همزاد انسان چیست؟ آیا حقیقت دارد؟ آیا راه درمان وجود دارد؟

در پی سئوالات مکرر بازدیدکنندگان وب سایت در باره ی حقیقت همزاد؛ و کسانی که همزاد داشتند …..

و با دستورالعمل های ما درمان شدند، برآن شدیم تا حقایقی مستند و تجربی، برای آگاهی علاقه مندان بیاوریم؛: از جمله سئوالاتی که مطرح کرده اند این که :
با عرض سلام خدمت استاد محترم
آیا این مسئله صحت داره که می گویند هر انسانی یک همزاد دارد؟
نظر اسلام در این زمینه چیست؟
آیا راه درمان برای کسانی که همزاد دارند وجود دارد؟
در فرهنگ فارسی معین کلمه همزاد چنین معنی شده است :« ۱ – هم سن و سال . ۲ – به باور عوام موجودی که هم زمان با به دنیا آمدن شخص ، در میان اجنه به دنیا می آید.»
حضرت حق تعالی جلّ جلاله ، برای هدایت و رستگاری ما انسان ها باید ها و نباید هایی را توسط جبرئیل امین برآخرین پیامبر وحی حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله بیان فرموده است که در قالب احکام دینی؛ واجبات و مستحبات و مکروهات در متون فقهی وجود دارد ؛ این احکام توسط ائمه ی اطهارصلوات الله و سلامه علیه و فقهای عظیم الشأن ، برای تمام امور زندگی نوع بشرواضح و آشکار شرح داده اند . از جمله در امور زناشویی دستورالعمل های جامع وجود دارد که ما بخشی از آن ها را در کتابی با عنوان « ازدواج موافق، فرزندصالح» آورده ایم و بزودی منتشر می کنیم.
در این کتاب به هنرآمیزش اشاره شده است و آن جایی که برای زوجین تکلیف می شود قبل از آمیزش چه اعمال و اذکاری را باید انجام دهند. از جمله در حدیث حسن از حضرت امام صادق (ع) فرمودند: زوجین قبل آمیزش این دعا را بخوانند :« اَلّلهُمَّ بِاَمانَتِکَ اَخَذْتُها وَ بِکَلِماتِکَ اِسْتَحْلَلْتُها فَاِنْ قَضَیْتَ لى مِنْها وَلَدافَاجْعَلْهُ مُبارَکا تَقیا مِنْ شیعَهِ آلِ مُحَمَّدٍ وَلا تَجْعَلْ لِلشَّیطانِ فیهِ شَرَکا وَلانَصیبا.» (وسائل الشیعه، ج ۲۰، ص ۱۱۶٫)
خداوندا با اعتماد بر تو او را گرفتم و با کلمات تو او را بر خویش حلال ساختم ؛ پس اگر مقرر فرموده ای که از او فرزندی برایم به وجود آید او را با برکت و پرهیزکار و از پیروان و شیعیان آل محمد (که درود و سلام تو برآنان باد) قرار بده و برای شیطان در فرزندم بهره و نصیبی قرار نده.
علاوه بر این؛ دستورالعمل های دیگری نیز وجود دارد و احادیثی که مؤید آن است، که اگر انسان هنگام آمیزش رعایت نکند به صراحت حدیث مذکور امکان دارد برای نطفه ای که منعقد می شود، در آن نطفه از شیطان بهره ای قرار بگیرد که همان «همزاد» تلقی می شود. پس می توان گفت که « همزاد » صحت داشته و حقیت دارد وگر نه امام معصوم علیه السلام بدان اشاره نمی کردند. بدین ترتیب به باور عوام در باره ی وجود «همزاد» کار نداریم به صراحت حدیث توجه می کنیم و اهمیت می دهیم و ضرورت دارد که بدان عمل کنیم.
وانگهی؛ تا کنون دو خانواده ی زوج جوان؛ اولی دو نیم سال ، و دومی شش ماه بعد از ازدواج، به علت داشتن همزاد قادر به زفاف نبودند، زوجین از طریق ایمیل مشکل خود را چنین مطرح کردند:
اولی؛ دیماه ۱۳۹۳ در متن ایمیل خود نوشته بود: سال ۱۳۹۱ ازدواج کرده ایم، و تا کنون باکره هستم ، و امکان نزدیکی برایم فراهم نمی شود، از او سئوال شد چگونه است ؟ او گفت : به محض این که در شرایط نزدیکی قرار می گیرم بدنم قفل می شود و پاهایم باز نمی¬شود و همسرم قادر به نزدیکی نیست، به پزشکان متعددی که خانم بودند مراجعه کرده ام، به محض این که در شرایط معاینه قرار می گیرم پاهایم قفل می شود و حتی امکان معاینه پزشک هم وجود ندارد. نزد چندین نفر از کسانی که با علوم غریبه آشنایی دارند رفته ام و جود « همزاد» را تأیید کرده اند و مبلغی برای درمان خواسته اند که قادر به پرداخت نیستم.تو را خدا کمکم کنید شوهرم دارد مرا طلاق می دهد چون بچه می خواهد و خانواده شوهرم هم اصرار دارندباید حامله شوم .
دومی؛ بهمن ماه ۱۳۹۳ در متن ایمیل خود نوشته بود: شش ماه است ازدواج کرده ام و هنوز باکره هستم ، در پاسخ سئوال از وی که موضوع چگونه است ؟ گفت: به محض قرار گرفتن در حالت نزدیکی پاهایم قفل می شود و امکان دخول وجود ندارد و هنوز باکره هستم. به چند پزشک مراجعه کرده ام نتیجه ای نگرفته ام.
به حول قوه ی الهی و با استعانت از کلام الله مجید، برای زوجین مذکور دستورالعمل جامعی نوشته شد و آن ها آن را انجام دادند، دومی در تاریخ ۱۶ بهمن ماه و اولی در تاریخ ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۳ تماس گرفتند و گفتند : مشکل ما برطرف شده و کاملاً درمان شده ایم و نزدیکی به سهولت انجام می شود.
و دیگر این که آورده اند:
در صورتی که همزاد سفلی باشد ، جنس آن از جن است و اگر علوی باشد جنس آن از ملک فرشته است . خلقت همزاد سفلی از آتش است زیرا جن از آتش بدون دود خلق شده است ( سوره الرحمن آیه ی ۱۶ ) همزاد ملک خلقتش از نور است .
دو همزاد سفلی و علوی از این جهت که می توانند به هر شکلی در آیند وجه اشتراک دارند با این تفاوت که همزاد جنی می تواند خود را به شکل برخی حیوانات ظاهر کند ولی همزاد علوی یا فرشته ای که نام او از انسان استخراج می شود به هر شکلی می تواند در آید اما به شکل نجس العین ظاهر نمی شود، مانند سگ و خوک.
انسان در طول عمری که خداوند به او عنایت فرموده حالاتی دارد:
۱-دوران لعب که ۸ سال اول عمر است.
۲-دوران لهو که ۸ سال دوم عمر است. (از سن ۸ تا ۱۶ سالگی)
۳–دوران زینت که ۸ سال سوم عمر است. (از سن ۱۶ تا ۲۴ سالگی)
۴-دوران تفاخر که ۸ سال چهارم عمر است. (از سن ۲۴ تا ۳۲ سالگی)
۵- ۸ سال پنجم که دوران تکاثر از علم است. (از سن ۳۲ تا ۴۰ سالگی)
هر انسانی در هر یک از این دوره ها حالاتی دارد، مانند شرف، عروج، هبوط، صعود، نزول، فرح و ترح.
نام تابع مسمی و ذات است. همزاد جنی و ملکی تابع نام است، لذا همزاد انسان ۴۰ساله اقتداری را دارد که همزاد فردی که دوران تفاخر و زینت را طی می کند، ندارد. همزاد هر انسانی به تبع آن شخص می تواند عامل خیر باشد مانند همزاد نیکان و صالحان، به همین دلیل گاه برای همه ما اتفاق افتاده که نزد بزرگی می رویم و بی اختیار احساس آرامش می کنیم.
همچنین طبیعت همزادهای هر فردی با طبیعت و مزاج آن فرد موافق است. مثلاً طبیعت برخی از افراد گرم و مرطوب ، سرد و مرطوب و یا گرم و خشک و یا سرد و خشک است . همزادهای انسان ها هم به طبع طبیعت هر انسانی این چنین هستند .
به همین دلیل است که برخی از ارواح با بعضی دیگر سازش دارند مثل سازش روح با بدن مثالی یا سازش همزاد ملکی با موکلی به نام عتید و سازش همزاد جنی با موکلی به نام رقیب که این دو موکل ( عتید و رقیب ) از آیات قرآن استخراج می شود در قرآن کریم سوره ی ق آیات ۱۷ و ۱۸ می خوانیم: هنگامی که دو ملک (عتید و رقیب) راست و چپ که ملازم انسانند اعمال او را دریافت می دارند. سخنی (از خیر و شر) بر زبان نیاورد جز آنکه همان دم فرشته ای مراقب و حاضر بر انجام مأموریت است.
در روایات اسلامی نیز به دو همزاد ملکی و جنی اشاره شده است. ابوحامد غزالی در کتاب احیاء العلوم از قول جابربن عبدالله می نویسد : چون حضرت آدم (ع) به زمین آمد اظهار داشت : ای پروردگار که میان من و این بنده دشمنی انداخته ای اگر مرا در برابر او یاری نکنی تحمل او را ندارم. گفت : تو را هیچ فرزندی متولد نشود مگر آن که فرشته ای به حمایت او بگمارم. ابو ایوب بن یزید نیز گفته است : به ما چنین رسیده است که با فرزندان آدمیان ، جنیان (همزادان) زایند پس با ایشان ببالند .
تصرفات جنیان بر دو گونه است یکی تصرفات همزاد و دیگری تصرفات اجانین غیر همزاد است. همزاد کسانی که نام های غیر رحمانی دارند گاهی در صاحب خود تصرفات شیطانی می کند و این که گاه می بینم اشخاصی با اسم رحمانی جن زده شده اند این ها تصرفات همزاد نیست بلکه تصرفات سایر اجانین است. مزاحمت های اجانین به صورت های متعدد است:
۱-اگر در وجود کسی تصرف کنند خواب از او گرفته می شود و به تعبیر علمای علوم غریبه « عقد النوم » شده است.
۲-تصرف به صورتی است که انسان را از لذات زناشویی محروم می کند که به تعبیر دانشمندان این علوم می گویند فلانی مربوط گردیده (یعنی بسته شده است)
۳- بستن به صورتی است که مذکر متمایل به مؤنث یا مؤنث متمایل به مذکر نمی شود، این را بخت بستگی می گویند.
۴-تصرفات ارواح و اجانین به این گونه است که عامل آنها را به جهت بستن کار مطلوب استخدام می کند، یا آن که فردی را که اراده خروج از شهر یا کشوری را دارد او را عقدالطریق می کند.
۵-گاهی تصرفات جنیان معلول عمل عامل نیست بلکه معلول عمل خود شخص است مانند زنی که خواسته یا ناخواسته بدون گفتن نام خدا آبی را در مکانی که مسکن اجانین یا اطفال آنها و یا پیران و جوانان آنان است می ریزد که باعث صدمه بر آنان می شود که در این صورت جن ها دست به انتقام می زنند مثلاً نمی گذارند برای این فرد بچه ای ایجاد شود. در همان ابتدای انعقاد نطفه بچه را ساقط می کنند که برای این فرد لازم است چله بُری شود.
انواع همزاد : همزاد دارای ۴ نوع است: همزاد آتشی ، همزاد بادی ، همزاد آبی، همزاد خاکی.
اشکال همزاد: همزاد در اوایل به شکل بخاری به نظر می رسد و رنگی تقریبا نیلی دارد، مانند ابر، و شکل آن موهوم بنظر خواهد آمد. هر چه عامل در عمل تسخیر قوی تر باشدو از قدرت بالایی برخوردار باشد، شکل و شمایل همزاد منسجم تر به نظر خواهد رسید و شبیه تر به موجودی زنده دیده خواهد شد.
وصف همزاد: همزاد با آدمی زاده شده و در کنار او زندگی می کند، و بعد از مرگ آدمی نیز زندگی همزاد به پایان رسیده و یا تغییر شکل می دهد.
به گفته ی مرتاضان هندی بعد از مرگ آدمی همزاد او نمی میرد بلکه زنده مانده و در هوا مشغول گشت و گذار خواهد بود.
کارهایی که همزاد می تواند انجام دهد:
۱- بین دو نفر محبت و یا دشمنی ایجاد کند، بسته به حکم شما دارد.
۲- از جایی عکس و یا طرحی برداشته و برای شما بیاورد.
۳- شخص و یا شی ء گمشده را پیدا کند.
۴- از آینده خبر دهد.
۵- دفینه و گنج های پنهان را به شما نشان دهد.
۶- از گذشته هر چه بخواهید به شما خواهد گفت.
فطرت همزاد : برخی از همزادها بنا بر طبیعتشان دوست دارند که همیشه مشغول انجام کار باشند و خود را سرگرم کند. پس باید همیشه کاری را به او بدهید در غیر این صورت اسمی به او بدهید تا ورد زبان کند. برخی از همزادها سرسخت هستند و برخی شوخ طبع. تمام حالات همزاد بسته به حالات عامل دارد.
والله مستعان.

