سخنی با شما

سخنی با شما
طی چند سالی که این وب سایت آغاز به کار کرده و بصورت رایگان بدون هیچ حمایتی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی؛ بسیاری از بازدیدکنندگان قدرشناس از داخل و خارج کشور اظهار لطف نموده و از آثار و خدمات مجرب این وب سایت قدردانی نموده اند .
اما انتظار نداشته باشید برای شما اعمال خلاف شرع و عرف انجام دهیم ،مثلا اصرار نکنید که کسی را که دوست دارید با دعا عاشق و شیفته ی شما کنیم ؛ هرگز این گونه اعمال از ما صادر نخواهد شد.
وقتی با ما مشورت می کنید که فلان دختر را می خواهید خواستگاری کنید و یا فلان پسر برای خواستگاری آمده طالع شما بررسی شود، اگر موافق نبود انتظار نداشته باشید آن چه شما می خواهید پاسخ دهیم.
از تقاضای ذکر هم نام نیز خوداری نمایید ؛ زیرا شرح آن را باید حتما در کتاب بخوانید
ما در این وب سایت هرآن چه مورد نیاز عامه برای رفع مشکلات روز مره بوده گذاشته ایم باید بتوانید جستجو کنید و دستورالعمل مورد نیاز خود را به دست آورید.
کسانی که برای مشاوره ازدواج و…ایمیل می زنند حتما تلفن تماس و محل سکونت خود را مشخص کنند تا بتوانیم در صورت ضرورت شماره تلفن اساتید دیگر را برای آنان ارسال کنیم .
در غیر این صورت به منظور تامین هزینه دستمزد کارشناسان و همکاران وب سایت به تقاضای شما برای ارایه خدمات مشاوره ای فقط با پرداخت حق مشاوره پاسخگو خواهیم بود. شماره کارت:
۶۰۸۱ ۲۳۹۳ ۹۹۷۱ ۶۰۳۷