گیاهی برای درمان ناتوانی های جنسی

« اگر چه بسیاری معتقدند که گیاهان دارویی برای این منظور کاربردی ندارند و این مشکل را برطرف نمی کنند اما برخی تحقیقات خلاف آن را ثابت کرده است ….
یکی از بهرترین این داروها خارخسک است که روی کاربرد آن تحقیقات بسیاری انجام شده است . این ماده از زمان های قدیم در اروپا و آسیا برای درمان ناتوانی های جنسی و نا باروری مورد استفاده قرار می گرفته است البته قبل از این که پیشرفت های علمی داروهای شیمیایی و علاج های پزشکی برای این عارضه پیدا شود و ماده اصلی آن که پروتودیوسین نامیده می شود کشف شود، شش دانشگاه و بیمارستان آکادمیک بیش از نُه تحقیق روی این مسئله انجام داده اند که آثار پر منفعت داروهای گیاهی را به اثبات می رساند. این تحقیقات نشان داده است که خارخسک در مواقعی کاربرد دارد که هورمون های جنسی فرد نا متوازن بوده یا تستوسترون کاهش یافته باشد. در این حالت ماده فعال موجود در خارخسک می تواند با استفاده از آنزیم های طبیعی بدن فرد این کمبود را جبران کند. تحقیقات دیگری نشان داده است که خارخسک می تواندDHEA که ماده ای موثر برای برقراری یک رابطه ی جنسی سالم و کامل باشد را در بدن فرد بالا ببرد.
این ماده برای درمان ناتوانی های جنسی و بالا بردن کیفیت عملکرد فرد بسیار خوب عمل می کند و اگر به طور مرتب مورد استفاده قرار گیرد می تواند این مشکل رات درمان کند، به یاد داشته باشید که این فوری عمل نمی کند و نیازمند زمان است. هیچ عوارض جانبی هم تا به حال از این ماده دیده نشده است. »( روزنامه جامعه ( سلامت)،چهارشنبه اول اردبیهشت ماه 1389 شماره 64- ص 3 .)

4 thoughts to “گیاهی برای درمان ناتوانی های جنسی”

    1. باسلام:گرچه مجله پزشکی مربوطه ننوشته است اما این گیاه یکی از گیاهانی است که معمولا در جواشانده سرماخوردگی وجود دارد لذا همان طوری که جوشانده سرماخوردگی را دم می کنید استفاده کنید. ان اشالله مثمر ثمر واقع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.