۳۹۰ نظر

adminبهمن ۲۸ام, ۱۳۹۳ در ۱:۳۸ ب.ظ

سلام خانم فرزانه
لطفاً همین مطلب را از طریق ایمیل که در نوار بالای وب سایت – تماس باما- آمده است با جزییات و مشخصات کامل ارسال فرمایید

نسرین از تبریزبهمن ۳۰ام, ۱۳۹۳ در ۹:۴۴ ق.ظ

ان الله علی کل شی قدیر …جناب اقای قهرمانی از مساعدتتان برای دوستان سپاسگذاریم.

adminبهمن ۳۰ام, ۱۳۹۳ در ۱:۱۴ ب.ظ

سپاس از قدر دانی شما خواهر فرهیخته گرانقدر

فرشتهبهمن ۳۰ام, ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۹ ب.ظ

سلام.سلیمانی هستم براتون پیغام گذاشتم.لطفا جواب بدید

adminبهمن ۳۰ام, ۱۳۹۳ در ۱:۱۱ ب.ظ

ارسال شد

فاطمهاسفند ۱ام, ۱۳۹۳ در ۲:۴۶ ب.ظ

سلام و درود خدمت آقای قربانی عزیز
یه سوال دارم خدمتتون
چطور اسم اعظم یه شخص بدست میاد
بنده نرم افزاری از سایت بازار دانلود کردم تحت عنوان “اسماء”
توی این نرم افزار اسم همنام فاطمه
یا شاعد هست
در صورتی که فاطمه به حروف ابجد ۱۳۵
ولی یاشاعد ۳۸۶ هست
بنده فکر میکردم باید مطابق هم باشه ولی مثل اینکه این طور نیست
میشه راهنماییم کنین

adminاسفند ۲ام, ۱۳۹۳ در ۲:۰۵ ق.ظ

خانم فاطمه
کتاب «فرهنگ نام و اسما هم نام را » بخوانید دستورالعمل آن امده است
ساعد صحیح است نه شاعد؟

adminاسفند ۲ام, ۱۳۹۳ در ۲:۰۲ ق.ظ

خانم سادات حسینی
راهکار درمان وجود دارد ایمیل بزنید

فرشتهاسفند ۲ام, ۱۳۹۳ در ۲:۴۳ ب.ظ

سلام.من هنوز منتظر پاسخ شما هستم.ذهنم پراز سوال شده.ممنون میشم وقت بزاریدبخاطر حاد بودن مشکلم مصرهستم اول راجع بهش صحبت کنم و جوانب رو بسنجم

adminاسفند ۲ام, ۱۳۹۳ در ۳:۲۹ ب.ظ

سلام
زنگ بزنید یا شماره موبایلتان را ایمیل کنید

نسرین از تبریزاسفند ۵ام, ۱۳۹۳ در ۴:۲۷ ق.ظ

سلام وعرض ادب . جسارتا ایمیلی خدمتتان ارسال نموده ام . ممنون می شوم بزرگواری فرموده وجوابش را مرحمت بفرمایید.

adminاسفند ۵ام, ۱۳۹۳ در ۴:۵۸ ق.ظ

ارسال شد

م سادات حسینیاسفند ۵ام, ۱۳۹۳ در ۵:۲۲ ب.ظ

سلام وقت شما بخیر .من ایمیل را خدمتتان ارسال کردم و منتظر شما بودم ولی جوابی دریافت نکردم خواهش می کنم به حق امام حسین کمک کنید. مشکلات زیادی از قبیل همزاد و طلسم دارم. جونم در خطر لحظه لحظه در عذابم هر جا میرم از من پول زیادی می خوان من توان پرداخت آن را ندارم

adminاسفند ۶ام, ۱۳۹۳ در ۷:۵۳ ب.ظ

سلام
هنوز ایمیل از شما دریافت نکرده ام شرحش را بنویسید

م سادات حسینیاسفند ۶ام, ۱۳۹۳ در ۹:۱۱ ق.ظ

سلام ببخشید اگر امکان دارد یک شماره تلفن برایم ارسال کنید تا با شما تماس بگیرم کارم خیلی فوری است سپاس

adminاسفند ۶ام, ۱۳۹۳ در ۷:۵۰ ب.ظ

سلام
خانم سادات حسینی
نوار بالای وب سایت شرح پیام را با شماره تماس خودتان ارسال کنید به موقع با شما تماس می گیرند

زهرهاسفند ۷ام, ۱۳۹۳ در ۹:۰۵ ب.ظ

باعرض سلام میخواستم راجع به جن سوال کنم چند وقتی است که در خانه مااتفاقهایی می افتد مثلا یک چیزی گم میشود وبعد در جایدیگری پیدا میشود یا اصلا پیدا نمی شود ایا واقعا جن حقیقت دارد ما باید چکارکنیم

adminاسفند ۸ام, ۱۳۹۳ در ۱:۵۳ ق.ظ

سلام زهره خانم
فرمودند: بلی جن واقعیت دارد و یکی از آفریده های خداست، صبح و غروب سپنج دود کنید و هم چهار قل بخوانید و به چهار گوشه خانه بدمید

زرياسفند ۸ام, ۱۳۹۳ در ۳:۱۳ ب.ظ

سلام
استاد
ایملم بنام امیر مهدی بدست نرسیددددددددددد؟؟
خواهش میکنم
در ضمن استاد من جمعه رفته بودم به همون ادرسی خ اردیبهشت کوچه نورزو ولی هرچقد زنگ زدم کسی جواب نداد برای گرفتن کتاب اسما

adminاسفند ۸ام, ۱۳۹۳ در ۶:۳۹ ب.ظ

سلام – زری خانم
ای وای کدام مغازه جمعه ها باز است ؟ تهران از پنجشنبه عصر نیمه تعطیل می شود خانم !؟

adminاسفند ۸ام, ۱۳۹۳ در ۶:۴۰ ب.ظ

ایمیل شما رسیده

adminاسفند ۱۰ام, ۱۳۹۳ در ۵:۵۴ ب.ظ

سلام
خانم سنا رحمانی تبار- اول سخنی باشما – را از نورا بالای وب سایت مطالعه کنید و بعد مشروح خواسته ی خود را ایمیل بزنید

adminفروردین ۵ام, ۱۳۹۴ در ۶:۵۵ ق.ظ

سلام خانم سمانه
لطفا از نوار بالای وب سایت « تماس با ما»- مشروح خواسته خود را ایمیل کنید

adminفروردین ۱۷ام, ۱۳۹۴ در ۵:۱۸ ب.ظ

سلام زهرا خانم
لطفا ایمیل بزنید، در این جا جای پاسخ گویی این موارد نیست

محمدجوادخرداد ۴ام, ۱۳۹۴ در ۹:۱۴ ق.ظ

با سلام و عرض ادب
از متن من دریافتم که
این همزاد ظاهرا اذیت می کند
چطور میشه جواب همزاد رو داد؟
ایا در مورد کارهایی که به طور صحیح انجام نمیشود اما با زحمت .مربوط به این همزاد است؟

adminخرداد ۴ام, ۱۳۹۴ در ۹:۲۷ ق.ظ

سلام
انشا الله حضوری گفتگو می کنیم

saharخرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ در ۹:۲۴ ق.ظ

سلام.میشه لطف کنید اون دستورات برام ایمیل کنید.من چند ساله مشکل همزاد دارم ولی هرجا رفتم کلی هزینه کردم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم.من به خاطر داشتن همزاد نمیتونم ازدواج کنم با وجود داشتن خواستگارهای زیاد و خوب….
ممنون میشم کمکم کنید…تشکر

adminخرداد ۱۸ام, ۱۳۹۴ در ۵:۰۶ ب.ظ

سحر خانم
پاسخ ایمیل شما ارسال شد

نورخرداد ۳۱ام, ۱۳۹۴ در ۷:۲۱ ب.ظ

یکی از دوستان من که زن ۴۴ سالهوای هستن ، ازدواج کردن و بچه دار هم شدن اما الان مدتیست بیخواب هستن و شبها هنگام خواب از حضور همزادشون در اتاق خواب خبر میدهند و نمیتواند بخوابند لطفا راه حل ارایهدبدهید

adminتیر ۴ام, ۱۳۹۴ در ۲:۰۴ ب.ظ

سلام خانم نور
به لحاظ حفظ اسرار – لطفا از نوار بالای وب سایت – تماس باما – را مرور کنید- ممنون

adminمرداد ۱۰ام, ۱۳۹۴ در ۹:۰۰ ق.ظ

سلام خانم س . رنجبری
موارد خصوصی را با شرح و مشخصات بیشتر ایمیل بزنید – تماس باما –نوار بالای وب سایت

لیلیمرداد ۲۳ام, ۱۳۹۴ در ۵:۲۵ ب.ظ

سلام روزتان بخیر!من هم دقیقا مشکل داشتن همزاد رو دارم!با وجود داشتن خواستگارهای خیلی خوب و زیاد متاسفانه نمیتونم ازدواج کنم!همشون بهم میخورن!میگرن و دیگه خبری ازشون نمیشه!چند نفر گفتن همزادت نمیذاره!من باید چیکار کنم????

adminمرداد ۲۶ام, ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۹ ق.ظ

سلام خانم لیلی
ایمیل بزنید

مهسامرداد ۲۴ام, ۱۳۹۴ در ۳:۳۸ ق.ظ

سلام همزاد من خیلی اذیتم میکنه . روز خوش ندارم. تورو خدا کمکم کنید

adminمرداد ۲۶ام, ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۷ ق.ظ

سلام خانم مهسا
ایمیل بزنید

ناهیدشهریور ۱۲ام, ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۰ ق.ظ

سلام منم مشکل این دوتا خانومو دارم یک سال و نیمه ازدواج کردم ,تورو خدا کمکم کنید

adminشهریور ۱۲ام, ۱۳۹۴ در ۱:۵۱ ب.ظ

سلام خانم ناهید
برای دفع این مورد بخور مریم را آماده کرده ایم که بسیار مجرب است- ایمیل بزنید – نوار بالای وب سایت- تماس باما –

adminشهریور ۱۴ام, ۱۳۹۴ در ۳:۴۸ ب.ظ

سلام خان آنا
اینجا برای پاسخ شما مناسب نیست ایمیل بزنید- نوار بالای وب سایت – تماس باما

فرزانهشهریور ۱۸ام, ۱۳۹۴ در ۸:۳۷ ق.ظ

سلام
من هر چند روز یکبار حال روحیم خیلی به هم مریزه و نسبت به همسرم و خانواده ش بدبین میشم حس میکنم مورد ستم واقع شدم و پرخاشگری می کنم و صبوریمو از دست می دهم دعانویس به من گفت همزادت فعال است و هر چند وقت به هم میریزی چی کار باید بکنم برای این مشکل؟؟؟

adminشهریور ۱۹ام, ۱۳۹۴ در ۵:۵۶ ق.ظ

سلام خانم فرزانه
این گونه موار باید ایمیل بزنید – نوار بالای وب سایت – تماس باما

سامشهریور ۲۴ام, ۱۳۹۴ در ۹:۱۴ ب.ظ

سلام سام هستم و ۳۵ سال سن دارم هنوز مجردم قد ۱۸۵ و خوشگل و اروپا زندگی میکنم ولی نمیدونم چرا از بی توجهی دیگران حرص میخورم اینجوری بگم اگه تنها باشم بیرون برم هیچکی نگاهم نمیکنه یعنی حس میکنم اصلا منو نمیبینن برعکس اگه با شخص ثالثی بیرون برم فرقی نداره آقا یا خانم ،پیر ، بچه زشت یا زیبا اینقدر مورد توجه قرار میگیرند که از حسادت نمیدونم چکار کنم یعنی ترجیح میدهم که تنها بیرون برم تو همه ابعاد زندگیم به همین شکل است دعا ( دفع طلسم )هم کردم ولی بی تاثیر بودن لطفا راهنماییم کنید با تشکر

adminشهریور ۲۵ام, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۶ ب.ظ

سلام آقا سام عزیز
نوار بالای وب سایت – تماس با ما – ایمیل بزنید
اطلاعات بیشتری لازم

یه دوستشهریور ۲۹ام, ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۵ ب.ظ

من دختری ده ماهه دارم .به تازگی وقتی خوابه از خواب میپره و مدتها گریه میکنه و وحشت میگترش.میترسم همزاد داشتخ باشه.چه کنم؟؟

adminشهریور ۲۹ام, ۱۳۹۴ در ۴:۲۷ ب.ظ

سلام یه دوست
نوار بالای وب سایت – تماس باما – ایمیل بزنید-
باید دستورالعمل خاص خود شما داده شود =

مریممهر ۱۸ام, ۱۳۹۴ در ۵:۵۷ ق.ظ

سلام خسته نباشید من امروز بهتون ایمیل دادمچه موقع جوابم رو میدید چون عجله دارم

adminمهر ۱۸ام, ۱۳۹۴ در ۷:۳۶ ب.ظ

سلام خانم مریم
پاسخ ارسال شده است

Saraآبان ۲ام, ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۰ ق.ظ

سلام من همزادم خیلی اذیتم میکنه تورو خدا کمکم کنین چیکار باید بکنم

adminآبان ۳ام, ۱۳۹۴ در ۹:۳۷ ق.ظ

باسمه تعالی
سلام خانم سارا
تا کنون مواردی چند با این مشکل روبرو بوده اند و نتیجه گرفته اند = نوار بالای وب سایت – تماس باما – با شرح و مشخصات بیشتر ایمیل بزنید

adminآبان ۳ام, ۱۳۹۴ در ۹:۳۸ ق.ظ

باسمه تعالی
سلام خانم سارا
تا کنون مواردی چند با این مشکا روبرو بوده اند و نتیجه گرفته اند = نوار بالای وب سایت – تماس باما – با شرح و شمخصات بیشتر ایمیل بزنید

ناهیدآبان ۷ام, ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۱ ب.ظ

سلام من یک ماه پیش ایمیل زدم ,اما جواب ایمیلم داده نشد,لطفا کمکم کنید,منم مشکلم مثل این دوتا خانومیه که گفتین معالجه شدن ,خواهشن کمکم کنید

adminآبان ۸ام, ۱۳۹۴ در ۸:۵۵ ق.ظ

سلام خانم ناهید
پاسخ همه ایمیل ها داده شده است
ایمیل شما نرسیده است
با دقت ایمیل بزنید – شماره تماس بذارید – در فرصت مقتضی – پیام برای تماس داده میشود

reyhaneآبان ۱۳ام, ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۵ ق.ظ

سلام.برادرکوچک من شش سالشه.وقتی تنهاش میزاریم یاوقتی تنهامیره بیرون هرباربراش یه اتفاقی میفته.وقتی پیشه یک روحانی رفتیم گفت که ایشون همزادش اذیتش میکنه.میخواستم ببینم راهی برای اینکه خوب بشه هست!؟
ممنون

adminآبان ۱۳ام, ۱۳۹۴ در ۲:۲۷ ب.ظ

باسمه تعالی
سلام
البته تابحال مواردی متعدد و مشابه در سنین مختلف بوده اند که مشکل آنها برطرف شده است – نوار بالای وب سایت – تماس باما – ایمیل بزنید

asalآبان ۱۴ام, ۱۳۹۴ در ۶:۴۸ ب.ظ

سلام چطور میتونم با شما در تماس باشم

adminآبان ۱۵ام, ۱۳۹۴ در ۴:۰۲ ق.ظ

سلام خانم asal
نوار بالای وب سایت – تماس باما – ایمیل بزنید – تلفن بذارید – با شما هماهنگ میشود برای تماس

elaheآبان ۱۵ام, ۱۳۹۴ در ۶:۰۷ ق.ظ

با عرض سلام
ما از کجا بدونیم که همزاد داریم یا نه؟
استاد عزیز من تازه وارد این سایت شدم والا تا الان اصلا همچین چیزهایی به گوشم نخورده بود انگار وارد دنیای دیگه ای شدم میشه مطلب برایمان زیاد بگذارید تا بخوانیم ممنون میشم

adminآبان ۱۶ام, ۱۳۹۴ در ۱:۳۲ ب.ظ

سلام elahe
شما همه مطالب سایت را خونده اید ؟
که مطلب دیگر بذاریم !؟
علاقه مندان میتوانند با دعوت قبلی از جلسات خصوصی حاج آقا هم استفاده کنند

adminآبان ۱۹ام, ۱۳۹۴ در ۶:۰۳ ق.ظ

مهنوش خانم
در این مورد ایمیل بزنید- نوار بالای وب سایت – تماس باما- موارد بسیاری بوده که رفع شده است -نگران نباشید

adminآبان ۲۳ام, ۱۳۹۴ در ۳:۴۴ ب.ظ

سلام خانم فاطمه
بهتر آن است در این مورد با مشخصات ایمیل بزنید تا بررسی شود – نوار بالای وب سایت – تماس باما-

adminآبان ۲۶ام, ۱۳۹۴ در ۱:۰۰ ب.ظ

سلام سارا خانم
موارد متعددی این طور بوده اند که الحمدلله مشکل برطرف شده – بهتر است دقیق ایمیل بزنید- نوار بالای سایت – تماس باما

adminآبان ۲۷ام, ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۴ ق.ظ

سلام خانم سارا
این گونه موارد را ایمیل بزنید – نوار بالای سایت – تماس باما –

ساراآبان ۲۷ام, ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۲ ب.ظ

سلام ..مگه ایمیل من نیومده

adminآبان ۲۷ام, ۱۳۹۴ در ۵:۲۵ ب.ظ

سلام سارا خانم
پاسخ شما ایمیل شد

adminآبان ۲۸ام, ۱۳۹۴ در ۵:۲۴ ق.ظ

باسمه تعالی
سلام خانم ساحل
این گونه موارد میتواند از اثرات همزاد باشد
نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید –

