آثار و علائم سحر و جن زدگی

طی چند سال گذشته از طرف بازدیدکنندگان سایت در مورد جن زدگی و …، صدها مورد ایمیل، نامه، برای ما ارسال شده است. اگر چه امروزه علیرغم نص آیات قرآنی و روایات وارده،….

برخی از صاحبان علوم جدید ازجمله بعضی از روانشناسان، جن زدگی و سحر و…را قبول ندارد و آن را خرافه می دانند. برای آگاهی و اطلاع علاقه مندان در بخشی ازکتاب «آن روز دوبار گریستم» مستند به آیات و تفاسیر قرآن و روایات وارده به خلقت جن و انس اشاره شده و در بخشی دیگر نیز، نقش فرشتگان و ملائکه در یاری رساندن به ما انسانها را بیان می کند.
تدبر و تأمل در این آیه شریفه قرآن مجید می تواند شبهه را برطرف کند: « الَّذِینَ یَأْکُلُونَ الرِّبا لا یَقُومُونَ إِلاَّ کَما یَقُومُ الَّذِی یَتَخَبَّطُهُ الشَّیْطانُ مِنَ الْمَسِّ ذلِکَ بِأَنَّهُمْ قالُوا إِنَّمَا الْبَیْعُ مِثْلُ الرِّبا وَ أَحَلَّ اللَّهُ الْبَیْعَ وَ حَرَّمَ الرِّبا فَمَنْ جاءَهُ مَوْعِظَهٌ مِنْ رَبِّهِ فَانْتَهى فَلَهُ ما سَلَفَ وَ أَمْرُهُ إِلَى اللَّهِ وَ مَنْ عادَ فَأُولئِکَ أَصْحابُ النَّارِ هُمْ فِیها خالِدُونَ» -کسانى که ربا مى‌خورند، [از گور] برنمى‌خیزند مگر مانند برخاستن کسى که شیطان بر اثر تماس، آشفته‌سرش کرده است. این بدان سبب است که آنان گفتند: «داد و ستد صرفاً مانند رباست.» و حال آن که خدا داد و ستد را حلال، و ربا را حرام گردانیده است. پس، هر کس، اندرزى از جانب پروردگارش بدو رسید، و [از رباخوارى‌] باز ایستاد، آنچه گذشته، از آنِ اوست، و کارش به خدا واگذار مى‌شود، و کسانى که [به رباخوارى‌] باز گردند، آنان اهل آتش اند و در آن ماندگار خواهند بود.
توضیح این که : قطعاً اگر جن زدگی و مَس جن وجود خارجی نداشت، قرآن کریم بصراحت مثال اشاره نمی نمود.
و بدانید که علم به این امور از علوم خفیه و غریبه است و دارنده این علم باید آن را از دیگران مخفی بدارد. پس هرکس مدعی شود که جن دارد و یا موکل دارد وچنین و چنان و… قطعاً دروغ گو، شیاد و کلاهبردار است و اعتماد نکنید.
آری ! خداوند متعال کتابی سراسر رحمت را نازل فرموده ،که با ایمان وعمل به آن، انسان می تواند، هم در این دنیا خوشبخت باشد، و هم طعم واقعی خوشبختی را درآن دنیا تجربه نماید. کقوله تعالی: « وَ نُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ ما هُوَ شِفاءٌ وَ رَحْمَهٌ لِلْمُؤْمِنِینَ وَ لا یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إِلاَّ خَساراً» – و ما آن چه را براى مؤمنان مایه درمان و رحمت است از قرآن نازل مى‌کنیم، و[لى‌] ستمگران را جز زیان نمى‌افزاید.
مطالعه ی ایمیل ها و نامه های بازدیدکنندگان سایت و تجربه ی عینی و تحقیقات ، به ما اثبات کرده بیشتر ناراحتی های جسمی وروحی انسان به خاطر دور بودن از اسلام واقعی و فراموشی از یاد خداست، چون خداوند بارها به ما هشدار داده از جمله : « وَ مَنْ أَعْرَضَ عَنْ ذِکْرِی فَإِنَّ لَهُ مَعِیشَهً ضَنْکاً وَ نَحْشُرُهُ یَوْمَ الْقِیامَهِ أَعْمى » – و هر کس از یاد من دل بگرداند، در حقیقت، زندگى تنگ [و سختى‌] خواهد داشت، و روز رستاخیز او را نابینا محشور مى‌کنیم.
و هم چنین در آیه ای دیگرآمده است : « الَّذِینَ آمَنُوا وَ تَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِکْرِ اللَّهِ أَلا بِذِکْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ » – همان کسانى که ایمان آورده‌اند و دلهایشان به یاد خدا آرام مى‌گیرد. آگاه باش که با یاد خدا دلها آرامش مى‌یابد.
براستی که دوری از خداوند در این دنیا سبب زود نا امید شدن، زود به بن بست رسیدن، و اضطراب همیشگی است.
بی هدف زندگی کردن است، و درنهایت منجر به خودکشی و یا روی آوردن به مواد مخدر و به و جود آمدن انواع امراض روحی، روانی می شود که ریشه در وسوسه های شیاطین دارد که مسبب این گونه نارحتی ها هستند که نتیجه ی دوری از یاد خداست. لذا تداوم فراموشی از یاد خدا، بعضاً و رفته رفته علایم و آثاری از خود بجای می گذارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود :
۱) جنون یا دیوانگی که خود لفظ جنون به معنای جن زدگی می باشد که خود دو گونه است قسمتی با اختلالات مغزی ارتباط دارد که از لحاظ پزشکی قابل بررسی می باشد و گونه ای دیگر از آن،طوری است که پزشک از تشخیص آن عاجز بوده و هیچ گونه اختلالات را تشخیص نمی دهددرحالی که اجنه و شیاطین مسبب آن هستند.
۲) جدا شدن مرد و زن از هم دیگر :که به طور ناخوداگاه مرد نسبت به زن و یا برعکس زن نسبت به مرد بدون هیچ دیلی موجهی احساس تنفر شدیدی می کند به طوری که حتی نمی تواند به صورت همسرش نگاه کند.
۳) صرع ( بیهوش شدن ) آن نیز دوگونه می باشد و علت آن هم می تواند جسمی بوده و از لحاظ پزشکی قابل بررسی باشد و لی نوع دیگر آن، مس جن و یا شیاطین باعث آن بوده که می توان با بعضی علایم آنها را از هم جدا کرد.
۴) تمایل نداشتن مرد و یا زن به ازدواج و احساس فشار شدید در هنگام مطرح کردن موضوع ازدواج .
