارها اشاره کرده ایم طبق دستور به نیت آنها بخوانید

 44. ببخشید یه سوال دیگه هم دارم.
  اگر اسم اعظم شخص دیگه را پیدا کنیم برا گرفتن حاجتش در مورد ذکر توضیح بدیم اشکالی داره؟؟ من وقتی دنبال اسم اعظم خودم بودم اسم اعظم اون شخص هم دیدم، البته هنوز چیزی بهش نگفتم. انشالله که موردی نداره. لطفا راهنماییم کنید، عذاب وجدان دارم.

  1. سلام خانم فاطمه
   اسام اعظم عام همه ی ایرانیان را در کتاب- فرهنگ نام و اسما هم نام – اورده ایم – اشکال ندارد.

 45. عذر خواهی میکنم دوباره وقتتون میگیرم. منظور از اسم اعظم همون اسم اعظم عام هست که شما در بخش مربوطه به دوستان گفتید. من از همون صفحه دیدم. خواهشا جواب بدید.

  1. سلام خانم فاطمه
   بله
   ذکر هم نام شما در کتاب فرهنگ نام و اسما هم نام همان اسم اعظم عام محسوب میشود.

 46. سلام خسته نباشین اقای قربانی من پارسال با سایت شما آشنا شدم و چن بار ختم قران کردم ولی هیچ جوابی نگرفتم البته بدون گذروندن مرحله اول و دوم ولی حالا اون مراحلو انجام دادم میخوام ببینم نمیتونم زودتر از جمعه ختم رو بردارم ؟

  1. سلام خانم باران
   البته باید دقت داشته باشید که برای شروع ختم و دعا و توسل ابتدا باید شرایط استجابت دعا را رعایت کنید.
   نتیجه فقط باخداست

 47. سلام ممنونم اقای قربانی من اگر حتی اندازه یک حرف کسی ازم ناراحت بود ازشون حلالیت طلبیدم حالا این نماز رو چه طور باید بخونم یعنی 4رکعت ک فرمودین مثل بقیه نمازا رکعت سوم و چهارم تسبیحات اربعه هم بخونم یا فقط حمد و توحید متشکرم از پاسخگویی سریعتون

 48. من مادرم ازم نارضایتی نداره خدا رو شکر و پدرم آلزایمر داره اصلا من یادش نیستم ک دخترشم چطور ازش طلب بخشش کنم ولی قبلا ازم ناراضی نبود و الان هم خودم باهاشون زندگی میکنم و همش خودم تمام کاراشونو انجام میدم خودم سرپرستشونم دیگه شرایط استجابت دعا چیه جز حق الناس و نیکی به پدر مادر من حق الناسی گردنم نیست جز در حد حرف ک تا جایی ک میشناختم حلالیت طلبیدم و پدر مادرمو با احترام نگهداری میکنم

  1. سلام باران
   الحمدلله
   ان شاالله بزودی آثار و برکاتش را احساس کنید.
   دیگر مراحل موضوع گشایش کارها بخت و اقابل را انجام دهید تا مرحله چهارم

 49. سلام سودابه
  خدا را شکر بفکر ادای حق الناس افتاده اید.
  میتوانید از طریق اداری عذر خواهی و جبران کنید و ابروی رفته او را بازگردانید. بعد از آن به ختم و…بپردازید.

 50. با سلام خدمت استاد محترم و همکاران گرامی
  استاد بنده سوالی دارم که همواره در ذهنم هست و آن این است که چگونه است که خیلی از افراد با وجود انجام ندادن واجبات و یا حتی بر گردن داشتن دین و حق الناس مشکلات این چنین مثلا بخت و اقبال ندارند. منظور بنده این است که آیا صرف بر گردن داشتن دین دیگران مانع از گشایش در کارهایمان می شود؟ پس اگر چنین است دیگران چرا چنین موانعی ندارند با وجود بی توجهی به حق الناس. ممنون از لطفتون

  1. سلام علی
   من و شما همیشه با دیگران نیستیم و از مشکلات و موانعی و….که برای آنها ایجاد می شود مطلع نمی شویم
   دیرو زود دارد سوخت و سوز ندارد.
   ظاهر اولیه افراد را در چند دقیقه و چند ساعت و چند سال ملاک قرار ندهید

  1. سلام خانم مهتاب
   بله اشکال ندارد
   ما بهترین شرایط مکان را توصیه کرده ایم شما هر جا می توانید بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.