سپهرآبان ۲۸ام, ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۳ ق.ظ

ببخشید لطفا ایمیل منو جواب بدین

adminآبان ۲۸ام, ۱۳۹۴ در ۲:۳۰ ب.ظ

آقا سپهر ایمیل بدون پاسخ نداریم

orkideآبان ۲۸ام, ۱۳۹۴ در ۸:۲۵ ب.ظ

سلام استاد
من کتاب اسما رو گرفتم
میشه بگید آیا همزاد میتونه در ناباروری هم دخالت داشته باشد
تورو خدا منو کمک کنید ی راهکار بدید دوست ندارم قسم بخورم ولی ب هر چی اعتقاد دارید کمک کنید شرایط خیلی بدی است ی راهی پیش روم بذارید

adminآذر ۴ام, ۱۳۹۴ در ۴:۵۰ ق.ظ

باسمه تعالی
سلام خانم orkide
البته بی تاثیر نیست – بهتر است این گونه موارد را ایمیل بزیند – نوار بالای سایت – تماس باما –

سمیراآبان ۲۹ام, ۱۳۹۴ در ۸:۴۳ ق.ظ

سلام خدمت شما
من چند ماهی هس ازدواج کردم وارد خانه سه طبقه ای شدم
که در نبود ما و هر کدام از همسایگان صداهایی می آید که انگار وسیله های سنگین را جابجا میکنند .. حتی گاهی شده ما مسافرت بودیم همسایه زنگ زده دزد آمده و ما برگشتیم ولی درعین ناباوری چیزی تکان نخورده و هیچ اتفاقی نیوفتاده
فقط سرو صدا ی حابجایی میز و مبل ستگین میاد !!!
اما اینم بکم در این خانه بحدی آرامش هس و راحتم جای دیگری نیستم

adminآذر ۴ام, ۱۳۹۴ در ۴:۴۸ ق.ظ

باسمه تعالی
سلام خانم سمیرا
به اذن الهی این مشکل قابل برطرف شدن است
بهتر است این گونه موارد را ایمیل بزیند – نوار بالای سایت – تماس باما –

هیواآبان ۲۹ام, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۵ ب.ظ

سلام
خواهرزاده ای دارم که دختر دوساله هست و تازگیا یکدفعه روانی شده ،جیغ نیزنه موهاشو میکشه ،سرشو میزنه به دیوار و…
روانپزشک فقط آرامبخش و دیازپام میده که اونم تأثیر نذاره
این بچه از خونه فرار میکنه و فقط میگه بریم پارک و بیرون میبرنش کنی آرومتر میشه…
یه فامیلمون یه آشنا داشته بعش گفته این بچه جن و اینطورش کرده
به نظرتون درمان میشه؟

adminآذر ۴ام, ۱۳۹۴ در ۴:۴۶ ق.ظ

باسمه تعالی
سلام خانم هیوا
البته به اذن الهی قابل درمان است
بهتر است این گونه موارد را ایمیل بزیند – نوار بالای سایت – تماس باما –

الیآذر ۴ام, ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۱ ق.ظ

سلام ببخشید جناب میشه لطفا جواب همه سوالات رو تو همین قسمت بدین چون شاید همه این سوالا سوالای ما نباشه ولی دونستن جواباشون بدنیست بنظرم
و اگر این افراد مشکلی با فهمیده شدن جواب سوالشون بوسیله بقیه داشتن سوال رو اینجا در ملا عام نمیپرسیدن!!

adminآذر ۴ام, ۱۳۹۴ در ۴:۱۴ ب.ظ

سلام جناب الی
اول این که پاسخ سئوال هرکس متفاوت است و یکسان نیست
دوم این که نمیتوان مشکلات مردم را اینجا به نمایش گذاشت .

adminآذر ۵ام, ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۷ ق.ظ

سلام خانم الینا
بهتر است این گونه موارد را ایمیل بزیند – نوار بالای سایت – تماس باما –
البته پاسخ شما هفته آینده داده خواهد شد زیرا حاج اقا سفر هستند

اعظم ممدودیآذر ۹ام, ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۸ ب.ظ

باسلام وخسته نباشید مخواستم ازتون سوال کنم ایاهمزاد ها برای محیط کاری ضررمیرسونند یانه ازچند جا پیگیر شدم گفتند همزاددنون روزی تون رو می برند لطفا کمک کنید چون اقا مون نابود میشه میگه انگار جلوی مغازه پرده کشیدند گویا از هرمشتری سوال می کنه قسم می خورند مامغازه ای ندیدم

adminآذر ۱۰ام, ۱۳۹۴ در ۹:۳۴ ق.ظ

سلام خانم اعظم ممدودی
البته اگر این چیزها نبود و مواردی را ما مشاهده نکرده وبدیم اینجا نمی آوردیم
بهتر است در این مورد – نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید

مریم مآذر ۹ام, ۱۳۹۴ در ۱:۱۵ ب.ظ

باسلام وخسته نباشید مخواستم ازتون سوال کنم ایاهمزاد ها برای محیط کاری ضررمیرسونند یانه ازچند جا پیگیر شدم گفتند همزاددنون روزی تون رو می برند لطفا کمک کنید چون اقا مون نابود میشه میگه انگار جلوی مغازه پرده کشیدند گویا از هرمشتری سوال می کنه قسم می خورند مامغازه ای ندیدم ازشما متشکرم اجرکم عندالله

adminآذر ۱۰ام, ۱۳۹۴ در ۹:۳۳ ق.ظ

سلام خانم مریم م
البته اگر این چیزها نبود و مواردی را ما مشاهده نکرده وبدیم اینجا نمی آوردیم
بهتر است در این مورد – نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید

انصاریآذر ۹ام, ۱۳۹۴ در ۱:۲۶ ب.ظ

سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگواران عزیزی که بانیان این وبسایت هستید
مدتیست همسرم درگیر این مسائل هستند و حدود یک ماه شده که به دعانویس معرفی شدیم و مشکل ایشان نه کاملا ولی تا حد زیادی برطرف شده است. من و همسرم اصلا به این مسائل اعتقاد نداشتیم ولی چیزهایی تو این مدت دیدیم که نگاهمون به همه چیز تغییر کرده است. خواستم ازتون بابت این سایت خیلی تشکر کنم امروز از روی سرچ گوگل به وبسایت شما رسیدم و دیدن اینکه مشکل ما مشکل خیلی از مردم هست و نگرانی مارو کمتر کرده.
من هم تقاضا دارم صفحه ای اختصاص بدین به درج تجربیات مردم تا هم اعتماد به این نکات بیشتر شه و هم بار نگرانی دوستان کمتر شه این تجربیات رو با اجازه افراد به اشتراک بذارید تا حرمت اسرارشون هم حفظ شه. چون خودتون بهتر میدونین در این مسائل اعتماد کردن به هر کسی جایز نیست و بازار کلاهبردارها هم خیلی داغه با قیمت های گزاف. ای کاش من هم میتونستم با موارد مشابه بیشتری آشنا شم این مساله خیلی نگرانمون کرده

adminآذر ۱۰ام, ۱۳۹۴ در ۹:۳۲ ق.ظ

سلام جناب انصاری
ما در حد وسع و توان اطلاع رسانی می کنیم و امیدواریم مورد استفاده دردمندان واقع شود؛ از حُسن توجه سرکار عالی سپاسگزاریم.

adminآذر ۱۱ام, ۱۳۹۴ در ۵:۵۱ ب.ظ

سلام خانم تینا

بهتر است در این مورد – نوار بالای سایت – تماس باما – مشروح با مشخصات ایمیل بزنید موضوع قابل رفع و دفع است نگران نباشید

adminآذر ۱۷ام, ۱۳۹۴ در ۵:۱۷ ق.ظ

سلام خانم مریم
این گونه موارد به لحاظ حفظ اسرار بهتر آن است که با شرح بیشتری ایمیل بزنید
نوار بالای سایت – تماس باما – مرور شود

adminآذر ۱۸ام, ۱۳۹۴ در ۲:۳۸ ب.ظ

سلام خانم الینا
با شرح بیشتری ایمیل بزنید – نوار بالای سایت – تماس باما- اینجا مناسب پاسخ نیست

adminآذر ۲۴ام, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۷ ب.ظ

سلام خانم فریده
این گونه موارد را با شرح ایمیل بزنید- نوار بالای سایت – تماس باما –

adminآذر ۲۶ام, ۱۳۹۴ در ۲:۱۴ ب.ظ

سلام خانم فریده
لطفاً از طریق ایمیل پیگیری کنید
اینجا مناسب پاسخگویی به اسرار خصوصی نیست

adminآذر ۲۶ام, ۱۳۹۴ در ۴:۴۱ ب.ظ

سلام خانم فریده
پاسخ شما ایمیل شد

adminآذر ۲۹ام, ۱۳۹۴ در ۷:۳۴ ب.ظ

باسمه تعالی
سلام asemoon
به لحاظ حفظ اسرار بهتر آن است که این گونه موارد را ایمیل بزنید
نوار بالای سایت – تماس باما –

فاطمهآذر ۳۰ام, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۴ ب.ظ

لطف می کنید میگین چطور میشه همزادو از بین برد

adminدی ۱ام, ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۳ ق.ظ

سلام خانم فاطمه
اینجا نمیتوان بیان نمود
ایمیل بزنید – تماس باما –

adminدی ۴ام, ۱۳۹۴ در ۱:۵۴ ب.ظ

سلام خانم فاطمه
برای حفظ اسرار از طریق ایمیل پاسخ داده شده است

adminدی ۶ام, ۱۳۹۴ در ۴:۴۴ ق.ظ

سلام خانم فرزانه
برای حفظ اسرار این گونه موارد را ایمیل بزنید
نوار بالای سایت – تماس باما

هنریدی ۱۰ام, ۱۳۹۴ در ۶:۰۴ ب.ظ

با سلام. دختر دو ساله ای داریم که به هیچ وجه غذا نمیخورد. فقط شیر و شکلات. بسیار هم لاغر و ظریف است. شبها هم خواب خوبی ندارد و به کرات از خواب می پرد و گریه می کند. در طالع مادرش گفتهداند که همزاد دارد. آیا ممکن است از آن طرف آزاری به او میرسد؟ در آزمایشات و بررسی های پزشکی مورد خاصی دیده نمیشود ولی بدون دلیل این بچه هیچ چیزی نمی خورد . حتی سفره که پهن میشود گاها فرار میکند. لطفا کمک کنید.

adminدی ۱۲ام, ۱۳۹۴ در ۴:۳۲ ق.ظ

سلام آقای هنری
به اذن الهی قابل بر طرف شدن هست
نوار بالای سایت – ایمل بزنید – تماس باما –

فاطیمادی ۱۱ام, ۱۳۹۴ در ۸:۴۳ ق.ظ

سلام من از طریقی متوجه شدم همزاد دارم هنوز مشکل خاصی برام پیش نیومده ولی خواستم بدونم باید چیکارکنم یه خورده میترسم چون اصلا نمیدونم چیه.خواهش میکنم کمکم کنین ایا اصلا لازم ب دعا گرفتن هست یا نه.من واقعا نگرانم.ایا خطر ناک هسست با نه.

adminدی ۱۲ام, ۱۳۹۴ در ۴:۲۸ ق.ظ

سلام خانم فاطیما
در برخی موارد ممکن است آزار دهنده باشد
ایمیل بزنید – نوار بالای سایت – تماس باما

فاطیمادی ۱۱ام, ۱۳۹۴ در ۹:۱۲ ق.ظ

ببخشید ادرس ایمیل قبلی درست نیست ب این ادرس ایمیل کنید

adminدی ۱۲ام, ۱۳۹۴ در ۴:۲۷ ق.ظ

خانم فطیما
پاسخ شما ایمیل شده
در صورت ضرورت اگر نرسیده بود مجددا درخواست را ایمیل کنید
نوار بالای سایت – تماس باما

hamidدی ۱۳ام, ۱۳۹۴ در ۳:۱۶ ق.ظ

چقدر مطلب تیتر با محتوا داشت

adminدی ۱۳ام, ۱۳۹۴ در ۲:۰۹ ب.ظ

سلام hamid –
امیدواریم مورد استفاده و کاربرد همه دردمندان قرار بگیرد – ان شاالله تعالی

افسانهدی ۱۳ام, ۱۳۹۴ در ۷:۴۹ ق.ظ

سلام از کجا بفهمیم که آیا همزاد داریم یا خیر؟

adminدی ۱۳ام, ۱۳۹۴ در ۲:۰۷ ب.ظ

باسمه تعالی
سلام خانم افسانه
آثار ان در هرکسی متفاوت است ، لذا اگر در اینجا مطرح کنیم موجب نگرانی دیگران میشود ، شما حالات خودتان را که احساس می کنید از طریق ایمیل/تماس باما/ نوار بالای سایت مطرح کنید تا بررسی شود

adminدی ۱۶ام, ۱۳۹۴ در ۸:۲۴ ق.ظ

سلام خانم ستایش
برای حفظ اسرار این گونه موارد را باید ایمیل بزنید- بصورت مشروح و با مشخصات
نوار بالای سایت – تماس باما
تا بحال به اذن الهی موارد متعددی برطف شده است

adminدی ۱۶ام, ۱۳۹۴ در ۸:۲۶ ق.ظ

سلام خانم سحر
برای حفظ اسرار این گونه موارد را باید ایمیل بزنید
نوار بالای سایت – تماس باما
البته دارد ولی جزیی

aliدی ۱۶ام, ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۸ ب.ظ

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار،
یک نفر از آشنایان بنده مشکل همزاد دارد و نمی تواند ازدواج کند، اگر امکان دارد دستور جامعی که در مورد دو زوجی که اشاره فرمودید ارسال کردید برای این جانب هم بفرستید ممنون می شوم. التماس دعا

adminدی ۱۷ام, ۱۳۹۴ در ۹:۰۴ ق.ظ

سلام علی آقا
پاسخ شما ایمیل شده است

حجتدی ۱۸ام, ۱۳۹۴ در ۸:۲۴ ب.ظ

سلام خسته نباشید همزادم دختران ازمن فراری میده و هنوز مجردم لطفا راهنمایی بفرمایید

adminدی ۲۳ام, ۱۳۹۴ در ۹:۳۷ ق.ظ

سلام آقا حجت عزیز
اینجا برای پاسخگویی مناسب نیست
سلام آقا امیر
نوار بالای سایت = تماس باما – ایمیل بزنید

ارزودی ۲۱ام, ۱۳۹۴ در ۷:۲۷ ق.ظ

سلام علیکم

بزرگوار لطفا به ایمیل بنده هم جواب بدین

با تشکر

adminدی ۲۳ام, ۱۳۹۴ در ۹:۲۶ ق.ظ

سلام خانم آرزو
ایمیل بدون پاسخ نداریم

هستیدی ۲۱ام, ۱۳۹۴ در ۶:۲۴ ب.ظ

سلام خسته نباشید
من دوزوز پیش ایمیل دادم و مشکلم رو نوشتم کی پاسخ میدین.ممنون میشم.

adminدی ۲۳ام, ۱۳۹۴ در ۹:۲۲ ق.ظ

پاسخ ارسال شده
حاج آقا سفر بودن

adminدی ۲۴ام, ۱۳۹۴ در ۳:۰۹ ق.ظ

سلام خانم سمیرا
آن در باره حقیقت بوده در سایت آورده ایم
این گونه موارد را اگر می خواهید بررسی شود باید ایمیل بزنید اینجا مناسب پاسخگویی نیست
نوار بالای سایت – تماس باما-

adminدی ۲۴ام, ۱۳۹۴ در ۳:۱۴ ق.ظ

سلام خانم هستی
ما امین و حافظ اسرار مردم هستیم نگران نباشید
بر همین اساس تاکید می کنیم اینجا باری پاسخگویی مناسب نیست

شایاندی ۲۶ام, ۱۳۹۴ در ۱:۳۹ ب.ظ

دستتون درد نکنه واسه راهنمایی هاتون

adminدی ۲۷ام, ۱۳۹۴ در ۴:۳۰ ق.ظ

اقا شایان
التماس دعا

adminدی ۲۹ام, ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۱ ب.ظ

طنز پدرداز خوبی هستید؟!