۵) بروز مشکلا ت جنسی از جمله :
الف ): ناتوانی جنسی در هنگام همبسترشدن .
ب): پیدا کردن میل جنسی شدید.
ج ): انزال سریع منی(زود انزالی) در هنگام نزدیکی بطوری که آمیزش ناموفق تلقی می شود.
د): خونریزی زن در هنگام هم بسترشدن.
۶) نازا شدن و یا سقط جنین مکرر قبل از ماه نهم.
۷) تنفر شدید و بدون دلیل از پدر یا مادر و یا دوست و غیره ویا برعکس حُبّ شدید مرد به زن و برعکس، که باعث مشکلات و بروز اختلافات در زندگی می شود.
۸)نجوا کرده با خود و احساس این که؛ کسی و یا شخصی مدام با او حرف می زند و یا این که بطور غیر طبیعی کسی او را سلب اختیار نموده ، وادار به کاری می کند که بعضاً دلخواه و عمل اون فرد نیست.
۹) از کار افتادن قسمتی از اعضای بدن بدون هرگونه دلیل و علت ، و عدم تشخیص علت آن از لحاظ پزشکی وغیره.
۱۰) خیره شدن به نقطه ای خاص و گاه خندیدن ویا گریه کردن بی مورد و بی جهت .
آن چه بیان شد، تنها به مواردی اندک اکتفا کردیم زیرا این گونه موارد امروزه در بین مردم بسیارشایع است و به وسیله قرآن درمانی توسط افراد آگاه و با تجربه می توان بسیاری از این قبیل مریضی ها را علاج نمود.
اما؛ از علایم فرد جن زده که در شبانه روز ممکن است همه، یا بعضی از آنها را دارا بوده و یا مشاهده شود.
الف ) درحالت بیداری
۱) سر درد دائم که سبب آن مریضی مشخصی نباشد.
۲) بیزار و یا تنبل بودن نسبت به نماز و یا قرآن و عبادات.
۳) کُند ذهنی.
۴) بیهوش شدن.
۵) تنبلی و احساس گرفتگی وخستگی بدن.
۶) درد در قسمتی از اعضای بدن و یا منتقل شدن درد از مکانی به مکان دیگر بدون داشتن دلیل پزشکی.
۷) علاقه پیدا کردن به ماندن در مکانهای خالی و یا کثیف مثل حمام و دستشویی.
۸) احساس به اینکه شخصی در درون اورا به کاری بد وا می دارد و تشکیک در فکر و عقیده.
ب ) درحالت خواب
۱) عرق کردن غیر متعارف قبل از خواب و یا در هنگام خواب.
۲) اضطراب و دلهره.
۳) دیدن خوابهای وحشتناک وکابوس.
۴) دیدن حیوانات مثل گربه و سگ و تکرار شدن آن.
۵) راه رفتن در خواب.
۶) ناله کردن مثل گفتن آه آه.
۷) سقوط از مکانهای بلند.
۸) خود را در قبرستان و مکانهای کثیف یا وحشتناک دیدن.
۹) دیدن شکلها و یا اشباح غریب.
۱۰) خود را در کنارمردگان دیدن و تکرار آن.
۱۱) همیشه احساس می کندکسی او را می خواهد بکشد.
ج: علت ورود شیاطین یا جن به درون انسان.
۱) عاشق شدن جن و یا شیاطین به شخصی و او را دوست داشتن که اولین عامل همان که دوربودن فرد از اعمال عبادی وقرائت قرآن و نماز و…- طبق فرموده خداوند جن و شیاطین ما را می بینند ولی ما آنها را نمی بینیم اما اگر کسی در موقع لباس پوشیدن و یا رفتن به حمام و یا دستشویی بسم الله بگوید آنها نمی توانند او را ببینند.
آری ! اسلام برای همه اعمال ما آدابی را ارایه نموده و برای رفتن به دستشویی این دعا را آورده است که: انسان در هر حال می‌تواند آن‌ را بخاطر داشته و بجا آورد؛ یکی از آنها، حالت تَخلّی[دستشویی] است؛ امام صادق(ع) در این‌باره در روایاتی می‌فرماید:« زمانی که وارد می‌شوی، بگو: “بسم الله اللهم إنی أعوذ بک من الخبیث المخبث الرجس النجس الشیطان الرجیم” و زمانی که خارج می‌شوی بگو: “بسم الله الحمد لله الذی عافانی من الخبیث المخبث و أماط عنی الأذى “». «اشکالی ندارد که انسان ذکر خداوند را بگوید حتی در حالت بول کردن. همانا ذکر خداوند نیکو است پس هرگز از ذکر خداوند ملول نشو .
۲) گاه اعمال ما انسانها خواسته و یا ناخواسته موجب اذیت و آزار دادن جن و شیاطین می شود مانند: ریختن آب داغ روز زمین بدون گفتن بسم الله و یا ادرارکردن در سوراخ ها و…
۳) و بلاخره این که ممکن است، توسط ساحر به آن ها امر شده باشد که بسیار اندک است.
حقیقت سِحر چیست؟
از آن جایی که لازم و ضروری است بدانید سِحر چیست و ساحر کیست ؟ بصورت اختصار، بشرح ذیل به توضیح این موضوع می پردازیم. باشد که به اذن الله تعالی قبول افتد و در نظر آید و چراغ راه مبتلایان قرار گیرد. ان شاالله.
می دانیم علوم غریبه علمی است مطلق. سحر و طلسم نیز حقیقتی است ثابت و البته قابل انکار نیست. در حقیقت سِحر فقط به یک نوع یا شکل واحد خلاصه نمی شود بلکه انواع و اشکال مختلف بر آن مترتب است.
درواقع بر طلسمات رنگ خاصی مترتب نیست بلکه این نوعی تقسیم بندی در مورد نحوه عمل است. به عنوان مثال: طلسم غیر رحمانی را طلسم سیاه گویند. و طلسم محبت را طلسم سرخ، و طلسم ثروت را طلسم سبز می نامند.
شرط اول و مهمترین شرط برای تأثیر سِحر و طلسم این است که فرد طلسم کننده حتماً موکلی (جنّی ) را در اختیار داشته باشد (تسخیر جزئی یا کلی و به عبارتی داشتن حکم مربوطه جهت عمل به طلسمات) و این از بدیهیات تأثیر عمل است.
روش های تأثیر طلسم و سِحر مختلف است و برای تأثیرگذاری مثلاً مدفون یا مشموم یا مرشوش یا مأکول است. در این جا به برخی از انواع و اشکال سِحر اشاره می شود و در پایان روش پیشگیری از آنها ذکر می گردد:

۱ـ سحر تفریق و ربط
در این سِحر و طلسم، ساحر اقدام به تفریق و جدایی میان زوج و زوجه (جدایی زن و شوهر) یا جدایی پدر و پسر یا برادر از برادر و از این قبیل می نماید. این سِحر همان سِحر تفریق و تبغیض است که نسبت آن را تباین می نمامند. بدین معنا که دو نفر نسبت مباینت می گیرند و از هم دور می شوند.
اما سِحر ربط ، همانی است که طلسم کننده از طریق استعانت از شیاطین و جن (که در اغلب انواع سِحر و طلسمات وجود دارد) اقدام به اعمال خبیثه می کند. این عمل به گونه ای است که جن کافر در ذهن فرد طلسم شده دخل و تصرف می کند. این عمل مثلاً می تواند باعث بسته شدن یا ناتوانی در مباشرت حلال زن و شوهر شود هر چند که هر دو طرف قادر به مباشرت هستند ولی نیرویی مانع از این امر است. این نوع سحر و طلسم از بدترین انواع آن است که نفرت و جدایی میان زوجین و عداوت میان آنها را در طول زمان موجب می شود. اعوذ بالله من عمل الشیاطین الرجیم.

۲ـ سحر الخداع والتخییل:
این نوع سِحر در قوه ذهن انسان دخل و تصرف شدید دارد. به گونه ای است که انسان چیزهای ثابت را متحرک یا چیز متحرک را ثابت ببیند یا بزرگ را کوچک و کوچک را بزرگ ببیند و در واقع اشیاء را در شکل غیر حقیقی خود می بیند و این همان سِحر تخییل است.

۳ـ سِحر جنون:
این نوع سِحر و طلسم همان است که جن خبیث (جنّی) در ذهن فرد مستقر می شود و باعث فراموشی شدید و نقصان کلام فرد و بی قراری شدید می شود و بسیار آسیب زا می باشد. (اعوذ بالله من عمل الشیاطین الرجیم.

۴ـ سحر الخمول:
در این سِحر و طلسم، طلسم کننده یا ساحر که جنّی را در خدمت دارد (جن کافر) او را امر به ضربه زدن به فرد مورد نظر می کند و این موکل هم با مستقر شدن در ذهن و مخ فرد مورد نظر، او را گوشه گیر و منزوی می کند به گونه ای که زمین گیر می شود و عوارض آن پس از این امر ظاهر میشود. فرد مسحور در این حالت دچار فکر مشوش بوده و دچار کم حرفی شدید و سکون و یک جا نشینی و انزوای شدید و سردرد مداوم می شود و در برخی موارد حتی از حمام کردن اجتناب و اکراه شدید دارد.

۵ ـ سحر الهواتف:
در این نوع سِحر و طلسم، ساحر موکل خود را به سوی فرد مورد نظر ارسال می کند که او را در هنگام خواب و بیداری آزار دهد. در زمان خواب به شکل حیوانات مختلف و ترسناک خود را به او نشان می دهد. در عالم بیداری هم فرد مورد نظر صداهای عجیب و غریب می شنود و مثلاً صدای افرادی را می شنود که او را صدا میزنند (ممکن است این صداها آشنا باشند یا نباشند) و از این قبیل . از نشانه های این نوع سِحر و طلسم ، خواب های ترسناک و شنیدن اصوات عجیب و غریب و کثرت وسواس است.