هستیبهمن ۳ام, ۱۳۹۴ در ۹:۵۷ ق.ظ

سلام وقتتون بخیر
من چندروزی هست میل فرستادم و شماره تلفن نوشتم خدمتتون برای سوالاتم اما خبری نشده.ببخشید کی پیگیری میشه.منتظرم

adminبهمن ۳ام, ۱۳۹۴ در ۱:۲۳ ب.ظ

سلام
حتما حاج آقا زنگ زده اند متوجه نشده اید؟

نفیسهبهمن ۸ام, ۱۳۹۴ در ۸:۲۰ ق.ظ

باسلام، یک دعانویس به من گفته گاهی خوبی گاهی بد که این بخاطر همزاد توست میخاستم بدون یعنی من همزاد دارد در این مورد ایمیل هم زدم اکه راهنماییم کنید ممون میشم.

adminبهمن ۸ام, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۰ ق.ظ

سلام خانم نفیسه
از این حالت وجود همزاد قابل استخراج و استنباط نیست
پاسخ ایمیل شما ارسال شده است

مریمبهمن ۸ام, ۱۳۹۴ در ۴:۰۲ ب.ظ

آقای قربانی میشه یه تلفن تماس از خودتون بزارین
اینجوری راحت تر میشه باهاتون تماس گرفت

adminبهمن ۹ام, ۱۳۹۴ در ۶:۲۰ ق.ظ

مریم خانم
نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید شماره بذارید با شما هماهنگ میشود

adminبهمن ۹ام, ۱۳۹۴ در ۶:۱۹ ق.ظ

مریم خانم
لطفا در این مورد – در صورت تمایل – ایمیل بزنید
نوار بالای سایت – تماس باما –

adminبهمن ۹ام, ۱۳۹۴ در ۶:۲۲ ق.ظ

سلام مریم خانم
به اذن الهی همزاد شما دفع میشود
اما موضوع ازدواج امر ی فرا گیر است ؛ که تنها وجود همزاد مانع این کار نیست

adminبهمن ۹ام, ۱۳۹۴ در ۶:۲۹ ق.ظ

سلام سحر خانم
ما شما را کاملا درک می کنیم؛ واقعا نمیتوان اینجا پاسخ گفت
اما آنهایی که هر روز با یک پسر هستند و فکر می کنید با بهترین مرد هم ازدواج می کنند ؛ آیا آخر و عاقبت آنها را دیده اید ؟!
آن جایی که گرفتار هزار درد سر و درد بی درمان می شوند کسی نمی بیند و نمی داند از چیست ؟ و به شما و کسی دیگر هم نمی گویند چه بر سر آنها آماده است
در صورت تمایل – نوار بالای یایت – تماس باما – ایمیل بزنید – شماره همراه بذراید – با شما هما هنگ می شود

adminبهمن ۹ام, ۱۳۹۴ در ۸:۵۵ ق.ظ

بله سحر خانم
ازطزیق ایمیل در تماس باشید
اینجا مناسب پاسخگویی نیست

adminبهمن ۱۳ام, ۱۳۹۴ در ۳:۵۵ ب.ظ

نوار بالای سایت – تماس باما – با حاج اقا تماس بگیرید

adminبهمن ۱۴ام, ۱۳۹۴ در ۶:۵۸ ق.ظ

سلام خانم نسیم
نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید
یا تلفنی تماس بگیرید

adminبهمن ۱۷ام, ۱۳۹۴ در ۵:۳۸ ب.ظ

سلام خانم مریم
اینجا برای پاسخ مناسب نیست- برای حفظ اسرار میتوانید از :
نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید

adminبهمن ۱۸ام, ۱۳۹۴ در ۹:۵۸ ق.ظ

سلام خانم نگار
اگر حالا اعتقاد پیدا کرده اید بدانید که :
اینجا برای پاسخ مناسب نیست- برای حفظ اسرار میتوانید از :
نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید

مریمبهمن ۱۸ام, ۱۳۹۴ در ۹:۵۲ ب.ظ

از اینڪہ صبورانه و در ڪمال ادب و احترام به همه ی نظرات پاسخ میدید ازتون ممنونم و از خدا میخوام بهترینها رو نصیبتون ڪنه.
التماس دعا_مریم

adminبهمن ۱۹ام, ۱۳۹۴ در ۳:۴۲ ق.ظ

مریم خانم از حُسن توجه شما سپاس گذاریم.

adminبهمن ۲۰ام, ۱۳۹۴ در ۵:۱۴ ق.ظ

سلام آقا علیرضا ایران شاهی
لطفا از نوار بالای سایت – تمای باما – به حاج آقا ایمیل بزنید و موضوع را طرح و شماره همراه بذارید با شما هماهنگ می کنند

adminبهمن ۲۵ام, ۱۳۹۴ در ۳:۳۷ ق.ظ

سلام خانم سیده زینب
پاسخ شما ایمیل شده

adminاسفند ۲ام, ۱۳۹۴ در ۳:۴۵ ق.ظ

سلام آقا محمد حسین
اول باید طالع شما و اون خانم بررسی شود از طرفی – این گونه موارد باید ایمیل شود – نوار بالای سایت – تماس باما –

adminاسفند ۲ام, ۱۳۹۴ در ۳:۴۸ ق.ظ

سلام آقا امید عزیز
البته که هست ؛
این گونه موارد باید ایمیل شود – نوار بالای سایت – تماس باما –

امیراسفند ۵ام, ۱۳۹۴ در ۳:۰۳ ب.ظ

سلام حاج قربانی عزیز روزگار به کامتان، بنده از تیر ماه امسال کتابی پیدا کردم [کنوز الاسرار خفیه] تا حالا دو بار مطالعه کردمش و مواردی برایه انجام انتخاب کردم اما متاسفانه دیگه نمیتونم حتی !!!سمتش برم اول کتاب شماره[ جمل] بنده نوشته شده، از استادی دعا نویس کمک خواستم بعد ایشان فرمودن یک همزاد داری و دو روح همزادت میاد تو ذهنت نمیگذاره تصمیم بگیری، از چندی از دوستان که در زمینه فرا درمانی کمک خواستم آنها نیز اشاره به ۳ کردند که اطرافم هستند و سنگینند، سوال بنده از جنابعالی اینست که واقعٱ قفل شدم چه کنم یه استاد؟

adminاسفند ۸ام, ۱۳۹۴ در ۳:۴۶ ق.ظ

سلام آقا امیر عزیز
بله به لحاظ این بدون اذن و اجازه اقدام به انجام و استفاده از دستورات کرده اید دچار این مشکل شده اید؛ حال در صورت تمایل به رفع اسن مشکل
از نورا بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید

adminاسفند ۱۳ام, ۱۳۹۴ در ۴:۱۰ ب.ظ

سلام خانم عاطفه
سلام خانم عاطفه
برای برطرف کردن آثار همزاد ما از دو روش استفاده می کنیم و نیازی به حضور فرد هم نیست :
الف: دستورالعمل خاصی براساس طالع و ستاره او استخراج که باید انجام دهد و دشوار هم نیست .
ب: استفاده از بخور حضرت مریم .
در صورت تمایل باید از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – شرح مشخصات و…ایمیل کنید

adminاسفند ۲۴ام, ۱۳۹۴ در ۳:۰۸ ق.ظ

سلام ش .م
این گونه موارد را از نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید.

adminاسفند ۲۷ام, ۱۳۹۴ در ۴:۱۳ ب.ظ

باسمه تعالی
سلام خانم سحر
این گونه موارد را از نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید.

adminاسفند ۲۷ام, ۱۳۹۴ در ۴:۱۴ ب.ظ

باسمه تعالی
سلام خانم الهه – موضوع همزاد را زا سایت جستجو کنید
این گونه موارد را از نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید. اینجا مناسب پاسخگویی نیست.

oupertaفروردین ۳ام, ۱۳۹۵ در ۵:۴۲ ق.ظ

میخوام همزادمو تسخیر کنم, ازش بخوام برا زندگی تو این دنیا کمکم کنه چون من هیچکسو ندارم, تنهای تنهایم لااقل او باهام باشه, اعصاب قویم ندارم. میخوام راهنماییم کنید بدون تضرری این اتفاق برام بیفته

adminفروردین ۱۲ام, ۱۳۹۵ در ۶:۰۰ ق.ظ

ouperta – عزیز برادر
نوار بالای سایت – ایمیل بزنید – تسخیر همزاد توصیه نمیشود

مهرنازفروردین ۱۰ام, ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۶ ب.ظ

سلام. بنده فعلا مجرد هستم. اگر بخواهیم بچه مان بی همزاد باشه یا همزادش اذیتش نکنه، (پیشگیری) چه تدبیری قبل از ازدواج و قبل بارداری باید اندیشید؟ممنونم

adminفروردین ۱۲ام, ۱۳۹۵ در ۵:۳۱ ق.ظ

سلام خانم مهرناز
اول می توانید از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید و از مشاوره ی استفاده کنید
دوم کتاب – ازدواج موافق فرزند صالح – را مطالعه کنید -دستورالعمل دارد

adminفروردین ۱۲ام, ۱۳۹۵ در ۵:۳۸ ق.ظ

سلام خانم مهرناز
کتاب های :
فرهنگ نام و اسماء هم نام / ازدواج موافق فرزند صالح /را بخوانید
نوار بالای سایت خرید کتاب – میتوانید تهیه کنید

adminفروردین ۱۲ام, ۱۳۹۵ در ۵:۴۲ ق.ظ

سلام خانم فاطمه
نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید –

adminفروردین ۱۲ام, ۱۳۹۵ در ۵:۵۷ ق.ظ

سلام خانم اعظم
از نوار بالای سایت – تماس باما- ایمیل بزنید – تا راهنمایی شوید

adminفروردین ۱۶ام, ۱۳۹۵ در ۳:۰۹ ق.ظ

سلام خانم نرگس
تماس باما – آدرس ایمیل هست ایمیل بزنید و شرح درخواست را بیان کنید

adminفروردین ۱۶ام, ۱۳۹۵ در ۳:۲۰ ق.ظ

سلام خانم بارانا
استفاده از بخور حضرت مریم و دستورالعمل های بعد از آن ان شا الله مفید خواهد بود
نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید و درخواست خودتان را ارسال کنید

مریمفروردین ۲۴ام, ۱۳۹۵ در ۶:۱۹ ب.ظ

ســــــــــلام آقای قربانی
ایمیلی خدمتتون ارسال کردم،خواستم ببینم به دستتون رسیده یا نہ؟
ممنون میشم بهم جواب بدین

adminفروردین ۲۶ام, ۱۳۹۵ در ۲:۵۶ ق.ظ

سلام خانم مریم
ایمیل بدون جواب نداریم
اگر پاسخی دریافت نکرده اید احتمالا درست ارسال نکرده اید.
مجددا ارسال کنید

مریمفروردین ۲۷ام, ۱۳۹۵ در ۸:۰۸ ب.ظ

ســــــــــلام
خوبین آقای قربانی
نمیدونم چرا هر چی ایمیل میفرستم به دستتون نمیرسه،
من الان چجوری باید مشکلمو باهاتون درمیان بزارم؟
چجوری شماره تماسمو واستون بزارم؟

adminفروردین ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۹ ق.ظ

سلام مریم خانم
حتما درست ایمیل نمی زنید
بیشتر دقت کنید در نوشتن آدرس ایمیل – همین جا هم شماره تلفن بذراید با شما هماهنگ میشود و شماره شما نشان داده نمیشود

رهگذرفروردین ۳۰ام, ۱۳۹۵ در ۱:۰۸ ب.ظ

سلام
ایا اینکه ب هیچ.عنوان.نمیشه ک از خونه بیرون برم.مث زندانیا شدم ن اینکه.خانواده نزارن.ن.نمیشه ک.برم.و یا نمیتونم خرید کنم ینی من همزاد دارم ؟

adminاردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۵ در ۵:۲۳ ب.ظ

لطفا از نوار بالای سایت تماس باما ایمیل بزنید تل بیشتر بتونید شرح بدید

ناشناسفروردین ۳۱ام, ۱۳۹۵ در ۹:۲۸ ب.ظ

با سلام. من دختری ۲۶ ساله هستم که هرزگاهی بی دلیل می ترسم. مثلا کسی پشت در باشه و من متوجه نباشم در صورت رویارویی به شدت میترسم و جیغ میزنم و میپرم عقب ناخودآگاه. همین طور خیلی برام پیش اومده که قبل از اینکه کامل خواب برم انگار از پشت بوم پرت می شم یا از سرسره لیز میخورم یهو بیدار میشم. چند سالی هست که زیاد عصبی میشم سر یه حرف کوچیک داد و بیداد راه میندازم و یکسره حرف میزنم تا تخلیه شم اونم غیر ارادی و گریه هم میکنم به شدت. مخصوصاً با بابام سر سازگاری ندارم و همش باهاش جر و بحث میکنم و اختلاف نظر دارم. یعنی ممکنه من همزاد داشته باشم؟ ممنون میشم جواب رو به ایمیلم بفرستین.

adminاردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۵ در ۵:۲۹ ب.ظ

از طریق نوار بالای سایت تماس باما ایمیل بزنید شماره تلفن تلفن بذارید با شما هماهنگ میشود
بخور حصرت مریم هم میتواند برای مورد شما مفید باشد

ف.ن طاردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۵ در ۴:۳۹ ب.ظ

درود
چطور میتوان فهمید همزاد داریم؟!
همزاد ممکن است بجای خود آدم کاری انجام دهد و خود شخص متوجه نشود؟

adminاردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۵ در ۱:۳۵ ق.ظ

سلام ف ن ط
برای اطلاعات بیشتر از طریق نوار بالای سایت تماس باما ایمیل بزنید

شهرزاداردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۵ در ۸:۱۰ ب.ظ

سلام، خسته نباشید، واقعا ممنون از این همه صبر و شکیبایی در پاسخگویی، میخوام بدونم از کجا بدونم همزاد دارم یا خیر؟ هیچ علایمی ندارم ولی خیلی خواب از ما بهتران می بینم.میشه کمکم کنید کمی میترسم از داشتن همزاد.

adminاردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۵ در ۱:۲۳ ق.ظ

سلام
موضوع همزاد را ازسایت بخوانید یا این که از طریق نوار بالای سایت تماس با ما ایمیل بزنید تلفن بذارید تا بتوانید بیشتر مشورت کنید.

عرفاناردیبهشت ۸ام, ۱۳۹۵ در ۹:۵۴ ق.ظ

سلام
کسی همزاد خودشو دیده؟
و یا کسی رو میشناسید که با همزادش در ارتباط باشه یا حداقل اونو دیده باشه.
ایمیل فِیک (برای سایت ها D: )
Peter.pan.pp330@gmail.com

adminاردیبهشت ۹ام, ۱۳۹۵ در ۷:۵۵ ق.ظ

سلام اقا عرفان
بله مرحوم دعبل خزایی
مواردی هم اخیرا به ما گزارش داده اند ولی از بیان مطالب آنها معذوریم

میترااردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۵ در ۶:۵۴ ق.ظ

سلام من نامزدی دارم که هرکاری میکنه و دست به هر چی میزنه بد میاره دقیقا برعکس ضرب المثل دست به خاکستر میزنه طلا میشه این بنده خدا دست بهرچی میزنه خراب میشه و حتی چند بار بدون قصد و منظور انجام امور کارش به آگاهی کشیده و اذیت شده ازدواجمون پنج ساله که به تاخیر افتاده تا جایی که من شدیدا مورد سرزنش قرار گرفتم بخاطر صبری که برای این ازدواج کردم. دارم بقیه موقعیتهامو ازد دست میدم .چند وقت پیش رفته بود پیش یه دعا نویس بهش گفته برات جادویی کردن که همیشه مشکل داشته باشی اخیرا سردرد شدیدی گرفته و مشکلات جسمی زیادی گریبانگیرش شده
توروخدا کمکم کنید برام ایمیل بزنید تا اخر عمرم دعاگوتونم.

adminاردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۵ در ۴:۳۰ ق.ظ

سلام
این گونه موارد را از نوار بالای سایت تماس باما ایمیل بزنید

منصوراردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۵ در ۸:۴۲ ق.ظ

دوستانی که مشکل دارند میتونن به حاج آقای نباتی (پیر مهر) هم مراجعه کنن.ایشون رایگان کار انجام میدهند

adminاردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۸:۲۷ ق.ظ

ممنون از ازاطلاع رسانی شما

عسلاردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۵ در ۲:۲۳ ب.ظ

شبا نمیتونم بخوابم انگار یهو یکی از خواب بیدارم میکنه و قصد اذیتمو داره چند نفر گفتن همزاد داری
حقیقت داره؟؟؟

adminاردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۵ در ۱:۳۰ ب.ظ

سلام خانم عسل
از طریق نوار بالای سایت -تماس باما – ایمیل بزنید
بله این گونه موارد از نشانه های همزاد هم هست

adminاردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۵:۳۴ ب.ظ

سلام hani
عملکرد همزاد نشانه های مختلف دارد و میتواند این گونه باشد
این گونه موارد را از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید- یا از طریق تلگرام مطرح کنید

فاطمهخرداد ۸ام, ۱۳۹۵ در ۶:۴۷ ق.ظ

با عرض سلام و خسته نباشید….
آیا مسئله کاریزما نبودن افراد میتونه به همزاد اون ها مربوط بشه!
مثلا ما در طول زندگی ممکنه با افرادی برخورد کنیم که بدون اینکه خودمون هم دلیلش رو بدونیم دوست داریم خیلی زود ترکشون کنیم هر چند ممکنه افراد خیلی با محبتی هم باشن!
ممنون میشم اگه جواب بدین

adminخرداد ۸ام, ۱۳۹۵ در ۲:۱۴ ب.ظ

سلام خانم فاطمه
باید وضعیت فرد مورد بررسی قرار بگیرد و نمیتوان اظهار نظر نمود
این گونه موارد را از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – مطرح کنید

adminخرداد ۹ام, ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۰ ب.ظ

سلام زهرا خانم
برای این گونه موارد خصوصی باید از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید

زهراخرداد ۹ام, ۱۳۹۵ در ۵:۳۵ ب.ظ

سلام چرا نظرمنو ثبت نکردین و جوابمو ندادین

adminخرداد ۱۰ام, ۱۳۹۵ در ۱:۳۴ ب.ظ

سلام زهرا خانم
چی بوده نظر شما ؟
چیزی ثبت نشده

فائزهخرداد ۱۰ام, ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۵ ق.ظ

سلام ـ من هر خواستگاری برام میاد تا دم دم ک میرسه همه چی تموم میشه ـ میگن همزاد دارم لطفا راهنمایی کنید

adminخرداد ۱۰ام, ۱۳۹۵ در ۱:۲۹ ب.ظ

سلام خانم فائزه
برای این گونه موارد خصوصی باید از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید-

ب.دخرداد ۱۰ام, ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۷ ب.ظ

با سلام و خسته نباشید:

بنده چندتا موکل دارم .میخواستم از طریق خواب بهم کمک کنن و پاسخ سولاتمو بدن باید چه کاری انجام بدم؟میدونم قرآن خواندن و زیارت رفتن و مولودی گرفتن باعث رضایت اونا میشه ولی برای اینکه بتونم از کمکشون در زندگیم استفاده کنم باید چکار انجام بدم؟

adminخرداد ۱۱ام, ۱۳۹۵ در ۱:۴۵ ق.ظ

سلام ب.د
عزیز برادر آن چه شما می خاهید شرح بسیار دارد اول باید چند کتاب خوانید تا با موکل آشنا شوید بعد چنین انتظاری داشته باشید
از جمله کتاب آن روز دوبار گریستم – فرهنگ نام و اسما هم نام
اینها شما را تا حدودی با وجود موکل آشنا می کند
از طرفی این گونه موارد را باید از طریق نوار بالای سایت ایمیل بزنید – تماس باما

م.ح حسین پورخرداد ۱۴ام, ۱۳۹۵ در ۸:۳۶ ق.ظ

باسلام خدمت شما استاد گرامی،من ۴۷ سال سن دارم ودرطول زندگی باچیزهای عجیب زیادی روبرو شدم، من باوجود اینکه همیشه عمرم کار کردم وزحمت کشیدم اما هرگز موفق نشدم حتی کوچکترین پس اندازی داشته باشم ودست به هرکاری میزنم مطمئن هستم موفق نمیشوم انگار همزادم به من میفهماند که نمیشوم وضمنا همیشه به هرچی فکر میکنم دقیقا آن کار برعکس نتیجه میدهد وخلاصه زندگیم نابود شده،شمارا به خدا کمکم کنید. خواهش میکنم کمکم کنید

adminخرداد ۱۴ام, ۱۳۹۵ در ۱:۱۷ ب.ظ

سلام م.ح حسین پور
بررسی و تشخیص این گونه موارد را باید از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید

ناهید.رخرداد ۲۱ام, ۱۳۹۵ در ۹:۵۹ ق.ظ

سلام .زنی هستم ۳۲ساله .از سن یازده سالگی از بیماری وسواس فکری وعملی رنج میبرم .که شامل موارد گوناگونی ازجمله وضو و غسل ،رانندگی و…میباشد .الان واقعا خیلی شدید شده است به حدی که اصلا نمیتوانم رانندگی کنم چرا که این فکر به سراغم میاد که مبادا من موقع دنده عقب پشت سرم را نگاه نکرده باشم و به کسی زده باشم.پانزده سال است که ازدواج کرده ایم ولی بچه دار نمیشویم حتی آی یو آی آی وی اف هم انجام دادیم ولی بی نتیجه بود .لطفا مرا راهنمایی کنید بیماری وسواس داغونم کرده است به حدی که آرزوی مرگ میکنم .

adminخرداد ۲۱ام, ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۴ ق.ظ

سلام خانم ناهید- نگران نباشید با عزم و اراده جدی و توکل به حق تعالی – مشکل برطرف خواهد شد
از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید و با تلگرام پیگیری کنید
موارد خصوصی را نمیتوان اینجا پاسخ داد-

شیداخرداد ۲۲ام, ۱۳۹۵ در ۱:۴۷ ب.ظ

سلام دیشب یه ایمیل براتون فرستادم خواهشا جواب سوالمو بدید،ممنون

adminخرداد ۲۳ام, ۱۳۹۵ در ۱:۲۰ ب.ظ

سلام K.D
بله امکان برقراری ارتباط هست
از نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید و درخواست آن جا مطرح کنید یا شماره بذارید تا از طریق تلگرام با شما پیام بدند

adminخرداد ۲۳ام, ۱۳۹۵ در ۱:۲۱ ب.ظ

پاسخ ایمیل شما ارسال شده

شیداخرداد ۲۴ام, ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۹ ب.ظ

سلام شیدا هستم لطف کنیدجواب سوالمو بدید دچار سردرگمی شدم،خواهش میکنم ایمیلامو جواب بدید

adminخرداد ۲۴ام, ۱۳۹۵ در ۶:۰۷ ب.ظ

سلام خانم شیما
خواسته شما مفهوم نیست از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید- روشن تر شرح بدید

adminخرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ در ۵:۴۲ ب.ظ

سلام نصیبه خانم
از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید

fatemehتیر ۱ام, ۱۳۹۵ در ۶:۰۶ ق.ظ

سلام . ممنون از توجه و مطالب بسیار خوبتون . راستش نمیدونم از کجا شروع کنم اما میدونم که همزادم یا حالا یکی دیگه توی زندگی من هست و نمیذاره مشکلات زندگیم حل بشه چند باری هم وقتی بچه تر بودم جن میدیدم و اذیت میکردن . پنج ساله دارم کار میکنم حقوق خوبی دارم ولی هر بار که قراره حقوق بگیرم یه مشکلی برام پی میاد که اون پول خرج میشه تا الان سه بار اتاق عمل رفتم . هر وقت پولی به دستم میرسه یه مریضی میاد سراغم و مجبور میشم اونو خرج کنم . توی دو سال گذشته بیشتر از سی تا پسر و مرد دیدم و در مورد ازدواج و اشنایی صحبت کردیم ولی هر کدوم به دلایلی نشد و کارم راه نیوفتاده دعا نویس گفت یه جن دشمن داری شایدم همزاد باشه . لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار باید انجام بدم ممنون میشم ۰۰۰

adminتیر ۵ام, ۱۳۹۵ در ۲:۳۰ ب.ظ

نوار بالای سایت ایمیل بزنیدتماس باما

علی سوریتیر ۵ام, ۱۳۹۵ در ۹:۳۱ ب.ظ

سلام
خیلی وقته ایمیل زدم
خواهش میکنم جوابمو بدید
بیش از ده روزه
با سپاس

adminتیر ۹ام, ۱۳۹۵ در ۴:۵۸ ق.ظ

سلا آقا علی سوری
ایمیل بی پاسخ نداریم
شماره تلفن ایمیل کنید با تلگرام بهشما ارتباط برقرار خواهد شد

مهینتیر ۱۰ام, ۱۳۹۵ در ۱:۲۰ ب.ظ

سلام من امروز پیام فرستادم ممنون میشم زودی جوابم رو باید.

adminتیر ۱۲ام, ۱۳۹۵ در ۴:۱۴ ق.ظ

خانم مهین پاسخ داده شده است

مهینتیر ۱۰ام, ۱۳۹۵ در ۱:۲۵ ب.ظ

همزادم بچه ام رو سقط میکنه دو بار سقط کردم تو رو خدا زودی کمکم کنید

adminتیر ۱۲ام, ۱۳۹۵ در ۴:۱۴ ق.ظ

پاسخ ارسال شد خانم مهین

بینامتیر ۱۲ام, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۰ ق.ظ

سلام خسته نباشید
اول ممنون از سایت خوبتون دوم خواهر من ۳ شبه نمیتونه بخوابه ینی میخوابه بلند میشه مارو بلند میکنه میگه یکی روپام بود از سنگینی پام شدم یا یه شب گفت یکی داشت منو هل میداد بلند شدم وقتی بلند شد ۱ متیری جابجا شده بود یا وقتی بلند میشه میگه یکی میزنه پشتم و پاهامو میکشه تا بلند شم خلاصه عاصی شده از چند نفر پرسیدیم میگن همزادش اذیتش میکنه به نظرتون درسته؟
اگه درسته چی کنیم .

adminتیر ۱۴ام, ۱۳۹۵ در ۹:۱۶ ق.ظ

سلام بینام
این گونه موارد از طریق نواربالای سایت – تماس باما – مطرح کنید
نگران نباشید تا بحال همه آنهایی که مشابه شما بودند با دستورالعمل های دریافتی مشکلشان برطرف شده

علی سوریتیر ۱۲ام, ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۵ ب.ظ

سلام
شمارمو فرستادم
خواهش میکنم جواب بدید
منتظرم
اجرکم عندالله

adminتیر ۱۴ام, ۱۳۹۵ در ۹:۱۴ ق.ظ

سلام آقای سوری
ایمیل و شماره از شما دریافت نشده
نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید و شماره بذارید با شما تماس گرفته میشود

نرگستیر ۱۴ام, ۱۳۹۵ در ۱:۲۱ ب.ظ

سلام و درود
من مسکلم را برای شما ایمیل کردم منتظر پاسخ شما هستم
سپاسگذارم

adminتیر ۱۴ام, ۱۳۹۵ در ۶:۴۴ ب.ظ

نرگس خانم پاسخ ارسال شده

amirimaneshتیر ۱۴ام, ۱۳۹۵ در ۹:۰۷ ب.ظ

سلام و عرض خداقوت
من مشکلم رو براتون ایمیل کردم. ممنون میشم جوابم رو بدید.

adminتیر ۱۶ام, ۱۳۹۵ در ۵:۱۵ ق.ظ

ایمیل بدون پاسخ نداریم

Dreamتیر ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۹:۲۹ ب.ظ

ممنون از مطالب خوب تون

adminتیر ۱۹ام, ۱۳۹۵ در ۳:۳۰ ب.ظ

موفق باشید

Dreamتیر ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۹:۳۶ ب.ظ

سلام وعرض ادب
من یه مشکل دارم وشدیدا ب کمک تون احتیاج دارم ممنون میشم واسه ام وقت بزارین

adminتیر ۱۹ام, ۱۳۹۵ در ۳:۳۰ ب.ظ

سلام Dream
از طریق نوار بالای سایت – تماس باما – ایمیل بزنید شماره تلفن بزارید با شما هماهنگ میشود

adminتیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ در ۱:۳۲ ب.ظ

سلام خانم فاطمه
با تلگرام پیام بریا شماارسال شد
پیگیری کنید

adminتیر ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۳ ب.ظ

سلام الهه خانم
این گونه موارد را در صورت تمایل از نوار بالای سایت – تماس باما – ارسال کنید – شماره تلگرام بذراید حاج آقا با شما هماهنگ می کنند- اینجا نمیتوان پاسخ گفت.