۶ـ سحر المرض:
در این نوع طلسم و سِحر، جن خبیث در مرکز سمع و بصر و دست و پای فرد مورد نظر رخنه می کند. در این حالت می تواند موجب کوری و یا از دست دادن شنوایی فرد شود یا او را فلج کند. از نشانه های این طلسم و سِحر ، احساس درد متوالی در یکی از اعضاء و یا حالات صرع و تشنجات و یا فلج و از کار افتادن جزیی و کلی اعضاء و یا از بین رفتن برخی از حواس فرد می باشد. این حالات دقیقاً شبیه به حالات مرض طبیعی اعضای انسان است. تنها طریق تشخیص این امراض سحر و طلسم از امراض طبیعی جسم این است که رقیه و آیات باطل کننده طلسم بر آن فرد قرائت شود. اگر فرد مریض در زمان قرائت احساس سرگیجه یا سردرد یا اضطراب و لرز کند یا این که جسم او دچار تغییر شدید شود، باید مطمئن شد که مشکل پیش آمده در نتیجه طلسم یا حسد و یا چشم زخم است . اگر این تغییرات مشاهده نشد پس باید توسط اطباء و پزشکان معالجه گردد.
۷ـ سحر محبت:
در این نوع طلسم و سحر ، ساحر و طلسم کننده ، مرد یا زن را به نسبت به یکدیگر محبوب می کند. این نوع سحر می تواند موجب شود که حتی فرد مورد نظر از مادر و خواهر و اقوام درجه یک خود اکراه و تنفر پیدا کند و فقط زوجه خود را ببیند و رضایت او مد نظرش قرار گیرد. از طرف دیگر این نوع سحر می تواند مثل یک شمشیر دولبه عمل کند و باعث شود که زوج نسبت به زوجه اش متنفر شود.
چگونه متوجه شویم که سحرو طلسم شده ایم؟
مختصر و کوتاه می گوییم : ابتدا سردرد-چشم درد – یا گوش درد- ویا بیماریهای عجیب- کم اشتهایی – کم خوابی -خواب های پریشان – زردی رنگ صورت – درد قفسه سینه – گرفتن عضلات – بد بیاری های پی درپی – گم شدن یا خراب شدن وسایل – حس خودکشی – خوردن قرص های آرام بخش یا محرک – جنگ و جدال با مردم – متنفر شدن از مردم یابالعکس – عاشق شدن بیخود و بی موقع – ناراحتی های اعصاب – احساس کند همیشه کسی همراه اوست – خیالات واهی سراغش بیاید مثلاً ( فکر کند در گوشش صدایی می آید یا حشره ای در گوش اوست. گاه اتفاق افتاده که شخص احساس می کند کسی او را نوازش می کند . نمونه هایی به ما رجوع کرده و اظهار داشتند که نزدیکی و مقاربت با آنان را بخوبی حس می کنند. و یا فرد راوسوسه و وادار به خود ارضایی می کند. تمامی این حالات از کارکرد جن و شیطان است.

۸۲ نظر

الماسمرداد ۲۲ام, ۱۳۹۵ در ۶:۲۱ ب.ظ

باسلام.مسایل نسبتا حاد و سختی داریم و ایمیل کردیم لطفا پاسخ فرمایید.باتشکر.یاعلی

adminمرداد ۲۳ام, ۱۳۹۵ در ۳:۴۱ ق.ظ

سلام بر الماس
پاسخ ارسال شده

الماسمرداد ۲۳ام, ۱۳۹۵ در ۷:۰۸ ب.ظ

باسلام.حال برای از بین بردن کارکرد شیطان و نفس چه باید کرد…راهکار فوری و قوی برای تطهیر قوه خیال و نفی خواطر چیست…یاعلی

adminمرداد ۲۴ام, ۱۳۹۵ در ۲:۱۲ ب.ظ

سلام الماس عزیز
برای دفع و رفع موانع مذکور دستورالعمل مدت دار لازم دارد با استفاده از بخور مجرب

الماسمرداد ۲۴ام, ۱۳۹۵ در ۶:۵۷ ب.ظ

پس لطفا دستور العملها و راهکارها را ایمیل کنید.یاعلی

adminمرداد ۲۶ام, ۱۳۹۵ در ۱:۲۶ ب.ظ

ارسال شد

علیمرداد ۲۶ام, ۱۳۹۵ در ۱:۰۲ ب.ظ

سلام بخور مجرب چیست. و اثار جن زدگی بعد از بخور و ضرری که جن به بدن زده و رگهارا خشک کرده چگونه می توان برطرف کرد.لطفا در این قسمت پاسخ دهید

adminمرداد ۲۶ام, ۱۳۹۵ در ۱:۱۹ ب.ظ

سلام علی آقا
این بخور ضرری ندارد و آثار جن زدگی را به اذن الله تعالی برطرف می کند اما این که رگهای بدن خشک شده باشد و…اون را باید با علم پزشکی و طب سنتی برطرف کنید و..

علیمرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ در ۸:۲۰ ق.ظ

سلام خدمت استاد گرانقدر
اگر امکان دارد در مورد رگهای خشک شده راهنمایی نمایید. چگونه عملکرد قبلی خود را به دست اورند. باسپاس

adminمرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۱ ب.ظ

سلام علی آقا
نیاز به بازدید دارد باید به مراکز طب سنتی در نزدیکترین محل مراجعه کنید

علیمرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ در ۹:۱۶ ق.ظ

با سلام اگر جن به دختری بگوید دوست دارم و می خواهم بااو ازدواج کنم و دختر مریض شود چه اقداماتی باید انجام داد؟

adminمرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۹ ب.ظ

سلام علی آقا
مشخصات جن زده از طریق نوار الای سایت – تماس باکارشناس ارسال تا بررسی شود

الماسمرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ در ۱:۱۱ ب.ظ

باسلام.دستورالعمل مدت دار و بخور مجرب که گفتید چیست برای تطهیرقوه خیال و نفی خواطر از تمامی خیالات و اوهام نفسانی و شیطانی.یاعلی

adminمرداد ۳۱ام, ۱۳۹۵ در ۳:۲۲ ب.ظ

سلام الماس گرانبها
هر چه در سایت آمده مرور کنید

سیفمرداد ۲۹ام, ۱۳۹۵ در ۵:۳۵ ب.ظ

سلام علیکم.استاد عزیز من کمتر از ۲ ساله که توبه کردم و نمازم ترک نشده . ایا افراد نماز خوان هم در معرض این خطرات هستند؟ من خواب اموات رو میبینم و تو خواب هم میدونم طرف فوت شده. یا خواب گربه میبینم . یکم کند ذهن شدم و چشم درد مختصری هم دارم گاهی.عصبی هم میشم گاهی .چه طور میتونم خودمو چک کنم؟
ممنون از زحماتتون .

adminمرداد ۳۱ام, ۱۳۹۵ در ۳:۱۶ ب.ظ

سلام آقا سیف عزیز
بله افراد نماز خوان هم گرفتار این گونه موارد می شوند
راههای مختلفی هست تماس باکارشناس – نوار بالای سایت – ایمیل بزنید