احمدتیر ۲۹ام, ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۹ ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
آیا کتاب رجوع همزاد مورد تایئد شما هست و به دستوراتش میشه عمل کرد ؟

adminتیر ۳۱ام, ۱۳۹۵ در ۴:۴۰ ق.ظ

سلام احمد آقا
کتابهایی که در علوم غزیبه نوشته شده غالبا دستورات برای افراد خاص بوده و اگر بخواهید جواب بدهد باید استاد ماذون و ماهر برایتان عملیاتی کند

پریمرداد ۲ام, ۱۳۹۵ در ۴:۳۰ ب.ظ

سلام من الان ایمیل فرستادم میشه جواب ایمیل و واسم بفرستید باتشکر

adminمرداد ۳ام, ۱۳۹۵ در ۱:۱۳ ب.ظ

سلام پری خانم ایمیل پاسخ داده شده است

محسنمرداد ۴ام, ۱۳۹۵ در ۶:۵۴ ب.ظ

سلام
همسرم از ابتدای عقد گاهی قطع و وصل می شدن و چشمانشان به سمت بالا می رفت
حتی اگر در حال حرف زدن بودن، بعضی وقت ها صبحتشان قطع می شد و صحبتشان یادشان می رفت
دکتر گفتند احتمالا صرع است ولی قرص های صرع روی ایشان اثر نکرد
همسرم سال گذشته باردار شدن که قلب بچه تشکیل نشد و سقط شد
امسال نیز باردار شدن و بعد از شش ماه ، قلب بچه ایستاد و فوت شد و با درد زیاد مرده بدنیا آمد
هنگام بارداری تمام آزمایشات را انجام دادیم که گفتند خوب است
بعد از سقط هم آزمایشات متعدد انجام دادیم که گفتند خوب است و گفتند که مرگ جنین علت فیزیکی نداشته

چند وقت پیش مادرخانومم برای همسرم پیش سرکتابی رفتند و ایشان گفته بودن که یا با آب داغ بچه اجنه را کشته و یا طلسمی در کار است. هر چند بار هم که باردار شود اجنه فرزند او را می کشند
من به خدمت آیت الله تبریزیان در قم رسیدم و ایشان دو بار مراسم بخور حضرت مریم را برای همسرم برگزار کردن
هر دوبار بعد بخور خانومم دائم استفراغ کردن و همسرم وقتی می خوابید انگار که کسی به اینور و آنور پرتش می کرد و حالش خیلی بد شد که من خیلی ترسیدم و تماس گرفتم، گفتند از اثرات خوب بخور است
ولی همسرم خوب نشدند
به بیمارستان رفتم و گفتند برای بررسی موضوع صرع همسرتان باید همسرت بستری شود و نوار مغز و قلب دائمی گرفته شود تا معلوم شود چه چیزی است
پس از چند روز بستری، گفتند که نتایج نشان می دهد همسر شما صرع ندارد و قضیه عصبی است

با دوستان مشورت کردم و با کلی مکافات با یکی از علمای مشهد تماس تلفنی داشتم که ایشان بالفور گفتند که همسرتان همزاد دارند و باید قضیه حل شود

فقط پیش سرکتابی ها و جن گیر و رمال و … نروید

به نظر شما من الان چه کنم ؟ واقعا مشکل چیه ؟ چیکار میشه کرد؟

adminمرداد ۵ام, ۱۳۹۵ در ۱:۰۸ ب.ظ

سلام آقا محسن
این گونه موارد باید از طریق ایمیل پیگیری کنید

M.rمرداد ۵ام, ۱۳۹۵ در ۵:۲۲ ق.ظ

با سلام و عرض ادب خدمت شما
مدتی است که خواهرم میگوید کسی باهاش حرف میزنه و همش فکر میکنه دیگران حرفای بد بهش میزنند و همش خواب های عجیب و غریب میبینه و میگه دو سه بار یک مرد به خواب اومده و گفته من همزاد توام و خوابابی خیلی وحشتناکی میبینه و حتی موجودی رو در اطراف خودش میبینه که خیلی اذیتش میکنه آیا ممکنه همزادش باشه ؟؟؟
چطوری میشه این مشکل و برطرف کرد

adminمرداد ۵ام, ۱۳۹۵ در ۱:۰۵ ب.ظ

سلام M.r
این گونه موارد را باید از طریق ایمیل مطرح کنید

حسینمرداد ۲۰ام, ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۶ ق.ظ

من یک ایمیل ب شما زدم برای معرفی استاد ولی جواب ندادید

adminمرداد ۲۰ام, ۱۳۹۵ در ۲:۲۷ ب.ظ

حسین آقای عزیز
کسی را نداریم معرفی کنیم

حسینمرداد ۲۰ام, ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۷ ق.ظ

لطفا جواب ایمیل من رو بدید آقای قربانی

adminمرداد ۲۰ام, ۱۳۹۵ در ۲:۲۷ ب.ظ

ایمیل بدون پاسخ نداریم

سحرشهریور ۲۴ام, ۱۳۹۵ در ۲:۰۱ ب.ظ

سلام وقتتون بخیر.ایمیلی براتون ارسال کردم که ممنون میشم جوابم رو بدید.خیلی فوریه

adminشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱:۴۶ ب.ظ

پاسخ داده شده

princessشهریور ۲۵ام, ۱۳۹۵ در ۱:۱۱ ب.ظ

سلام خسته نباشیذ
ببخشید در قسمت تماس فقط لینک کانال هست
به چه ادرسی ایمیل بدیم؟

adminشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۷:۲۶ ق.ظ

modir.mqr@gmail.com

adminشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱:۳۸ ب.ظ

آدرس ایمیل دارد

adminشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱:۳۵ ب.ظ

سلام سارا خانم
درخواست خودتان را ایمیل کنید نوار بالای سایت – تماس با کارشناس

ليلامهر ۲ام, ۱۳۹۵ در ۶:۲۲ ق.ظ

سلام
لطفا ایمیلی رو که من براتون فرستادم مطالعه بفرنایید
با تشکر فراوان از مطلب اموزنده

adminمهر ۵ام, ۱۳۹۵ در ۳:۲۱ ق.ظ

سلام لیلا خانم پاسخ ارسال شده است

لیلامهر ۶ام, ۱۳۹۵ در ۳:۳۷ ق.ظ

سلام بزرگوار بارها ایمیل رو چک کردم متاسفانه چیزی بدستم نرسیده
آی دی تلگرامم گذاشته بودم اگرامکان دارد مجددا بررسی نمایید
ممنون از لطفتون

adminمهر ۱۰ام, ۱۳۹۵ در ۶:۰۱ ق.ظ

لیلا خانم
ایمیل شما جند بار بصورت مخدوش و لاتین بود که قابل مطالعه نبوده مجدد از نوار بالای سایت تماس با کارشناس ایمیل بزنید

لیلامهر ۲۳ام, ۱۳۹۵ در ۱:۵۱ ب.ظ

سلام دوباره ارسال نمودم امیدوارم بدستتان برسد.. سپاس

adminمهر ۲۴ام, ۱۳۹۵ در ۳:۵۴ ب.ظ

پاسخ داده شد

adminمهر ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۵:۴۵ ق.ظ

سلام خانم زهرا
از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – مطلب را بفرستید

حمیدآبان ۷ام, ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۵ ب.ظ

چندوقتیه همزاد همسرم اونو اذیت میکنه،
براتون ایمیل زدم،

adminآبان ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۳:۵۹ ق.ظ

سلام حمید آقا
جیمیل ها پاسخ داده شده است

davodآبان ۹ام, ۱۳۹۵ در ۲:۱۰ ب.ظ

با سلام خدمت استاد عزیز و گرامی
من چند روز پیش مبلغی را از کسی شمرده و دریافت نمودم م در خانه گذاشتم بعد از چند ساعت که برگشتم خانه و پول را شموردم مبلغی از این پول کم شده بود درضمن در خانه کسی نبود و درها نیز قفل بودن
آیا به نظر شما کار همزاد هستش؟؟
آیا این مبلغ بر میگردد سر جاش؟؟؟
خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید

adminآبان ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۳:۵۶ ق.ظ

سلام اقا داود
قبلا جواب داده ایم

adminآبان ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۳:۵۳ ق.ظ

سلام آقا مصطفی
نوار بالای سایت ایمیل بزنید

فاطمهآبان ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۷:۳۵ ق.ظ

سلام من به modir.mqr@gmail.com ایمیل فرستادم لطفا پاسخ بدین مرسی

adminآبان ۲۰ام, ۱۳۹۵ در ۹:۴۰ ق.ظ

پاسخ داده شده است

adminآبان ۲۲ام, ۱۳۹۵ در ۴:۳۴ ق.ظ

سلام خانم shima
این گون موارد را از نوار بالای سایت تماس با کارشناس شرح بدید و..

adminآبان ۲۲ام, ۱۳۹۵ در ۴:۳۶ ق.ظ

سلام Emili
این گونه موارد را از طریق نوار بالای سایت -تماس با کارشناس – ایمیل بزنید و شرح دهید نگران نباشد قابل درمان است

adminآبان ۲۲ام, ۱۳۹۵ در ۴:۳۷ ق.ظ

سلام Emili
این گونه موارد را از طریق نوار بالای سایت -تماس با کارشناس – ایمیل بزنید و شرح دهید نگران نباشد قابل درمان است

adminآبان ۲۲ام, ۱۳۹۵ در ۴:۳۷ ق.ظ

سلام خانم شیما
این گونه موارد را از طریق نوار بالای سایت -تماس با کارشناس – ایمیل بزنید و شرح دهید نگران نباشد قابل درمان است

رادنآذر ۱ام, ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۳ ب.ظ

سلام وقت شما بخیر بعضی شبها کل بدنم مخصوصا قلبم شروع به لرزش میکنه و بعد از چند لحظه از خواب میپرم ایا علتش اذیت همزاد هست یا چیز دیگه ممنون از شما

adminآذر ۲ام, ۱۳۹۵ در ۷:۰۹ ب.ظ

سلام آقا رادن
این موارد از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – مطرح کنید

عليآذر ۲ام, ۱۳۹۵ در ۶:۵۱ ب.ظ

سلام
ببخشید چرا جواب ایمیلمو نمی دید
ممنون

adminآذر ۲ام, ۱۳۹۵ در ۷:۰۸ ب.ظ

علی آقا سلام
پاسخ ارسال شد – باید بدانید حجم ایمیل ها زیاد و تعداد پاسخگو اندک است

Babakآذر ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۱ ب.ظ

سلام.توروخدا سریعتر جوابمو بدید.بهتون ایمیل زدم.کارم خیلی بهم ریخته

adminآذر ۱۹ام, ۱۳۹۵ در ۹:۴۳ ق.ظ

سلامBabak
پاسخ راسال شده

adminآذر ۲۵ام, ۱۳۹۵ در ۹:۴۹ ق.ظ

سلام negar
این گونه موارد از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس- مطرح و شماره بذارید از طریق تلگرام پیگیری کنید

adminدی ۵ام, ۱۳۹۵ در ۴:۴۱ ق.ظ

سلام خانم وجیهه
از طریق ایمیل پاسخ شما ارسال شده است

Mدی ۱۷ام, ۱۳۹۵ در ۹:۱۲ ق.ظ

سلام جناب قربانی ایمیل زدم براتون لطفا چک کنین خیلی میترسم

adminدی ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۳:۲۶ ق.ظ

سلام پاسخ ارسال شده

adminبهمن ۱۶ام, ۱۳۹۵ در ۸:۱۳ ق.ظ

سلام خانم فرشته
از طریق نوار بالای سایت -تماس باکارشناس – شرح بدید و پیگیری کنید.

adminبهمن ۱۶ام, ۱۳۹۵ در ۴:۵۵ ب.ظ

سلام خانم فرشته
البته مشکل شما قابل بر طرف شدن هست نگران نباشید
از طریق نوار بالای سایت – تماس با کارشناس- درخواست را مطرح و پیگیری کنید

محمد علیبهمن ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۳:۲۸ ب.ظ

با سلام.به شما ایمیل زدم.لطفا پاسخ دهید.خدا خیرتون بده

adminبهمن ۲۰ام, ۱۳۹۵ در ۵:۴۵ ب.ظ

سلام آقا محمد علی
ایمیل بدون پاسخ ندرایم

saraبهمن ۲۳ام, ۱۳۹۵ در ۵:۲۸ ب.ظ

سلام من بهتون ایمیل زدم لطفا جواب بدید.

adminبهمن ۲۷ام, ۱۳۹۵ در ۹:۴۹ ق.ظ

سلام sara
ایمیل بدون پاسخ نداریم

احمددهقاناسفند ۱ام, ۱۳۹۵ در ۵:۱۹ ب.ظ

با سلام مادری دارم هفتاد ساله که امیدوارم خداعمر بابرکت به اوبدهد حدود ۵-۴ ماه است از وجود جانوری که به گفته خودش مار است و چندین بار با اندازههای مختلف آنرا دیده است صحبت میکند به کرات سه اتاق او را بیرون ریخته وجستجو کرده ایم ولی هیچ اثری حتی یک رد روی گردوخاک هم پیدا نکردهایم حتی برای فراری دادنش در سه اتاق دودی گذاشتیم ولی اثری نکرد و باز ازوجود داشتن آن و ایجاد سروصدا در هنگام شب در آشپزخانه و ایجاد بیخوابی برایش حرف میزند حتی چندبار هم خودم در خانه او خوابیده ام ولی متوجه چیزی نشدم با صحبت با کسی که دعا نویس است میگوید مادرم همزاد دارد با توجه به اینکه او بر اثر به خواب نرفتن در حال بیمار شدن وبوجود آمدن مشکل برای سلامتیش است خیلی ممنون میشم اگه راهنمایمان بفرمایید پیشا پیش از بذل محبتتان صمیمانه تشکر میکنم.

adminاسفند ۲ام, ۱۳۹۵ در ۱:۵۹ ب.ظ

سلام آقای احمد دهقان
از طریق نوار الای سایت-تماس با کارشناس – ایمیل بزنید شماره تلگرام و یا تماس بذارید با شما تماس می گیرند

رضااسفند ۲۲ام, ۱۳۹۵ در ۸:۵۵ ق.ظ

باسلام خدمت حضرتعالی درخصوص احضار همزاد ملکی میتونه به ضرر انسان باشه یا نه اصلا خطری انسان رو تهدید نمیکنه وبه نفع انسان هم هست

adminاسفند ۲۳ام, ۱۳۹۵ در ۶:۳۶ ق.ظ

سلام اقا رضا
اساسا احضار و تسخیر بدون عوارض نیست و توصیه نمی شود
مخصوصا برای افراد مبتدی و نا آگاه به این علوم خطر آفرین هم خواهد بود

rahaاسفند ۲۲ام, ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۰ ب.ظ

سلام ۱۲ ساله رفتارغیرطبیعی دارم مثلا یه چیزی ازدرون وادارم میکنه خودکشی کنم یا دیگرانو بکشم ازترس آسیب نرسوندن به خودم و دیگران ۱۲ساله ازخونه بیرونه نمیام احساس میکنم یه چیزی منو روی زمین می کشه من هم ازترس به در می چسبم تامنو با خودش نبره .باوجودخاستگارای زیادی که میان به شدت از ازدواج متنفرم ازجنس مخالف بیزارم درحدی که اگه مجبورشم خودکشی می کنم ولی ازدواج نمی کنم ازمردم وصحبت کردن باهاشون بیزارم همش می ترسم به مردم آسیب برسونم توروخدا اگه همزاد دارم بگید قبل از اینکه بلایی برسر خومویا دیگران بیارم کمکن کنید

adminاسفند ۲۳ام, ۱۳۹۵ در ۶:۳۸ ق.ظ

سلام خانم raha

استفاده از بخور مجرب مریم ان شاالله مفید خواهد بود میتوانید از طریق تماس باکارشناس پیگیری و درخواست کنید

بهروزاسفند ۲۴ام, ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۷ ق.ظ

با عرض سلام خدمت شما
آیا همزاد یک مرد از جنس مذکر است؟ یا همزاد یک مرد میتواند یک زن باشد؟
منظورتان از همزاد علوی این است که این همزاد مربوط به خاندان اهل بیت است؟ یعنی سید است؟
آیا همزاد هر انسانی فقط مختص اوست؟ یعنی در گذشته همزاد انسان دیگری نبوده و در آینده نیز همزاد انسان دیگری نخواهد بود؟

adminاسفند ۲۴ام, ۱۳۹۵ در ۴:۰۲ ب.ظ

سلام
اگر دقیق و درست دقت کنید
آن چه لازم بوده در شرح همزاد که در سایت آمده اشاره شده است.
با توجه به شرایط بیش از این نمیتوان شرح و توضیح داد.