مناشهریور ۲ام, ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۱ ب.ظ

سلام
چندروز هست که براتون مشکلم رو ایمیل کردم لطفا پاسخ بدید

adminشهریور ۱۱ام, ۱۳۹۵ در ۱:۱۱ ب.ظ

سلام خانم منا
ایمیل بدون پاسخ نداریم

محیا ساداتشهریور ۱۷ام, ۱۳۹۵ در ۶:۲۴ ق.ظ

من یک نوع بیماری داشتم. و یک نفر من رو به یک مهمونی برد که یک شخصی اونجا بود و به من انرژی داد. ازون روز همش وجود جن در زندگیم هست. شبها جن رو میبینم و هم صدایش را می شنوم. و میگویند او جن را موکل کرده تا کارها و مشکلات من را حل کند من چه کاری باید انجام بدهم. تا این موجودات از زندگی من بروند و بیماری من بدتر شده با تشکر

ایمیلم رو هم گذاشتم

adminشهریور ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۲:۰۷ ب.ظ

سلام خانم محیا سادات
این گونه موارد نمیتوان اینجا پاسخ داد و در این حوزه کار نمی کنیم

محیاشهریور ۲۲ام, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۵ ق.ظ

من فیلم ها و کانال های مستهجن را میدیدم و زمینه ای هم در بچه گی داشتم. و خودارضایی شدیدی دارم. و مریض هم شدم زانوهام جون نداره نرمی غضروف گرفتم. چشمام سیاهی میره. چیکارکنم تورو خدا کمکم کنید

adminشهریور ۲۲ام, ۱۳۹۵ در ۳:۱۸ ب.ظ

اولین قدم حذف کامل دیدن این گونه فیلم ها
غسل توبه کنید و نماز توبه بخوانید زیرا
شرح درمان شما بسیار است از طریق ایمیل ارسال خواهد شد

عسلشهریور ۲۵ام, ۱۳۹۵ در ۵:۵۹ ق.ظ

چگونه جن مومن را برای محافظ خود قرار دهیم.

adminشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱:۴۲ ب.ظ

با سادگی میسر نیس و هرکس هم قول بدهد بشما واهی است

امیرشهریور ۲۵ام, ۱۳۹۵ در ۹:۳۳ ق.ظ

با سلام
من امیر ۳۵ ساله هستم و حدود ۷ سال است که به بیماری تشنج مبتلا شده ام و در این مدت برای درمان هم به اطباء طب نوین و هم طب سنتی مراجعه کرده ام.ولی متاسفانه نه تنها بهبود پیدا نکردم بلکه با مشکل اختلال ذهنی و اختلال تکلم که گهگاه سراغم می آید نیز مواجه شدم. حکیمی که من برای درمان به روش طب سنتی به او مراجعه کردم و از اساتید دانشکده طب سنتی دانشگاه تهران است از اینکه هیچ روش درمانی او برای من جواب نداده شگفت زده شده و گفته “حدود ۱۰۰ نفر با مشکل صرع را درمان کرده ولی در کار درمان من وامانده” .از طرف دیگر داروهای شیمیایی هم نتوانسته من را درمان کند بلکه همانطور که گفتم مشکلات دیگری هم بر من عارض شده. البته مادرم میگفت در زمان نوزادی در ظرف آب گرم چشمانم بالا میرفت و دکتر تشخیص تشنج داد و یکسال داروی فنوباربیتال خوردم و پزشک گفت دیگر بر من تشنج عارض نخواهد شد.لیکن مجدد ۲۷ سال بعد این بیماری سراغم آمد با شدت بیشتر و مدت بیشتر و گرفتاری های بیشتر. به پیشنهاد یکی از دوستان پیش سیدی که دعا برای شفا مینوشت رفتم،ایشان گفت مشکل من “باد همزاد ” است و مرقومه ای برای دفن در گورستان به همراه قطعه ای از لباسم و دعایی برای حل گرفتن با گلاب و زعفران و خوردن آن ناشتا به مدت ۳ روز و نوشته ای برای سوزاندن همراه با اسپند قبل از طلوع یا غروب آفتاب و دعایی هم برای انداختن در گردن به همراه سوزن و هفت دانه اسپند داد و گفت ۴۰ روز غذاهای ترش و گوشت قرمز و تخم مرغ و دوغ نخورم. روز اولی که من شروع به انجام دستورات وی کردم حدود یک ساعت پس از دفن مرقومه در گورستان برای اولین بار در حالت بیداری تشنج کردم(همیشه لحظه به خواب رفتن یا در خواب تشنج میکردم) ، فردای آن روز عصر هنگام خوابیدن دوباره تشنج کردم.از طریق دوستم با شخصی که این دستورات را به من داد تماس گرفتم ایشان گفت چند روز تحمل کند ان شاء الله بهبودی کامل حاصل می شود، اما من که حقیقتاً ترسیده بودم و از اینکه مجدداً در محل کارم تشنج کنم واهمه داشتم نوشته را از گورستان خارج کردم و پیش دکتر رفتم و پزشک کما فی السابق داروها را با دوز بسیار بیشتری به من داد.
ضمناً من خواب آرامی ندارم و در خواب حرف می زنم و تیک دارم، افکار منفی و مایوسانه زیاد دارم، مشکل ضعف بینایی(قوز قرنیه) هم دارم،سالهاست که هیچ کاری را نتوانسته ام به سرانجام مثبت برسانم ، هر وقت تصمیم جدی برای کاری می گیرم موانع زیادی اعم از روحی و حتی مادی برایم پیش می آید.
سوال من این است از کجا می توانم مطمئن شوم مشکل من باد همزاد یا امثال ذالک است؟ راهکار درمان صحیح و اسلامی آن چیست ؟ چقدر زمان میبرد؟ از کجا میشود فهمید در مسیر بهبودی قرار دارم؟ و از کجا می توان فهمید بهبودی کامل حاصل شده؟ و آیا نیازی به ادامه درمان پزشکی هست یا خیر؟
چطور می توانم به شما مراجعه کنم؟ آیا شما می توانید بدون رویت من مشکل من را تشخیص دهید؟
در صورت پاسخگویی بسیار ممنون و سپاسگزار و دعاگو خواهم بود

adminشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱:۴۱ ب.ظ

سلام آقا امیر
در همین سایت نسخه مجرب درمان صرع را آورده ایم میتوانید تهیه کنید
تا بحال نتیجه مثبت داده است
در عین حال از طریق ایمیل شماره تلگرام بذارید تا با شما هما هنگ شود