adminاسفند ۲۶ام, ۱۳۹۵ در ۹:۵۷ ق.ظ

سلام خانم سوفیاابراهیمی
این گونه موارد از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس- مطرح کنید و اگر شماره تلگرام دارید بذارید تا از طریق تلگرام در پاسخگویی تسریع شود.
نگران نباشید مشکل قابل برطرف شدن هست

adminفروردین ۵ام, ۱۳۹۶ در ۷:۱۶ ب.ظ

سلام خانم آرتمیس
بله همزاد است.
این گونه موارد از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – ایمیل بزنید و یا شماره تلگرام بذارید و پیگیری کنید

mahsaاردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۶ در ۵:۲۵ ب.ظ

سلام
من مشکلمو براتون ایمیل کردم لطفا جواب بدین

adminاردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۶ در ۲:۲۴ ق.ظ

سلام mahsa
پاسخ ارسال شده است

علیرضااردیبهشت ۱۵ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۰ ب.ظ

برای دفع همزاد چه دعایی دارین..یا راهکاری..ممنون میشم..چون ی نفر گفت همزاد داری یه تا سر داره قدش خیلی بلنده تا زانوهات اومده

adminاردیبهشت ۲۰ام, ۱۳۹۶ در ۹:۰۱ ق.ظ

سلام اقا علیرضا
این گونه موارد از طریق
نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – شماره تلگرام بذارید تا هماهنگ شود

Marjanاردیبهشت ۱۶ام, ۱۳۹۶ در ۹:۳۲ ب.ظ

سلام، خسته نباشید، من چطور میتونم با شما ارتباط برقرار کنم

adminاردیبهشت ۲۰ام, ۱۳۹۶ در ۹:۰۰ ق.ظ

سلام Marjan

نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – شماره تلگرام بذارید تا هماهنگ شود

adminاردیبهشت ۲۰ام, ۱۳۹۶ در ۸:۴۹ ق.ظ

سلام سارا خانم
از طریق ایمیل پاسخ داده ایم
میتوانید با تلگرام هم پیگیری کنید

adminاردیبهشت ۲۰ام, ۱۳۹۶ در ۸:۵۳ ق.ظ

سلام ماهتیسا
اینو گونه موارد بهتر است از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – مطرح و پیگیری کنید – و یا او نجا شماره تلگرام بذارید و پیگیری کنید

adminاردیبهشت ۲۱ام, ۱۳۹۶ در ۴:۳۵ ق.ظ

سلام زینب خانم
این گونه موارد از طریق
نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – شماره تلگرام بذارید تا هماهنگ شود .

سعيدهخرداد ۶ام, ۱۳۹۶ در ۷:۳۴ ب.ظ

سلام, من بهتون ایمیل زدم, لطف مى کنین جوابمو بدین؟
ممنون

adminخرداد ۸ام, ۱۳۹۶ در ۹:۲۳ ق.ظ

سلام خان سعیده
پاسخ ارسال شده است

توحیدخرداد ۹ام, ۱۳۹۶ در ۸:۵۰ ب.ظ

بنده ملکهایی در سطح شهر دارم ولی هیچ کدام نه به اجاره میره و
نه به فروش میره چهار ساله یکیشو میخوام بفروشم خریدار نداره
اینجور مسائل مالی هم کار همزاداس ؟
لطفا منو راهنمایی کنین .

adminخرداد ۱۰ام, ۱۳۹۶ در ۵:۲۱ ق.ظ

سلام آقا توحید
از نوار بالای سایت – تماس با کارشناس- درخواست کنید و شمار تلگرام بذارید تا هماهنگ شود.

Zohreخرداد ۱۳ام, ۱۳۹۶ در ۸:۴۶ ق.ظ

خسته نباشید ببخشید ادرس ایمیل که انگار وجود نداره

adminخرداد ۲۹ام, ۱۳۹۶ در ۸:۵۹ ق.ظ

سلام خانمZohre

چرا روزانه ده ها نفر با همان ایمیل ارتباط دارند

ساراخرداد ۱۴ام, ۱۳۹۶ در ۴:۳۷ ق.ظ

سلام میشه کمکم کنید
یک جن من رو گاز گرفته

adminخرداد ۲۹ام, ۱۳۹۶ در ۸:۵۰ ق.ظ

سلام خانم سارا

این گونه موارد را از طریق نوار بالای سایت تماس با کارشناس مطرح کنید-نگران نباشید قابل درمان است

Zohreخرداد ۱۴ام, ۱۳۹۶ در ۶:۰۲ ق.ظ

سلام من بهتون ایمیل زدم میشه جواب بدین ممنون

adminخرداد ۲۹ام, ۱۳۹۶ در ۸:۴۹ ق.ظ

سلامZohre

ایمیل بدون پاسخ نداریم

خرید ممبر تلگرامخرداد ۱۸ام, ۱۳۹۶ در ۴:۴۲ ق.ظ

ممنون از سایت خوبتون

adminخرداد ۲۹ام, ۱۳۹۶ در ۸:۴۶ ق.ظ

با تشکر از حسن توجه شما
موفق باشید

adminتیر ۴ام, ۱۳۹۶ در ۱:۱۹ ب.ظ

سلام آقا داود
از نوار بالای سایت – تماس با کارشناس- ایمیل بزنید

Hanieتیر ۵ام, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۰ ق.ظ

سلام من همزاد دارم و او همش مرا اذیت میکند راه درمان را میخواهم

adminتیر ۵ام, ۱۳۹۶ در ۴:۴۰ ق.ظ

سلام Hanie
از طریق نوار بالای سایت – تماس با کارشناس – ایمیل بزنید

maryamتیر ۲۲ام, ۱۳۹۶ در ۵:۰۴ ق.ظ

سلام من مشکلم رو برای شما ایمیل کردم ممنون میشم زودتر بهم جواب بدید

adminتیر ۲۷ام, ۱۳۹۶ در ۴:۳۵ ق.ظ

سلام maryam

ایمیل بدون پاسخ نداریم

mohsenمرداد ۲ام, ۱۳۹۶ در ۳:۱۱ ب.ظ

سلام خسته نباشید تشکر بایت مطالب ارزشمندتان ایمیلی زدم منتظر جوابتان هستم تشکر

adminمرداد ۳ام, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۹ ب.ظ

سلام
پاسخ داده شده است

زهرامرداد ۱۲ام, ۱۳۹۶ در ۲:۲۲ ق.ظ

سلام و عرض ادب.استاد لطفا به این سوال من پاسخ بدید.همزاد که همه دارن این درست و میگید میشه ازش کمک گرفت اما اگه همزادی باشه اذیتت کنه و تمام روابطتو بهم بزنه و نفرت بیاره باید دفع همزاد خوند مثل ام الصلبیان؟واینکه اگه همچین همزادی داشته باشی میشه تسخیرش کرد یا بهتره همون دفع همزاد بخونیم؟لطفا جواب منو بدید خیلی مهمه.تشکرات

adminمرداد ۲۲ام, ۱۳۹۶ در ۵:۱۴ ق.ظ

سلام خانم زهرا
این گونه موارد از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – مطرح کنید

Ebrahimمرداد ۱۴ام, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۸ ب.ظ

سلام من مشکلی تو کار کردنم هر جا میرم بعد یه مدت کوتاه زده میشم از اون ازش میام بیرون خیلی سخته شده زندگی برام یکی بم گفت همزاد داری باید برطرفش کنی تا موفق بشی رزق روزیت دست بشه لطفا راهنماییم کنید

adminمرداد ۲۲ام, ۱۳۹۶ در ۵:۰۱ ق.ظ

سلام ابراهیم
از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – پیام بذارید و میتوانید شماره تلگرام بذارید تا زودتر هماهنگ شود

بهارهمرداد ۱۷ام, ۱۳۹۶ در ۳:۱۶ ب.ظ

سلام روزتون بخیر
ممنون میشم پاسخ ایمیلم رو بدید

adminمرداد ۲۲ام, ۱۳۹۶ در ۴:۵۰ ق.ظ

سلام بهاره
ایمیل بدون پاسخ نداریم
میتوانید مجدد ارسال کنید و شماره تلگرام بذارید تا زودتر هماهنگ شود

asma.yhمرداد ۲۳ام, ۱۳۹۶ در ۶:۴۰ ق.ظ

سلام من میخوام همزاد خمدمو پیدا بکنم میشه کمکم کنید تا همزاد خودم رو پیدا کنم! راستی من دخترعموم میگه یه کسی رو دیده و بهش گفته که همزاد داره و اسمش فاطمه هست و من نتونستم باور کنم و میخوام به من کمک کنید تا باور کنم که هست ممنون میشم.

adminمرداد ۲۳ام, ۱۳۹۶ در ۵:۴۸ ب.ظ

asma.yh

گفتیم این گونه موارد باید از طریق – نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – مطرح کنید اینجا عمومی است .

adminمرداد ۲۸ام, ۱۳۹۶ در ۱:۰۸ ب.ظ

سلام خانم سپیده
توصیه نمی شود

s-bشهریور ۲ام, ۱۳۹۶ در ۶:۰۶ ب.ظ

سلام و عرض ادب،من مشکلی دارم که باعث شده از لحاظ روحی دچار مشکل بشم. برای شما ایمیلی ارسال کردم اما متاسفانه جوابی دریافت نکردم.چه جوری می تونم با شما در ارتباط باشم؟لطفا به من جواب بدین.

adminشهریور ۳ام, ۱۳۹۶ در ۷:۲۷ ق.ظ

سلام
نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – ایمیل بزنید و مایل باشید شماره تلگرام بذارید با شما هماهنگ می شود.

s-bشهریور ۶ام, ۱۳۹۶ در ۸:۲۶ ب.ظ

سلام
من خیلی وقته ایمیل و شماره تلگرام فرستادم اما متاسفانه جوابی دریافت نکردم.
خواهش میکنم لطف کنید زودتر جواب بدید. خیلی گرفتارم.از لحاظ روحی در شرایط خوبی نیستم.

adminشهریور ۸ام, ۱۳۹۶ در ۲:۲۱ ب.ظ

سلام s-b پیامی نرسیده
از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – می توانید مطرح کنید.
s-b

تلگرام بازشهریور ۱۰ام, ۱۳۹۶ در ۲:۵۴ ب.ظ

ممنون از سایت خوبتون . هر روز به سایتتون سر میزنم و مطالب جدید رو میخونم !

adminشهریور ۱۱ام, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۵ ب.ظ

موفق باشید

مریمشهریور ۲۱ام, ۱۳۹۶ در ۹:۲۱ ق.ظ

سلام
ایمیل من رو پاسخ ندادید

adminشهریور ۲۲ام, ۱۳۹۶ در ۹:۰۸ ق.ظ

سلام مریم
ایمیل بدون پاسخ نداریم شاید درست ارسال نکرده اید و نرسیده باشد

adminشهریور ۲۲ام, ۱۳۹۶ در ۹:۰۷ ق.ظ

سلام پدرام
پاسخ ایمیل ارسال شد

مریم71مهر ۹ام, ۱۳۹۶ در ۵:۲۹ ب.ظ

سلام من همیشه ادم فعال و شادی بودم و تو درس هامم باهوش…
سال سوم دانشگاه مبتلا ب ام اس شدم
اما حالاتم شبیه کسیه ک دچار جن گرفتگی یا همزاده
مدام حس میکنم کسی دور برمه
خوابای وحشتناک می بینم
اگه شبا قران کنارم نباشه حس میکنم کسی یا چیزی تو اتاقمه
شب تا صبح اصلا خواب ندارم
با اینکه معتقد هستم و نماز و دعا میخونم اما همیشه بلا سرم میاد
مثلا کافیه یه نفر ازم تعریف کنه محاله اتفاقی برام نیفتع
متاسفانه
نمیدونم باید چکار کنم واقعا خستع شدم
با وجود خواستکار زیاد اما همش لحظه اخر بهم میخورن
چند وقتم هست ک خودم اصلا بی خیال ازدواج شدم
اما متاسفانه یه مشکلم دارم ک محاله کسی از من خوشش بیاد یا ب خواستکاری م بیاد و ولم کنع
واقعا خسته شدم
گاهی وقتا متنفر میشم از این وضع
مدام از جانب کسایی ک رد شنیدن نفرین میشنوم
خواهش میکنم راهنمایی کنید

adminمهر ۱۵ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۱ ق.ظ

سلام مریم ۷۱
از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – مطرح کنید و شماره تلگرام بگذارید تا در دریافت پاسخ تسرع شود.

مریم71مهر ۱۱ام, ۱۳۹۶ در ۳:۱۰ ب.ظ

ببخشید چرا ایمیل من رو جواب نمی دید

adminمهر ۱۵ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۸ ق.ظ

مریم خانم
ایمیل شما درست ارسال نشده و پاسخ را دریافت نمی کنید لطفا شماره تلگرام بگذراید تا هماهنگ شود

adminمهر ۱۵ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۷ ق.ظ

سلام فریاد
پیامک ارسال شد برای شما

adminمهر ۱۷ام, ۱۳۹۶ در ۳:۱۳ ب.ظ

سلام خانم مریم
این گونه موارد را از طرق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – یا تلگرام ارسال پیگیری فرمایید.

adminمهر ۲۸ام, ۱۳۹۶ در ۳:۲۹ ب.ظ

سلام MaahTaaB

این گونه موراد اسرار شماست و اینجا عمومی است از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – میتوانید مطرخ کنید.
یا آیدی تلگرام anisgh@ .

یه دخترآبان ۱ام, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۱ ب.ظ

سلام من باخوندن متن بالاراجب همزاد داشتن گیج شدمه اولش گفتین باروابط زناشویی که طبق دستورات دین نباشه بوجودمیاد بعد میگین همه همزاد دارن خواهش میکنم یکم واضح ترتوضیح بدین ممنونم ازتون این مسئله برای من خیلی اهمیت داره بازم تشکر

adminآبان ۳ام, ۱۳۹۶ در ۷:۳۸ ب.ظ

سلام یه دختر
کتاب ازدواج موافق فرزند صالح را بخوانید

نیتاآبان ۳ام, ۱۳۹۶ در ۵:۰۵ ق.ظ

سلام لطفا کمکم کنید من بخاطر همزاد نمیتونم ازدواج کنم سنم داره بالا میره خواستگارای زیادی داشتم هیچ کدوم نشد بگید چیکار کتم

adminآبان ۳ام, ۱۳۹۶ در ۷:۳۳ ب.ظ

سلام نینا
این گونه موارداز طریق نوار بالای سایت تماس با کارشناس – درخواست کنید آیدی تلگرام هم دارد

adminآبان ۲۸ام, ۱۳۹۶ در ۵:۵۵ ق.ظ

سلام nazanin
برای بررسی و تشخیص از طریق نوار بالای سایت -تماس با کارشناس- و یا آیدی تلگرام پیام بدهید این موارد خصوصی است.