حامدشهریور ۲۵ام, ۱۳۹۵ در ۴:۱۰ ب.ظ

سلام جان هر که دوست دارید راه حلی برای بازگشت و توبه دهید ، مخصوصا برای موفقیت در تحصیلم ، از کجا بفهمیم طلسم شدیم ، ترا خدا اوضا من خیلی خرابه

adminشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱:۳۸ ب.ظ

سلام آقا حامد
در همین سایت برای باطل السحر و…دستورالعمل درایم
اگر اختصا صی بخواهید باید ایمیل بزنید با کارشناس مطرح کنید

rشهریور ۲۷ام, ۱۳۹۵ در ۳:۲۸ ق.ظ

سلام، ببخشید در تماس با کارشناس فقط لینک کانال تلگرام هست، میشه ایمیل را برام بنویسید.
ممنون

adminشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۷:۲۵ ق.ظ

modir.mqr@gmail.com

adminشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱:۳۵ ب.ظ

آدرس ایمیل دارد مراجعه کنید

امیرشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۱ ب.ظ

سلام
ببخشید ، من چند روز پیش یک سوالی رو مطرح کردم هنوز جواب ندادید. میشه لطف کنید جوابم رو بدید. در مورد صرع و باد همزاد بود.
متشکر میشم

adminشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۱:۳۳ ب.ظ

سلام امیر آقا
شرح این موضوع طولانی است و لی هرگاه جن کسی را مس کند اون فرد دچار بیماری صرع و غش و تشنج و …. میشود

حامدشهریور ۲۸ام, ۱۳۹۵ در ۵:۲۷ ب.ظ

در مورد رفع طلسم و سحر مطلبی در سایت پیدا نکردم ، لطف کنید صفحه رو برام بفرستید

adminشهریور ۲۹ام, ۱۳۹۵ در ۱:۱۵ ب.ظ

آقا حامد باید در قسمت جستجو پیگیری کنید
و اگر تمایل به پیگیری خصوص هستید ایمیل بزنید

adminمهر ۱ام, ۱۳۹۵ در ۱:۲۷ ب.ظ

سلام آقا رضا
نوار بالای سایت – تماس با کراشنا – ایمیل بزنید شرح مطالب را اونجا بفرستید اینجا نمیتوان پاسخ داد

nasim.mimمهر ۱۷ام, ۱۳۹۵ در ۷:۵۳ ب.ظ

سلام .برای سوال تو این زمینه به چه ادرسی باید ایمیل بزنم ؟

adminمهر ۱۸ام, ۱۳۹۵ در ۳:۴۵ ب.ظ

سلام
نوار بالای سایت -تماس باکارشناس – ایمیل بزنید

adminمهر ۳۰ام, ۱۳۹۵ در ۶:۰۷ ب.ظ

سلام حسن آقا
این گونه موراد اگر تمایل به برطرف شدن هستید از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – مراتب را منتقل و درخواست کنید

adminفروردین ۵ام, ۱۳۹۶ در ۷:۲۰ ب.ظ

سلام آقای سید حسین

این گونه موارد از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – ایمیل بزنید و یا شماره تلگرام بذارید تا هماهنگ شود.

adminمرداد ۲۸ام, ۱۳۹۶ در ۱:۱۴ ب.ظ

سلام sh

بله راه حل دارد و جای نگرانی نیست
نوار بالای سایت – تماس باکارشناس- مراجعه و جی میل بزنید و شماره تلگرام بذارید تا رسیدگی شود

adminمرداد ۲۹ام, ۱۳۹۶ در ۲:۲۰ ق.ظ

سلام مهرزاد
البته راه حل دارد و تا بحال موارد متعددی مشابه شما بودند که الحمدلله مشکل آنها بر طرف شده است.
از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – موضوع را مطرح و شماره تلگرام بذارید تا هماهنگ شود.
نگران نباشید قابل رفع و دفع است ان شاالله تعالی.

adminشهریور ۸ام, ۱۳۹۶ در ۲:۱۷ ب.ظ

سلام ف
پیام با تلگرام ارسال شد

sabaشهریور ۱۱ام, ۱۳۹۶ در ۲:۰۸ ق.ظ

سلام من نیاز به کمک دارم میشه جواب بدین!!!!!!!!؟

adminشهریور ۱۱ام, ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۴ ب.ظ

saba
این گونه موارد از طریق نوار بالای اسیت تماس باکارشناس مطرخ کنید.

Uشهریور ۱۱ام, ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۴ ب.ظ

خواستم بدونم آیا میشه کاری کرد که دیگه کسی نتونه برای انسان جادو کنه؟؟؟ با تشکر

adminشهریور ۱۲ام, ۱۳۹۶ در ۴:۱۳ ق.ظ

f بله می شود

adminشهریور ۲۵ام, ۱۳۹۶ در ۸:۵۸ ق.ظ

سلام خانم راضیه
این گونه موارد از طریق نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – مطرح و می توانید شماره تلگرام بذارید تادر پاسخگویی تسرع شود.

علرضامهر ۲ام, ۱۳۹۶ در ۷:۳۳ ق.ظ

سلام چطور میتونم با شما در ارتباط باشم؟؟

adminمهر ۲ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۵ ق.ظ

سلام آقا علیرضا
نوار بالای سایت – تماس باکارشناس – ایمیل بزنید و شماره تلگرام بذارید با شما هماهنگ خواهد شد.

مهرداد موفقمهر ۲ام, ۱۳۹۶ در ۲:۱۵ ب.ظ

سلام
عموما ایمیل ها را چند وقت جواب می دید؟
متشکر
من یک مورد فوری داشتم که ایمیل زدم

adminمهر ۳ام, ۱۳۹۶ در ۱:۲۱ ب.ظ

سلام مهرداد موفق
پاسخ ایمیل ها بروز رسانی است تلفن و یا تلگرام هم بذارید با شما ارتباط گرفته خواهد شد.

محمدمهر ۱۸ام, ۱۳۹۶ در ۲:۴۴ ق.ظ

سلام ما ی بچه ۳۰ روز داریم و اونا بردیم تو مجلس خاکسپاریداز همون شبدخیلی بیقراری میکن. میشه جن زده شده باشه ؟ ترسیده باشه؟آیا علائمی داره ؟ ممنون میشم همینجا جواب بدین ایمیلما یادم نیست درست یا نه شرمنده

adminمهر ۱۹ام, ۱۳۹۶ در ۸:۵۹ ق.ظ

سلام آقا محمد
البته در مکانهایی مثل قبرستان و…امکان جن زدگی حتی برای بزرگ سالان متصور است باید بررسی شود.
از طریق آیای تلگرام مشخصات بفرستید.anisgh@

رآبان ۲۰ام, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۷ ق.ظ

باسلام
من یه سوال دارم‌که همیشه منو خیلی اذیت میکنه اینکه من یه تعداد ادمهایی رو میبینم که حتی کفر هم میکنن و … ولی زندگی پر برکتی دارن و از همه جهات موفق هستن و منی که همیشه به خدا توکل میکنم همیشه تنگ دست و تو ناراحتی هستم با این اوصاف من دچار شک میشم که خدا چرا اونارو دچار عذاب و … نمیکنه ؟؟ خواهش نگین اون دنیا روایت برای این دنیا هم است و ما ندیدیم

adminآبان ۲۰ام, ۱۳۹۶ در ۶:۲۵ ب.ظ

سلام ر
معمولا ظاهر افراد را می بینییدو قضاوت می کنید از درد دل واقعی و زندگی آنها خبر ندراید

adminآبان ۲۰ام, ۱۳۹۶ در ۶:۲۷ ب.ظ

سلام مهسا

اینگونه موارد از طریق نوار بالای سایت تمای باکارشناس و یا با ایدی تلگرام ارسال و پیگیری کنید

adminآبان ۳۰ام, ۱۳۹۶ در ۹:۲۵ ق.ظ

سلام خانم فرانک
برای بررسی و تشخیص از طریق نوار بالای سایت -تماس با کارشناس- و یا آیدی تلگرام پیام بدهید این موارد خصوصی و اسرار شماست.

adminآبان ۳۰ام, ۱۳۹۶ در ۹:۲۶ ق.ظ

سلام بهروز
برای بررسی و تشخیص از طریق نوار بالای سایت -تماس با کارشناس- و یا آیدی تلگرام پیام بدهید این موارد خصوصی شما
است

mohammadآذر ۷ام, ۱۳۹۶ در ۱:۳۸ ب.ظ

با عرض سلام
جواب ایمیلی که برای شما ارسال میکنیم چه مدت زمان میبره برایمان ارسال کنید .

adminآذر ۲۱ام, ۱۳۹۶ در ۹:۵۷ ق.ظ

سلام mohammad
در بسیار از موارد فوری است و بعضا تا حداکثر ۱۵ روز ممکن است طول بکشد.

adminدی ۲۱ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۴ ق.ظ

سلام – Tahere
میتوانید – این گونه موارد خاص و خصوصی است و میتوانید از طریق نوار بالای سایت -تماس باکارشناس – یا آیدی تلگرام مطرح و پیگیری کنید-

Mبهمن ۱ام, ۱۳۹۶ در ۴:۳۲ ب.ظ

با سلام خدمت همه دوستان.در کل جن یا موکل جن یا احضار زدن چه اجنه مومن و مسلمان و چه اجنه شیطانی و خبیث باعث آسیب به انسان خواهد شد هرچند که خود اون اجنه هم نخوان آسیب بزنن ولی آسیب ناخواسته اتفاق میفته و باعث اختلال شدید در سیستم عصبی انسان و در نهایت صرع و تشنج و جنون خواهد شد

adminبهمن ۵ام, ۱۳۹۶ در ۳:۲۹ ق.ظ

سپاس

morteza.ئبهمن ۱۰ام, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۰ ق.ظ

سلام
یکی از دوستان من خیلی وقته دچار یه مشکلی شده و جدیدا این مشکل بزرگتر شده
شب ۲۶ هر ماه صدا های عجیبی میشنوه و همش فکر میکنه یکی توی اتاقش هست و داره اونو نگاه میکنه و موقع خواب هم کابوس میبینه هرکسی هم شب پیشش بخوابه تونم کابوس میبینه
دیشب که داشتم باهاش حرف میزدم گفت خواب دیدم که توی اتاق خالم تو خونه ی مادر بزرگم هستم وقتی تختشو نگاه کردم خودم روی تخت خواب بودم بعد میره توی اشپزخونه و میخواد از یخچال یه ظرف ماستو برداره که از دستش میافته و میریزه کف اشپزخونه و بعد میره تو اتاق پدربزرگش میبینه که از تخت افتاده روی زمین میره کمکش میکنه تا توی تختش بخوابه
فردای اون روز مادر بزرگش میاد خونشون میگه دیشب پدر بزرگت رفته تو اشپزخونه ظرف ماستو ریخته ولی هرچی بش میگم تو بودی قبول نمیکنه(پدر بزرگش یکم الزایمر داره) بعدش پدر بزرگ گفته من یادمه از تخت افتادم تو بلندم کردی ولی نرفتم تو اشپزخونه.
گفت بعد شنیدین این جریان داشتم از ترس میمردم.
ممنون میشم در مورد این اتفاقات اگه میتونید کمکمون کنید

adminبهمن ۱۴ام, ۱۳۹۶ در ۳:۳۸ ق.ظ

سلام morteza.ئ

از طریق آیدی تلگرام نوار بالای سایت تماس باکارشناس میتوانید ارتباط بگیرید.

Septemberاردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۳ ب.ظ

چرا متنی که می نویسم ارسال نمیشه

adminاردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۲ ق.ظ

سلام September
دقت کنید و درست ارسال کنید

adminاردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۹ ق.ظ

سلام آقا ابروش
از نشانه های جن زدگی است.
این گونه موارد را بصورت خصوصی با آیدی تلگرام و یا واتساپ مطرح و درخواست کنید

adminاردیبهشت ۳۰ام, ۱۳۹۷ در ۴:۳۹ ق.ظ

سلام بر جناب سلام
این گونه موارد را بصورت خصوصی با آیدی تلگرام و یا واتساپ مطرح و درخواست کنید.

سلاماردیبهشت ۳۱ام, ۱۳۹۷ در ۴:۵۹ ق.ظ

چرا نظر من رو ثبت نمیکنید
حال مامانم روز به روز بدتر میشه نمیدونم چیکار کنم

adminخرداد ۴ام, ۱۳۹۷ در ۱:۵۸ ق.ظ

سلام بر سلام
کدام نظر؟
از طریق نوار بالای سایت تماس با کارشناس ارتباط بگیرید و شماره بدهید و پیگیری کنید .

حمیدخرداد ۲۴ام, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۵ ق.ظ

سلام دوستان طبق تجربه دلیل ازار و اذیت جن ها ترسیدن به نوع های مختلف از اون ها هست که واقعا بی دلیلی از خدا کمک بخواین قران بخوانید و نماز اول وقت با اشتیاق هم بخوانید و موقع هجوم پشت هم ذکر بگین و بهشون بیتوجه نکنین اگر سعی کردن توجه شمارو جلب کنن بازم بدون ترس به ذکر گفتن ادامه بدین تا کم کم ترستون از بین بره تا پا به فرار بزارن به همین راحتی البته اگه از خدا کمک نخواین خیلی سخته چون فقط خدا می تونه به راحتی نجاتتون بده ذکر لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم و صلوات پشینهاد می کنم

adminخرداد ۲۴ام, ۱۳۹۷ در ۲:۳۰ ب.ظ

سلام حمید آقا ی عزیز
بفرمایید
شما چجوری تجربه کردید؟

حمیدخرداد ۲۴ام, ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۹ ق.ظ

بهشون بی توجه ای کنین و اهمیتی ندین اشتباهی تو پیام بالا نوشتم بی توجه ای نکنین

adminخرداد ۲۴ام, ۱۳۹۷ در ۲:۳۰ ب.ظ

سلام حمید آقا
شما چجوری تجربه کردید؟

خانمیخرداد ۲۷ام, ۱۳۹۷ در ۹:۰۹ ق.ظ

سلام خواب جن دیدم بسم الله… و اعوذبه الله… گفتم محو شد؟ دلیلش چیه چند بار دیدم

adminخرداد ۳۱ام, ۱۳۹۷ در ۸:۳۹ ق.ظ

سلام خانمی
شرایط جن زدگی برای شما مهیاست
باید مشکل را بر طرف کنید
از طریق آیدی تلگرام anisgh@ پیگیری کنید

ماهانتیر ۵ام, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۰ ب.ظ

با سلام خدمت ادمین
من هم مشکل محیا را که در نظرات مطرحش کرد را دارم (من فیلم ها و کانال های مستهجن را میدیدم و زمینه ای هم در بچه گی داشتم. و خودارضایی شدیدی دارم. و مریض هم شدم زانوهام جون نداره نرمی غضروف گرفتم. چشمام سیاهی میره. چیکارکنم تورو خدا کمکم کنید)که شما در جوابش گفتید شرح درمان شما بسیار است از طریق ایمیل ارسال خواهد شد،خواهش میکنم مرحمت کنید اگه میشه برای من هم ایمیل کنید.ممنون،موفق باشید.

adminتیر ۱۳ام, ۱۳۹۷ در ۴:۳۲ ق.ظ

سلام ماهان
میتوانید از طریق آیدی تلگرام و یا ایمیل مشخصات را ارسال و درخواست کنید .
نوار بالای سایت – تماس باکارشناس.

مجیدمهر ۱۱ام, ۱۳۹۷ در ۸:۴۵ ب.ظ

من چهار سال هستش که صداهایی میشنوم ومدام با من صحبت میکنند حتی میتوانند فکر وذهن من رو بخونند ومدام تحت بازجویی هستم چندبار تاحالا دربیمارستان اعصاب وروان بستری شدم اوایل میگفتند ما جن هستیم وچندبارحتی به من گفتند جلوی تو ما سجده میزنیم اما چندماهی هستکه میگویند از طریق الکترو مغناطیس گاما با من در ارتباط هستند وازاین طریق بامن صحبت میکنند وحتی میتونن ذهن منو بخونن شبها خوابها وکابوسهای بدی میبینم حتی بعضی وقتها صدای سوت ممتد در مغزم میشنوم البته هر بار یه نقش جدید برام بازی میکنن ولی چندماهی میشه که به الکترومغناطیس گاما اشاره میکنند و شدیدا علاقه مند به مرور کردن خاطرات ذهنی من هستند حتی بحث جدل و فحش و نتسزا هم به من میدهند برسر هر موضوعی با من مدام جدل میکنند از موضوعات سیاسی تا فرهنگی تا مذهبی با من بحث میکنند

adminمهر ۱۸ام, ۱۳۹۷ در ۳:۱۷ ق.ظ

سلام مجید
با آیدی تلگرام anisgh@ مطرح کنید.

نظر شما چیست

نظر شما

عبارت امنیتی: *(پاسخ حاصل جمع زیر را در مربع وارد نمایید.)* Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.