نگینآذر ۱۷ام, ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۶ ق.ظ

سلام خسته نباشید گفتند که منم همزاد دارم باید چیکار کنم

adminآذر ۲۱ام, ۱۳۹۶ در ۹:۴۷ ق.ظ

سلام نگین
از طریق آیدی تلگرام و تماس با ما نوار بالای سایت میتوانید درخواست دستورالعمل رفع و دفع همزاد داشته باشید.

adminآذر ۳۰ام, ۱۳۹۶ در ۶:۵۴ ب.ظ

سلام سارا سلمانی
به احتمال قوی .
برای بررسی و تشخیص با آیدی تلگرام در تماس با کارشناس میتوانید پیگیری کنید

adminدی ۲ام, ۱۳۹۶ در ۳:۵۴ ب.ظ

سلام somi

بله
این مورد از اسرار است میتوانید از طریق نوار بالای سایت – تماس با کارشناس – و یا آیدی تلگرام شرح داده و درخواست و پیگیری کنید.

Shayanدی ۵ام, ۱۳۹۶ در ۶:۰۰ ب.ظ

سلام.طریقه ی تسخیر همزاد چیه؟
از کجا میشه فهمید همزاد کافر هست یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید

adminدی ۶ام, ۱۳۹۶ در ۸:۵۰ ق.ظ

سلام Shayan

تسخیر همزاد توصیه نمی شود .
برای بررسی و تشخیص همزاد میتوانید از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس -ایمیل بزنید و یا آیدی تلگرام پیگیری کنید

Faridehدی ۲۰ام, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۷ ب.ظ

سلام . من مشکل خودم را در ایمیلتون مطرح کردم لطفا کمکم کنید من منتظر پاسخ هستم .

adminدی ۲۱ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۷ ق.ظ

سلام Farideh

پاسخ ارسال شده است

adminدی ۲۱ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۶ ق.ظ

سلام محدثه
این گونه موارد خاص و خصوصی است و میتوانید از طریق نوار بالای سایت -تماس باکارشناس – یا آیدی تلگرام مطرح و پیگیری کنید

adminدی ۲۱ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۸ ق.ظ

سلام ناهید
میتوانید
این گونه موارد خاص و خصوصی است و میتوانید از طریق نوار بالای سایت -تماس باکارشناس – یا آیدی تلگرام مطرح و پیگیری کنید-

adminدی ۲۱ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۱ ق.ظ

سلام – یا زهراء سلام الله علیها
میتوانید
این گونه موارد خاص و خصوصی است و میتوانید از طریق نوار بالای سایت -تماس باکارشناس – یا آیدی تلگرام مطرح و پیگیری کنید-

SDدی ۲۶ام, ۱۳۹۶ در ۹:۰۸ ب.ظ

سلام وقت بخیر
یکی از اعضای خانواده ام مشکلی دارن و ظاهرا همزاد دارن
واقعا در عذاب هستن و گاهی حتی به مرز خودکشی هم میرسن هر روز بدن درد
خواهش میکنم راهنماییم کنید چیکار باید بکنم
نمیشه به هرکسی برای این امر اعتماد کرد همه پول زیاد میخوان و ادم واقعا نمیتونه اعتماد کنه
خواهش میکنم راهنماییم کنید

adminبهمن ۵ام, ۱۳۹۶ در ۳:۳۳ ق.ظ

سلام SD

باید بررسی شود امور خصوصی را با آیدی تلگرام پیگیری کنید۰ تماس با کارشناس

فاطمهدی ۲۷ام, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۳ ب.ظ

سلام به من گفتن یه همزاد عاشق دارم، خیلی برام مشکل بوجود اورده تو همه کارام گره افتاده خیلی اذیت میشم و در ضمن این همزاد باعث شده هر مذکری که بخواد بیاد سمتم به سرعت سرد بشه، کلا نمیزاره کسی بیاد سمتم، تورو خدا بگید باید چیکار کنم، اصلا این همزاد چی هست؟ جنه؟ شیطانیه؟چیه؟؟

adminبهمن ۵ام, ۱۳۹۶ در ۳:۳۲ ق.ظ

سلام فاطمه
باید بررسی شود امور خصوصی را با آیدی تلگرام پیگیری کنید.تماس با کارشناس

مهدیدی ۲۸ام, ۱۳۹۶ در ۳:۵۸ ق.ظ

سلام علیکم ، بنده مشکل بزرگی دارم . پسرم الان ۲۵ ساله داره . اما ادعا میکنه که احساس جنسی نسبت به زنان نداره بلکه برعکس به مردان داره . موهاشو بلند کرده ، ابروهاشو برداشته و قیافه دخترونه برای خودش درست کرده میگه میخوادتغییر جنسیت بده و زن بشه !! . بشدت پرخاشگره و اگه دعوایی سر بگیره وسایل خونه رو میشکنه . کارهایی که برای جن زدگی است مثل ریختن سرکه و قلیا رو هم انجام دادم . زیاد فایده ای نداشته . آیا مشکلش ربطی به این مباحثی که مطرح فرمودین داره یا خیر ؟

adminبهمن ۵ام, ۱۳۹۶ در ۳:۳۱ ق.ظ

سلام مهدی
باید بررسی شود امور خصوصی را با آیدی تلگرام پیگیری کنید

adminاسفند ۱ام, ۱۳۹۶ در ۲:۵۸ ق.ظ

سلام ریحانه
نگران نباشید همزاد قابل رفع دفع است به اذن الهی
از طریق نوار بالای سایت -تماس باکارشناس- موارد خصمصی را یا آیدی تلگرام پیام بذارید-

shahramاسفند ۲۷ام, ۱۳۹۶ در ۵:۲۶ ب.ظ

شهرام

adminفروردین ۹ام, ۱۳۹۷ در ۵:۳۹ ب.ظ

بفرمایید شهرام

عاطفهاسفند ۲۸ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۴ ق.ظ

سلام براتون ایمیل زدم لطفا جواب بدید…ممنون

adminفروردین ۹ام, ۱۳۹۷ در ۵:۳۹ ب.ظ

سلام عاطفه
ایمیل بدون پاسخ نداریم.
با آیدی تلگرام پیگیری کنید

shahramفروردین ۱۰ام, ۱۳۹۷ در ۸:۵۵ ب.ظ

سلام خسته نباشید من اهل برازجان مدت ۲۰ سال مباشد که مورد اذیت واذار از طرف اجنه قرار گرفته ام و از زمانی که یک کتاب دعا از دست فروشی خریده وخواندم این مسعله شدت گرفت و از حالت پنهان به اشکار تبدیل شد و تمام زندگیم قفل شده و در سرم سردرد شدید دارم به علت وجود باد مضرت و در این مدت هر گاری بلد بودم انچام دادم بی نتیجه بوده تا اینکه با سایت شما اشنا شدم خواهش می کنم راهنمای م. بفرمایید ۰

adminفروردین ۲۲ام, ۱۳۹۷ در ۴:۳۴ ق.ظ

سلام shahram
این گونه موارد از طریق نوار بالای سایت آیدی تلگرام- تماس با کارشناس – میتوانید در خواست و پیگیری کنید.

adminاردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۷ ق.ظ

سلام خانم مونا
این گونه موترد خاص شماست
از طریق نوار بالای سایت آیدی تلگرام- تماس با کارشناس – میتوانید در خواست و پیگیری کنید.

Raheleاردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۷ در ۲:۱۴ ب.ظ

با سلام و عرض ادب. چطور میتونین کمکم کنین تا همزاد رو دور کنین ازم؟

adminاردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۵ ق.ظ

سلام Rahele

این گونه موارد را بصورت خصوصی با آیدی تلگرام و یا واتساپ مطرح و درخواست کنید

زهرااردیبهشت ۹ام, ۱۳۹۷ در ۳:۴۶ ق.ظ

سلام
مامانم یه شب یه نفررادیدفکرکرده خواهرمه درصورتی که خواهرم کنارمابوده
می گفت موهاش بلندبوده ونگاه می کردممکنه توخونه جن باشه
توخونه ماهمیشه قران خونده میشه باصدای بلند

adminاردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۴ ق.ظ

سلام خانم زهرا
بله
از نشانه های جن زدگی است.
این گونه موارد را بصورت خصوصی با آیدی تلگرام و یا واتساپ مطرح و درخواست کنید

minaاردیبهشت ۱۳ام, ۱۳۹۷ در ۳:۴۳ ب.ظ

سلام میخواستم بدونم نشونه های وجود همزاد چیه یعنی چه چیزایی میتونه همزاد رو تحریک کنه تا خودش رو نشون بده??

adminاردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۰ ق.ظ

سلام mina
موضوع همزاد را از همین سایت حستجو کرده و بخوانید.

adminخرداد ۴ام, ۱۳۹۷ در ۱:۳۹ ق.ظ

سلام خانم الهه
این گونه موارد را بصورت خصوصی از طریق نوار بالای سایت تماس با کارشناس جی میل بزنید و با آیدی تلگرام و یا واتساپ مطرح و درخواست کنید.

Elnazخرداد ۵ام, ۱۳۹۷ در ۳:۰۵ ب.ظ

سلام
یه دعا رو چجوری میشه به خود طرف برگردوند؟؟؟

adminخرداد ۶ام, ۱۳۹۷ در ۴:۴۷ ب.ظ

سلام Elnaz

منظور شما مفهوم نیست ؟

adminخرداد ۶ام, ۱۳۹۷ در ۴:۴۶ ب.ظ

سلام سیروس مکری
این گونه موارد خصوصی را
از طریق نوار بالای سایت تماس با کارشناس ارتباط بگیرید یا جی میل بزنید و میتوانید شماره بدهید واتساپ و تلگرام پیگیری کنید .

Elnazخرداد ۶ام, ۱۳۹۷ در ۵:۱۶ ب.ظ

مثلا کسی دعای زبان بند برای کسی گرفته و اون فرد میخواد دعا رو باطل کنه و کاری کنه که زبان اونارو ببنده

adminخرداد ۸ام, ۱۳۹۷ در ۱:۲۱ ق.ظ

سلام Elnaz
اگر دعا گرفته انجام بدهد

adminخرداد ۸ام, ۱۳۹۷ در ۱:۱۷ ق.ظ

سلام دلناز
کسی را در اصفهان نداریم
موارد خصوصی را
از طریق نوار بالای سایت -تماس با کارشناس- ایمیل یا تلگرام و واتساپ مطرح کنید. یا میتوانید شماره تلفن بدهید.

Elnazخرداد ۱۰ام, ۱۳۹۷ در ۴:۲۳ ب.ظ

خب چجوری انجام بدیم؟؟

adminخرداد ۱۱ام, ۱۳۹۷ در ۴:۵۹ ق.ظ

سلامElnaz
از سایت جتجو کنید یا
از طریق نوار بالای سایت -تماس با کارشناس- ایمیل یا تلگرام و واتساپ مطرح کنید. یا میتوانید شماره تلفن بدهید.

adminخرداد ۱۶ام, ۱۳۹۷ در ۱:۱۲ ب.ظ

سلام نرگس
این گونه موارد خصوصی را از طریق نوار بالای سایت تماس با کارشناس ایمیل بزنید یا تلگرام

adminخرداد ۱۶ام, ۱۳۹۷ در ۱:۱۶ ب.ظ

سلام سحر
سلام نرگس
این گونه موارد خصوصی را از طریق نوار بالای سایت تماس با کارشناس ایمیل بزنید یا تلگرام

فرشتهخرداد ۱۷ام, ۱۳۹۷ در ۴:۰۰ ب.ظ

سلام خسته نباشید
شما سرکتاب میگیرید؟؟؟ هزینش چقدره؟؟؟

adminخرداد ۲۱ام, ۱۳۹۷ در ۱:۵۵ ق.ظ

سلام فرشته
امور خصوصی را از طریق جیمیل و آیدی تلگرام و…پیگیری کنید

adminتیر ۲۹ام, ۱۳۹۷ در ۱:۳۶ ق.ظ

سلام زهرا خانم
این گونه موارد خصمصی است

نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – آدرس ایمیل و آیدی تلگرام هست از اون طریق پیگیری کنید .

تاراشهریور ۱۶ام, ۱۳۹۷ در ۸:۵۴ ب.ظ

سلام.براتون ایمیل زدم..لطفا جواب ایمیل رو بدین…خیلی ممنون میشم

adminشهریور ۱۸ام, ۱۳۹۷ در ۳:۰۶ ق.ظ

سلام تارا
ایمیل بدون پاسخ نداریم

نگمهر ۳ام, ۱۳۹۷ در ۹:۳۰ ق.ظ

سلام وقت بخیر من از تقریبا ۱۴سالگی حال روحی خیلی بدی دارم از همه چیز متنفرم. یکساله که پیش یک فالگیر رفتم بهم گفت همزادت بده و خیلی بهت نزدیک خیلی کارا گفت انجام دادم تا اینکه خودم حس کردم واقعا حالم بهتر شده و گفت که همزادت دور شده. بعد یک مدت که دوباره پیشش فال گرفتم چون حس میکردم دوباره حالم بده. بهم گفت برات دعا نوشتن و تو قبرستون چال کردن باید بری پیش دعا نویس. گفت دعایی که اگه جلوشو نگیری جسمت رو داغون میکنه و باعث کلی مریضی میشه و بختتم بسته حالا من بلاتکلیف موندم و میترسم پیش دعا نویس برم چون شنیدم اینا کارو بدتر میکنن و اینکه دعا نویس خوب سراغ ندارم چیکار کنم تو روخدا تو رو خدا کمکم کنید حالم اصلا خوب نیست نه حال جسمی نه حال روحی

adminمهر ۴ام, ۱۳۹۷ در ۲:۱۹ ق.ظ

سلام نگ
با آیدی تلگرام anisgh@ مطرح کنید.

Zمهر ۵ام, ۱۳۹۷ در ۶:۵۵ ق.ظ

سلام
منبع این مطالب,کجاست؟

adminمهر ۹ام, ۱۳۹۷ در ۱:۲۳ ق.ظ

سلام Z
کتابهایی که در دسترس عموم نیست و اکثر چاپ قدیم(۸۰ سال به بالا) هند و پاکستان و یا نسخ خطی است….

Sogandآبان ۱۸ام, ۱۳۹۷ در ۶:۰۴ ب.ظ

سلام
یه سئوال دارم
فردی به یک نفر اعتماد کرده توی حرفاش گفت که همزاد داره اون فرد تحت سئوال جواب یه نفر سوم قرار گرفته که آره اون آدم چی گفته و چی نگفته این میخواسته یه جاهایی رو سانسور کنه از دهنش در رفته که این آدم همزاد دارن
الان همزاد ایشون یعنی احتمال داره ناراحت بشن؟ چون با جدیت خواستن که دیگه در تماس نباشن باهم

adminآبان ۲۰ام, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۶ ق.ظ

سلام Sogand
خواسته ی شما مفهوم نیست
با آیدی تلگرام anisgh@ واضح و روشن شرح بدهید موضوع چیست؟

زهرهآذر ۱۴ام, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۷ ق.ظ

سلام آقای قربانی بنده مشکلم رو توی تلگرام نوشتم لطفا چک کنین ضروریه!

adminآذر ۲۲ام, ۱۳۹۷ در ۳:۳۵ ق.ظ

سلام زهره پاسخ داده
شده

adminبهمن ۱۷ام, ۱۳۹۷ در ۴:۰۵ ق.ظ

سلام خانم سارا
نگران نباشید به اذن الهی همزاد قابل رفع و دفع است .
میتوانید:
با آیدی تلگرام anisgh@ درخواست خودتان را ارسال و پیگیری کنید.

نظر شما چیست

نظر شما

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.